Terminator - The Sarah Connor Chronicles (דיון רשמי, זהירות - ספויילרים) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Terminator - The Sarah Connor Chronicles (דיון רשמי, זהירות - ספויילרים)

beeker

Recommended Posts

יא איזה נאיביות קרירין....

מי בונה על חברות הכבלים????.אני את אבודים הורדתי מהרשת את כל 3 העונות.אם אתה מתכוון

לחכות שחברות הכבלים ישדרו לך את הסדרה אתה תמשיך לחכות..

לא אני נאיבי

תקרא את מה שרשמתי לפני

בדרך כלל סדרות מחול מגיעות באיחור והרבה פעמים איחור רציני

אפילו סיטקום כמו "כולנו אוהבים את רימן" הגיע לארץ באיחור גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהחלט הבדל משמעותי, בכלל לדעתי כל סדרת אקשן צריך לצפות בHD כי זה עושה שינוי מהותי לאוירה.

קומדיות למשל או תכניות ריאליטי בהחלט אפשר להסתפק באיכות רגילה אבל בנוגע לסדרות אקשן\הרפתקאות אני למשל לא מוכן להתפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ אני לא מעוניין שינעלו את הדיון, אז בואו לא נדון כאן ב HD או לא HD ובדרך הגעת התכנים אליכם, אלא בסדרה עצמה וזהו בבקשה.

לגבי פרק 6 (כמובן מכיל ספויילרים למי שעדיין לא צפה, לקחת בחשבון)-

- ואוו, איזה פרק מצויין, אחד החזקים עד עכשיו לדעתי, אחלה פלאשבקים מהעבר-עתיד :)

השחקן שמשחק את אח של קייל ריס - משחק נהדר.

פחות אהבתי את הארוס לשעבר של שרה, למרות שיש לו פוטנציאל.

ההסבר לגבי למה ריס ירה באנדי בסוף תצוגת מחשבי השח-מט - יפה מאוד.

הפלאשבק האחרון לגבי החזרה שלהם לעבר (של הקבוצה של ריס) - מצויין, אבל קצר מדי לטעמי.

(היה נחמד אם הם היו מראים קצת מעבר לבניינים, למשל את ההתפרשות הראשונית שלהם בעבר(הווה), באמצע הפרק, ולסוף שומרים קטעים אחרים)

באחת מסצינות הסיום, כשהיא נפרדת מהארוס שלה לשעבר והוא אומר לה: "seems like there's a storm coming" -

- זה ברגעים הראשונים נשמע קיטצ'י נוראאאאאאאאא, אבל זו (למי שזוכר) הייתה שורת הסיום של הסרט הראשון...

(וזו הסיבה שזה נשמע קיטצ'י, כי אתם זוכרים את זה מהסרט הראשון בתת מודע...:) )

שאלות מפתח / שמעניינות אותי -

- מה בדיוק עשו לאנשי המחתרת בבית הרוס ההוא, כשהופיעה ספינה/מסוק עם זרקור ענק בכל פעם שהחזירו אחד מהם מהמרתף עם המוזיקה?

האם עינו אותם בצורות "רגילות" וכך הוציאו את המידע הרלוונטי לגבי מיקום תא המחתרת?

האם השתמשו בכלים עתידניים על מנת לקרוא את המחשבות שלהם ולהוציא מהם את המידע הזה, ללא עינוי?

האם תשובות א' או ב' נכונות, ובנוסף גם יצרו מהם שכפולים-סייבורגיים, על מנת שההסתננות לתא המחתרת תהיה קלה יותר?

(זה גם מסביר את האור אחרי כל שבוי שחוזר מהמרתף, כלי הטיס בא לקחת את השכפול הסייבורגי ולהנחית אותו בשטח, קרוב לתא)

- האם ריס ימשיך בסדרה או שיקרה לו משהו, האם הוא יגלה שהוא דוד של ג'ון קונור?

- האם קמרון באמת משנה כיוון / מלכתחילה הייתה בכיוון הנגדי, או שנגלה בפרקים הבאים הסבר הגיוני (לטובת ה"טובים") לצ'יפ שהיא שמרה בצד?

(בכל מקרה, אני מקווה שהיא תשאר בתור חלק קבוע מה- cast, שרה וג'ון לא שחקנים משהו, ודווקא היא, הרובוטית, משחקת טוב משניהם יחד).

gggjo4.th.jpg

ועכשיו, בכללי לגבי הסדרה-

זה מביך אותי בשם ההפקה, ואני פשוט לא מסוגל לסבול את זה בכל פרק מחדש -

בפתיח, שרה מדקלמת כמה שורות לגבי סקיינט:

Skynet sent back machines, some to kill him; one to protect him

זה מרתיח אותי, זה כאילו שאף אחד לא הקדיש טיפת מחשבה בפתיח, זרקו כמה מילים ולא שמו לב שאין קשר בין זה לסדרה?

הרי לא סקיינט שלחה את קמרון (אלא אם כן, כמו שראינו בפרק הנוכחי, היא באמת שייכת לצד השני...? וגם אז פתיח כזה שגוי לדעתי)

אלא המחתרת...

שלא לדבר על זה שהפתיח באופן כללי ממש עשוי רע, ועכשיו בלי קשר לנופך המילים שבו, אלא גם גרפית ומבחינת - הוא פשוט מביש!

באמת שרואים ש CG בפתיח נעשו בשקל תשעים, והסאונד בלי אישיות, ובלי עוצמה.

הפתיח הזה גורם לי להרהר בדברים של רבים שטוענים כי הסדרה הזו היא "זבל של אמצע העונה"

(כלומר לא הזמן שבו משודרות הסדרות הבאמת איכותיות, בד"כ)

רמזים מעציבים אומרים שהם צודקים, הפתיח הוא דוגמא אחת.

