שגיאה חמורה ומוזרה של הווינדוס שאני חושב שקשורה לאינטרנט. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שגיאה חמורה ומוזרה של הווינדוס שאני חושב שקשורה לאינטרנט.

Nokami

Recommended Posts

שלום,

אני חדש פה.

לפני ארבעה ימים שידרגתי את מהירות האינטרנט שלי מ2.5 מגה ל5 מגה. מאז, (אם אני זוכר נכון) האינטרנט התחיל להתנתק פה ושם.. לא כל כך הבנתי מה זה ולמה

יכול להיות מעומס של מהירות? שזה מוריד על 500+ קבוע או משהו בסגנון..? (קראתי את חוקי הפורום אני יודע שאסור לדבר על הורדות וכו' אבל אני רק שואל האם זה ייתכן מזה) ?

צירפתי פה תמונה של השגיאה הזאת.

gfhgtjkd9.jpg

מה שקורה שיש את השגיאה הזאת , למעשה זה כזה תשלח אל תשלח , אבל בגלל שביטלתי בהגדרות שלא יראה ויעשה לי את התשלח אל תשלח ויראה רק קירטיות .

שזה קורה, ואז אני עושה סגור או מראה פרטים אחרים לגבי זה, ואחרי זה עושה סגור , פתאום הווידוס כזה משתגע, ההתחל וכל הסרגל למטה הופך להיות 98 כזה, אפור

ואין , האינטרנט לגמריי מת , שתי המחשבים למטה אני לא מצליח לפתוח, זה נפתח לחצי שניה ואז נעלם, כבר פירמטתי לפני כמה ימים פעם אחת בגלל זה, אין אני פשוט משתגע ונואש אני לא יודע מה לעשות!

יכול להיות שהמודם שברשותי לא תומך כבר במהירות גבוה שכזאת? יש לי ALE 130, בחיבור USB

אני לא רוצה לשדרג אותו למשהו אחר אני מעדיף ככה, כי אני עובד איתו שנים ואין בעיות

גם מודם של חיבור כוו' זה IP קבוע והשאר וזה די מציק

שמתי לב שזה קורה רק שאני מתחבר לאינטרנט אחרי כמה דק', בין אם אני פותח אימיול או לא, שבאימיול האמת הכל עמוס שם בהורדות ,

וכמו שאמרתי, זה מוריד במהירויות גבוהות אולי בגלל זה? עומס כלשהו? אני לא מבין מה הולך....

זה לא קורה מתי שהאינטרנט מנותק. (אני משער...)

מה זה הsvchost הזה?? אני יודע שזה תהליך חשוב של המערכת או משהו

ד''א כל הממחשב נקי מספייאוורים או כל ווירוסים שאתם חושבים..

כך שזה לא זה.

מה עושים בבקשה?

אוף!

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוך הבא לפורומים של HWZONE

מזה Svchost.exe ? :

http://support.microsoft.com/kb/314056/he

מתי מופיעה לך השיגאה הזאת ? רק שאתה באינטרנט ?

תיכנס להתחל , הפעלה , תכתוב : CMD

תכתוב netsh winsock reset

תעשה ריסטרט

ותתקין את עדכון האבטחה הזה:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=he&FamilyID=2996b9b6-03ff-4636-861a-46b3eac7a305#QuickInfoContainer

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה לעת עתה נפתרה מעצמה.

אם היא תחזור שוב, אני אעשה מה שאמרת ואעדכן מה שצריך.

רק מה, אני אחד שלא מעדכן את הווינדוס אף פעם האמת

למה צריך את זה?

מה זה העידכון הזה ז''א?

מה אצלי דפוק שזה ככה מה הבעיה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אח''כ זה סתם מאט ותוקע לי את המחשב, אני עובד כבר שנים בלי עידוכנים, והמחשב רץ יופי.

מעולם לא נתקלתי בשגיאה הזאת...

אם יהיה הכרחי לעדכן אני יעדכן..

השאלה למה זה לא קרה קודם לכן? איך זה פתאום צץ משום מקום בידיוק ששידרגתי את המהירות של האינטרנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב סבא.

עדיין לא עזרת פה וסתם הספמת. אני לא צריך עזרה כזאת.

שאלתי למה ואיך שזה לא קרה קודם לכן? איך זה פתאום צץ משום מקום בידיוק ששידרגתי את המהירות של האינטרנט?

מישהו יכול לענות על זה בצורה נורמלית?

תגובה עניינית בבקשה

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תשמור על ההודעות שלך, אף אחד כאן לא חייב לך כלום ומי שעונה לך זה מהתנדבות ומרצון טוב, לא טוב לך אתה מוזמן ללכת.

דבר שני אף אחד לא יכול לדעת אם זה באמת מזה שהעלאת את המהירות אז אי אפשר להתיחס לזה ברצינות סתם כי "ככה נראה לך", אם אתה רוצה להיות בטוח, תוריד ליום אחד את המהירות חזרה לצורך בדיקה ותראה אם הבעיה ממשיכה (או שתבקש מהספקית או שתשתמש ביוזר של חבר עם מהירות נמוכה יותר).

יכול להיות שהמודם שלך בחיבור בעייתי עם הרוחב פס החדש, יכול להיות שיש חוסר יציבות מצד המרכזיה (מה שבדר"כ גורם רק לחייגן להתנתק ולא לכשל של המערכת הפעלה עצמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...