Terminator - The Sarah Connor Chronicles (דיון רשמי, זהירות - ספויילרים) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Terminator - The Sarah Connor Chronicles (דיון רשמי, זהירות - ספויילרים)

beeker

Recommended Posts

לכל מעריצי סדרת הסרטים "שליחות קטלנית" (Terminator) ולכל אותם צמאים לסדרות חדשות

זהו הדיון הרשמי (אני מקווה) לגבי הסדרה המבטיחה מאוד הזו, אני מקווה שהפרקים ימשיכו להיות מעניינים ומותחים כאלה.

ואני מקווה שהעלילה תתפתח בצורה שתמשיך את הסרטים (1 ו-2 לפחות) בצורה מכובדת.

אז כרגע סיימתי לראות את הפרק השלישי

"Now we are all sons of bitches"

nwrasobqs0.th.jpg

בהחלט השאיר טעם של עוד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דיון מבורך :xyxthumbs:

ראיתי את שלושת הפרקים ששודרו ובינתיים אני מרוצה לחלוטין, מקווה שזה ימשיך להיות כך.

בפרק האחרון שהרובוט התרומם מתוך האמבטיה שכל העור היה עליו זה אחד הקטעים היותר מצמררים של השנה האחרונה בטלויזיה, וראיתי לא מעט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לומר את האמת אני די מאוכזב מהפרק האחרון, הפרק הראשון היה פצצה (ראיתי אותו עוד כשהוא היה הפיילוט,

ושוב כשהוא שוחרר כפרק הראשון), השני היה הרבה פחות מרשים, אבל היו בו גילויים מפתיעים בעלילה שנתנו חשק לעוד, והשלישי ...

השלישי מלא חורים בעלילה ולמען האמת זה נראה שהסדרה הולכת לכיוון של דרמת נעורים במסווה של סדרת בדיוני (ע"ע סמולוויל)

הסוף של הפרק היה באמת מגניב, אבל זה לא מספיק לטעמי ..

מקווה לראות שיפור :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא השתעממתי מהפרק השני, אבל מאוד אהבתי את השלישי, הקטע עם הטביעות אצבע של הילד הקטן (איש המחתרת מהעתיד),

ובכלל, הקטע עם הרובוט בבית של הפרופסור ההוא, היה פשוט א-ד-י-ר, לאורך כל הפרק חיכיתי לעוד סצינות איתו.

הם עשו את הרובוט (לפני שרואים אותו "ערום") במסיכה ובבגדים המרופטים כ"כ טוב, הרבה יותר טוב מהפנים האנושיות שלו שראינו בפרק 1.

כל הקטע שהפנים שלו מוסתרות והקול אפוף מכאניות/ללא אישיות של אדם, הוסיף לי המון לחוויה.

מה שכן, למרות שזה היה קטע באמת אדיר בסוף באמבטיה, אני חייב לציין שמאוד הייתי מאוכזב

מרמת ה-CG (הגרפיקה הממוחשבת) שהוצגה שם בשלד המכאני של הרובוט (סליחה, סייבורג).

- הוא פשוט היה נראה נורא, הוא היה "שמן" יחסית למה שהוא צריך להיות (כשמשווים למקור).

- הוא היה מאוד "מלוכלך" (המתכת שלו, שאמורה להיות כסופה מבריקה) נראה יותר מדי כמו טרקטור... :)

- השלד היה פשוט מדי, לא מורכב, נראה שבכלל לא השקיעו הרבה מחשבה ביצירה של הדמות הזו בגרפיקה ממוחשבת,

וחבל מאוד, כי זה היה יכול להיות הרבה יותר מרשים אם הם היו משקיעים טיפה באיך שהוא צריך להיראות.

אני באמת מאוד מקווה שזה לא יהפוך לדוסון קריק במסווה של שליחות קטלנית, אלא יהפוך לאחת הסדרות החמות של השנה.

יש לי ציפיות גדולות מהסדרה הזו ואני מפחד להתאכזב. אבל בגדול אני מבסוט עד עכשיו.

שהסיפור ייבנה בצורה אמינה יותר, המפיקים צריכים לזכור שקהל המעריצים של סרטי הפולחן האלה, ו SCI FI בכלל, מאוד רגישים לעלילות עם חורים...

נ.ב. לא הייתה כמו, לא תהיה כמו, ואין כמו - לינדה המילטון האגדה, ששיחקה את שרה קונור במקור בסרטים 1 ו-2

Terma3.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו איזה סדרה נוראה. החזקתי את עצמי בכוח לסיים את הפרק השלישי.

המשחק, העלילה, הדיאלוגים, המונולוגים, פשוט מזעזע. אם כבר השלד של הטרימיניטור היה הדבר הכי מאגניבי (מן הסתם הוא לא כסוף, הוא היה במזבלה 8 שנים)

מה שכן הם בהחלט מחזיקים בשיא של חורים עלילתיים לפרק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחילה ממש טוב, לראשונה כאשר ראיתי את הפרק הראשון, אז חשבתי לעצמי שעם השחקנים המקוריים

זה היה יכול להיראות הרבה יותר יפה ואותנטי [מן הסתם :P ], עד כה אהבתי, אני מאוד מקווה שהם לא יפשלו ויקברו את הסידרה,

וכן, שימשיכו בקו של T2 ושיעשו את זה מכובד ואיכותי כמו שמגיע לו :P

[אגב, T4-6 זו טרילוגיה משל עצמה, T4 אמור להגיע ב2009, מאוד מקווה שהסרט יהיה מוצלח]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מזכירים לי מיקרה דומה...

לפני כמה שנים בערוץ 3 המקורי שהיה כתוב 3 למעלה בצד ימין היתה סדרה בשם "גברים בחלל" - starship troopers

מי שמכיר את הסרט אז יודע את העלילה ולא צריך לפרט.הנקודה שלי היא שהסדרה היתה הרבה יותר אנושית והרבה יותר מפותחת מהסרט.

אני התאהבתי בדמויות בקשר החברתי שהיה שם מה שלא היה בסרט האמיתי.פה יש לכם מיקרה דומה.גם אני פסלתי בהתחלה ואמרתי "אהה גרפיקה

ממוחשבת סתם זבל"....כן ממש...הייתי צמוד לסדרה הזו כמו זומבי והיום יש לי אותה בארכיון שלי.

תנו צאנס אולי היום זה שונה אבל אפשר לנסות.

זה מה IMDB אז אני לא מבין על מה אתם מדברים?? מצוייר או לא?

http://www.imdb.com/title/tt0851851/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עד עכשיו טעון בעמדה שכל סדרה שתצא מסרט תהיה מסריחה..

נקווה לשיפור :)

אגב, גברים בחלל זה לא הסרט הזה שהואשם בנאציזם? (עם כל ההקבלות האלו שהיו בין השמדת הגזע של הג'וקים והכל.. [gook] [jewk] וכל השטויות האלה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני אהבתי

נכון סדרה קצת קיצ'ית ואין כמו המקור אבל האקשן מקצועי והפס קול מצויין ואיכותי בהתאם לפעולה.

הפילוט היה טוב והקטע עם משפט המחץ "come with me if you wanna live" לקוח יפה מהסרט המקורי.

בעיני זה המשך ישיר לסרטים 1 ו - 2.אני כבר מחכה לזמינות של המשך הסדרה ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...