בעיה במאווררים עם Intel® Desktop Board D850GB - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה במאווררים עם Intel® Desktop Board D850GB

lazy-bones

Recommended Posts

שלום

יש לי בעיה, כשאני מפעיל את המחשב (עם הלוח הזה Intel® Desktop Board D850GB), הוא נותן פולס קטן למאווררים, ואז הם מפסיקים,

רק המאוורר של המעבד ממשיך לעבוד.

כמובן שמדובר במאווררים שמחוברים ללוח עצמו.

מה יכולה להיות הבעיה?

הספק שלי הוא W350, הביוס מעודכן לגירסא החדשה ביותר, כרגע מחובר רק מאוורר אחד (בנוסף למאוורר של המעבד), והוא לא ממשיך אחרי הפולס.

יש לי לוח זהה נוסף מאותו דגם וגם הוא עושה את אותה בעיה.

הנה קישור לMENUAL של הלוח אני אשמח אם תוכלו לעיין בו ולהעלות רעיונות מה יכולה להיות הבעיה:

http://support.intel.com/support/motherboards/desktop/d850gb/sb/cs-013240.htm

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תציין איזה מאוררים עושים את הבעיה (מאוררי מארז? צ'יפסט?).

כל עוד המאורר של המעבד עובד קבוע, אתה יכול להכנס לוינדוס לאמץ קצת את המחשב ולראות אם המאוררים האחרים חוזרים לפעולה כשהמחשב "צריך אותם".

בביוס אמורה להיות לך אפשרות שליטה על המאוררים שמחוברים ללוח אם, אם זה מול חיישן הטמפ' או במאמץ וכו'.

תנסה עם התוכנה SPEEDFAN לכפות מהירות מסויימת על המאוררים שמחוברים ללוח (בחלק מהלוחות זה ידרוס את ההגדרה של הביוס).

במקרה הכי גרוע תמיד אתה יכול לחבר את המאוררים ישירות לספק כוח, אבל אם אתה אומר שעם לוח זהה יש התנהגות דומה אז זה נשמע כמו פיצ'ר ולא תקלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האופציה הזו קיימת .. למשל שמתי את זה ככה אצלי

תבדוק בביוס בהגדרות המאוורר , LOWEST SPEED , תעשה אותו SLOWEST , המהירות הכי נמוכה שהמאוורר לא יכבה את עצמו אלא ימשיך להסתובב אבל לאט

*יש לציין שאצלי זה לא אותו לוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את עניין הביוס ניסיתי לא מצאתי שם שום דבר

ניסיתי גם להשתמש בSPEEDFAN גם לא עזר שמתי את המאווררים על מאה אחוז והמהירות שלהם עדיין היתה 0

לגבי לאמץ את הלוח מה אני כבר יכול לעשות שיאמץ אותו? משחקים וכאלה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...