מתלבט בקשר לקניית הרד דיסק - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתלבט בקשר לקניית הרד דיסק

H.I.V

Recommended Posts

שלום וחג שמח לכולם

יש ברשותי הרד דיסק של 80 ג'יגה 7200 של ווסטרן דיגיטל

ובמחשב של אח שלי היה 30 ג'יגה עם בעיה אז נפתרתי ממנו מכרתי אותו ב250 שקל

עכשיו אח שלי נשאר בלי הרד דיסק ואני צריך לקנות חדש

חשבתי על לקנות 80 ג'יגה עם 8 בופר ולהשים אותו לעצמי ולתת לאח שלי את ה80 הרגיל

השאלה שלי היא האם כדאי לי להשקיע עוד כסף בשביל ה8 מגה בופר?

או פשוט לקנות 80 ג'יגה רגיל ולשים אותו לאח שלי?

ומה ההבדלים בינהם?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה יש הבדל של בערך של 80 שקל בין הארד דסקים (אם אתה קונה של WD) עכשיו ה8mb buffer נותן לו שיפור די משמעותי של ביצועים, עכשיו השאלה האם יש לך עוד 80 שקל להשקיע בזה (ושוב רק עם אתה קונה wd 80 ג'יגה רגיל, כי כל השאר עולה יותר)

אז אין סיבה שלא תקנה אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבדלי הביצועים מאוד מורגשים, למרות שמאוחר יותר כבר שוכחים להעריכם. לדעתי זה מאוד משתלם. לא קונים HDD כל יום.

פלוס מה ששכחתה לציין זה של80 גיגה הרגיל יש אחריות של 1נה אחת בלבד ול דגמים של 80JB שזה עם ה 8מגה באפר יש 3שנים אחריות אז זה בהחלט בהחלט שווה את התוספת של הכסף כי נדפקים לפעמים אז עדיף אחריו של 3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פלוס מה ששכחתה לציין זה של80 גיגה הרגיל יש אחריות של 1נה אחת בלבד ול דגמים של 80JB שזה עם ה 8מגה באפר יש 3שנים אחריות אז זה בהחלט בהחלט שווה את התוספת של הכסף כי נדפקים לפעמים אז עדיף אחריו של 3 שנים.

לא כל החנויות נותנות אחריות ל 3 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כל החנויות נותנות ואלו שאומרות שהן לא נותנות אז הם פשוט עובדים עייך בעיניים מכיוון שהאחרויות באה לא מהם אלה מWD עצמם ומכיוון שביטלו עכשיו את האחריות של 3 שנים לכל הכוננים הקשיחים כמו שהיה פעם אז באתר של WD אפילו מדגישי את הענייו הזה שלדגמים של 8מגה באפר יש אחריות של 3שנים וכל היבואנים בארץ כגון TECHDATA ו SPIRITUS ועוד נותנים את האחריות בלי שום בעיה יכול להיות כמו שאמרתי שבעל החנות אומר שלא בשביל לחסוך כאב ראש בשנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי היום את ה WD 80GB 7200 8 שאמרתם

קיבלתי שלוש שנים אחריות כמו שצריך וזה בעצם מה שחשוב לי

ההרד דיסק עלה 715 נראה לכם בסדר המחיר?

ההרד דיסק יגיע יום ראשון או שני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...