איך אפשר לחבר למעלה מ2 הארדיסקים בו זמנית? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אפשר לחבר למעלה מ2 הארדיסקים בו זמנית?

ScreameR

Recommended Posts

האם בקר RAID יבצע את הפעולה?

(למתעניינים, חיברתי שני ביחד, ואחד מהם מילאתי בהארדיסקים של 20 גיגה (בערך 10-15) ואני רוצה לדעת איך לחבר את כולם ביחד, לא איכפת לי את זה יהיה RAID 1 (שהופך את כולם להארדיסק אחד גדול) או אם כל אחד יהיה הארדיסק בפני עצמו)

אני צריך תשובה מהר תודה :jump:

:asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משעמם , אה ?

ל16 הרד דיסקים תצטרך 4 כרטיסים של promise , בתצורה הבסיסית שלהם , ולעבוד ב2000 או בXP .

סביר להניח שתיתקל בבעיה עם הדריוורים של כל ארבעת הכרטיסים , יש דרך לעקוף את הבעיות האלה .

דבר שני , תצטרך להוסיף עוד ספק למערכת .

דבר שלישי ... מה זה יתן לך ?

10 דיסקים של 20 גיגה , זה בערך 180 גיגה .

תמכור כל אחד מהם באיזה 150 שקל , הגעת ל1500 שקל , תוסיף עוד איזה 300 - 400 שקל ותקנה כונן אחד נורמלי באותו הנפח , עם 8 מגה באפר , ותחסוך לעצמך את הכאב ראש של החיים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל מה אתה צריך טרהבית?

כדי להגיד ולהשוויץ כמו ידל קטן שיש לך?

תגיד לי אתה צוחק אין יום שאני לא צורב איזה סקט או משהו בשיל לפנות קצת מקום מה80דידה שיש לי כי מפוצץ עד הסוף אם יש לך טרה חבל"ז אתה יכול לשמור בלי לצרוב כלום זה הדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי אתה צוחק אין יום שאני לא צורב איזה סקט או משהו בשיל לפנות קצת מקום מה80דידה שיש לי כי מפוצץ עד הסוף אם יש לך טרה חבל"ז אתה יכול לשמור בלי לצרוב כלום זה הדבר.

צודק לי יש עכשיו ארד-דיסק של 30 גי'גה והיום הגעתי ל-50 מגה פנויים חחחח כל זה עם 15 משחקים חדשים שיש לי את ההתקנות שלהם אבל אין לי מקום להתקין אותם בגלל החג הארד-דיסק החדש שלי שיתווסף המאקסטור 80-8 (זה מהכתבה באתר) ואני יודע כבר שלא יקח לי הרבה זמן עד שגם הוא יתמלא

מסקנה : אין ארד-דיסק שלא ניתן למלאות אותו !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם בשביל ההאנג אוף איט מישהו יכול להביא ביקורת\חנות מקוונת שמוכרת\מחיר אמיתי של הארד דיסקים בסידרי גודל של כמה TB ואם אפשר לחשב לי כמה יעלה RDRAM DISK של 350 GB אם לא הייתי ברור\לא מובן כמה יעלה 350 GB RDRAM?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...