המחשב הכי טוב בשוק נכון להיום.... - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב הכי טוב בשוק נכון להיום....

Silver Blaze

Recommended Posts

"חיפשתי בתקציב של עד 7500 וזה הביא לי את הכרטיס מסך המאעפן הזה "HARCULES 3D PROPHET III TITANIUM 500 64MB" - מי שמע על זה בכלל... וחוץ מזה "GForce 128 MB " עדיף ואפילו יכול להימצא במחיר יותר זול...."

סליחה, אבל זה כרטיס המסך הטוב בעולם שנמכר כיום למשחקים. סליחה, אבל הידע שלך במחשבים שואף ל0 (אל תגיד שאני בוטה, אתה זה שהתחלת לכתוב שטויות שלי לדעת). לדעתי שהידע שלך במחשבים מתבסס על מה שכותבות, דרך אגב הכרטיס 128MB שהוא מדבר אליו זה איזה כרטיס נידח ששמיר מחשבים מוכרים, הוא בכלל לא , הוא מבוסס על צ'יפסט SIS 315 (משהו מאוד איטי) וסתם מצוייד בהרבה וכולנו יודעים שלא משנה כלום.

בקשר למפרטים שנתת Enc0der, תסכים איתי, שאין שם המחשב הכי טוב שאפשר לקנות היום. אם הוא רוצה את המחשב הכי טוב שאפשר לקנות היום שיכין 30,000 ש"ח (בלי להגזים, אפשר להגיע אפילו ליותר בקלות). אם הוא רוצה לקנות את המחשב הכי טוב, שילך לת'רד (נראה לי שזה עדיין בעמוד הזה) שמישהו אמר שהוא רוצה לקנות מחשב טוב ולא יודע מה לקנות, אז מישהו בצחוק נתן לו את המפרט הכי טוב שאפשר להשיג היום ואני קצת הוספתי/תיקנתי ויצא באמת מפרט תותח. (למרות שאפשר להכפיל את הדיסק הקשיח סקזי, שיהיו 4 כאלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האממ...

בוא נראה... לא הייתי בפורום יום אחד (הצגה ב"הבימה" - "קן הקוקיה") ואיזה בלגאן הולך פה...!

הבן אדם בא לפה וכותב משהו טיפשי שמתאים לאדם שלא מתמצא בשוק כמו חלק מן האנשים בפורום ואז באים כמה אנשים ומתחילים לצחוק עליו...!

אז יופי... הגבתם וצחקתם עליו... זה קידם אותו ו/או את הפורום לרמה טובה יותר...?

חוץ מ- Ibrow-Now שכתב משהו מועיל לא היה פה אחד שניסה אפילו להסביר לבן אדם למה הוא טועה...!

התנהגות זו לא מקובלת עלי. נקודה.

ועכשיו לעניין:

כמו שכבר נאמר, ה- 3 Ti500 הוא כרגע אחד מבין שני הכרטיסים הכי חזקים בעולם וכנראה שלעולם הוא לא יכלל באותה הקטגוריה כמו ה- "GeForce 128Mb" (ראו מה קרה ל- GF2 Ultra), אכן יש התעיה מכוונת של החנות "שמיר מחשבים" כשהם כותבים את השם "GeForce 128Mb" כי לא מדובר פה על כרטיס מסך שמבוסס על אחד מהשבבים של חברת nVIDIA (יצרנית סדרות ה- למניהן).

כדי שתבין עוד משהו: בניגוד למקרים אחרים, פה הגודל לא קובע אלא המהירות. עוד משהו: כשאתה מבקש שיכינו לך מפרט מחשב "הכי טוב בשוק" תיהיה יותר ספציפי (10,000 ש"ח או 30,000 ש"ח ?).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שמפרט של מחשב ב 10-15 אלף שקל יכול להיות נחמד.

מסך LCD?

Dual MP 1900?

או אולי P4 2.2?

.....

לרוב האנשים זה לא חשוב אבל זה נחמד בתור פנטזיה וגם יש אנשים שבאמת התקציב שלהם לא מוגבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה צוחק אלינו או שאתה דפוק?????????????????????????????

"אלינו".. מממ... נסה "עלינו" עם "ע"... מי הדפוק עכשיו... וחוץ מזה... לא הכרתי את הכרטיס הזה עד עכשיו... מה לעשות...?!

גם עכשיו נראה לי שאתה דפוק כי אם תשים לב א נמצאת מעל ע ושאתה כותה בעיורת מפספסים לפעמים

ואתה עוד דפוק אם אתה לא מכיר כרטיס אל תשמיץ אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שמפרט של מחשב ב 10-15 אלף שקל יכול להיות נחמד.

מסך LCD?

Dual MP 1900?

או אולי P4 2.2?

.....

לרוב האנשים זה לא חשוב אבל זה נחמד בתור פנטזיה וגם יש אנשים שבאמת התקציב שלהם לא מוגבל.

אני הייתי מעיף את ה lcd כי האיכות שלו לא טובה קצב ריענון נמוך וכן חרא למשחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...