אני כמובן ממש מקווה שייצא ממנה משהו מצויין ויוכיח לכולם שהם טועים

שכן שליחות קטלנית היא לא סדרה שלפי דעתי ניתן להקל בה ראש ולשחק בה כך, ואם כבר עושים סדרה מהסרטים האגדיים הללו,

אז שתהיה טיפ-טופ. (טיפ-טופ, טומי..).

בקיצור, כ"כ קשה להשקיע בפתיח? מה שמפתיע אותי מאוד- במיוחד לאור העובדה שבפרקים עצמם, ה CG מצויין, והסאונד נהדר!

(הם משחקים יפה מאוד על הסאונד-טרק המקורי של שליחות קטלנית 2, והסאונד פשוט עושה את זה!)

אז למה לא להשקיע טיפונת מחשבה גם בפתיח? הוא לא צריך להיות ארוך, או להכיל משפטים מדוקלמים של שרה,

אבל אם כבר עושים אחד, באמת להשקיע בו טיפה, זו לא בקשה גדולה לדעתי.

הפתיח של "אבודים" למשל - אורך שניה וחצי, אבל עושה את זה.

לסיכום, ה CAST הראשי ובכלל - לא משהו למעט הברקות פה ושם.

והפתיח זבל - מיץ של זבל :)

וכן, כמו שהרבה מכם יטענו (במיוחד גבע...) יש המון סתירות וחורים בעלילה וכו'.

ועדיין איכשהו סדרת ה"זבל של אמצע עונה" הזו, עושה לי את זה, ואני אצפה בה באדיקות כל זמן שהיא באוויר

לא יודע למה, אולי בגלל שאני כזה die hard fan משחר ילדותי, של שליחות קטלנית.

רציתי לכתוב עוד, אבל צריך לקום לאוניברסיטה... תכתבו אתם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קייל ריס, זה החייל שג'ון שולח מהעתיד בשביל להגן על אמא שלו (של ג'ון) בעבר, מהמחסל הראשון

וכן, הוא הופך להיות אבא של ג'ון.

כל זה היה הסיפור בסרט הראשון (ב"שליחות קטלנית 1 - Terminator")

לא יודע איפה ראית "צ'רלי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את כל ששת הפרקים וכמות הדרמה שם דיי מעצבנת אותי שלא לדבר על החורים בעלילה וכל מיני דברים מטופשים קטנים שכל הזמן דוחפים.

ג'ון בכלל נראה אידיוטי ושרה בכלל לא קרובה למה שהיא היתה בשליחות קטלנית 2.

שלא לדבר על זה שגם הרבה חלקים שם ממש צפויים ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קייל ריס, זה החייל שג'ון שולח מהעתיד בשביל להגן על אמא שלו (של ג'ון) בעבר, מהמחסל הראשון

וכן, הוא הופך להיות אבא של ג'ון.

כל זה היה הסיפור בסרט הראשון (ב"שליחות קטלנית 1 - Terminator")

לא יודע איפה ראית "צ'רלי"

תודה .

אני צריך לראות עוד פעם שליחות קטלנית 1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השחקן שמשחק את אח של קייל ריס - משחק נהדר.

טוב זה בריאן אוסטין גרין, בניגוד לשאר השחקנים בסידרה הזו יש לו הרבה "ניסיון" עוד מימיו כילדון בברלי הילס 9210.. ;)

(בכל מקרה, אני מקווה שהיא תשאר בתור חלק קבוע מה- cast, שרה וג'ון לא שחקנים משהו, ודווקא היא, הרובוטית, משחקת טוב משניהם יחד).

אני מאמין שסאמר תשאר, היא ניראת טוב אבל לא ברמה מוגזמת, והיא משחקת את האקסנטרית מצויין, כמו גם בסידרה 4400 בה היא חולת נפש.

גם ג'ון ושרה הם שחקנים לא רעים, עם ניסיון פה ושם, סה"כ הם מתאימים לתפקיד.. למרות שהוא אולי קצת ילדותי מדי.

אולי הם לא מתאימים לנו כל כך כי כבר יש לנו תמונה מאוד ברורה שלהם בראש מ-T2.

אגב עוד משהו שמפריע לי - הרי המחסל ב-T2 היה הרבה יותר מתקדם מאלו שהם שולחים כעת כשג'ון מבוגר יותר - זה לא מסתדר.

אלא אם כן מה שהם עשו ב-T2 איכשהו השפיע על העתיד כמובן, אבל נראה שהמחסלים נשארו אותו הדבר.

מסכים איתך בקשר לשורה בפתיח והאיכות הכללית שלו בכלל, בהחלט לא סימן טוב.

ראיתי השבוע גם פיילוט של Knight Rider שכנראה הולכים להמשיך אותה.. והמשחק בה דיי עלוב ברמות, מצד שני הציוד/ההשקעה/הגרפיקה הרבה יותר מרשימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

biodome@

הבחורה שמשקת את הרובוטית, נראה לי כל ניסיון המשחק שלה הוא משחק אקסנטרי :smile1:

היא שיחקה בעוד סרט [טוב עלי לציין] שכחתי איך קוראים לו, היא הייתה דמות ראשית, סרינה אולי :-X

סרט שבו הושתל לה כל המידע על היקום ואז 'החברה' רודפת אותה בכדי למנוע דליפת מידע ובסוף הסרט כמובן מתגלה הפואנטה שהוירוס שבחלל [סרט בין חללי]

הוא כתוצאה מניסוי לא מוצלח של האדם או משהו כזה.

מצאתי, זה Serenity ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...