חיבור DVI עם מסך Samsung 932BF לא עובד בוינדוס. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור DVI עם מסך Samsung 932BF לא עובד בוינדוס.

MishaK

Recommended Posts

היי לכולם,

קניתי לאחי הקטן מסך חדש מסוג Samsung SyncMaster 932BF. אתמול ערכתי עליו בדיקות כאשר הוא מחובר למחשב שלי, עם הכבל DVI שהגיע איתו, הכול עבד מושלם. כך שאני די פוסל את כך שהבעיה היא בכבל. בנוסף לכך, היום בבוקר כאשר חיברתי את המסך למחשב של אחי (עם כרטיס מסך POV FX5500) עם החיבור DVI, אפשר היה לראות מצויין עד לרגע שבו הוינדוס אמור לעלות (מסך ה-Boot של הוינדוס נראה מעולה BTW), כאשר מגיע תורו של הוינדוס עצמו לעלות, המסך הופך שחור ומתחיל לחפש Signal גם ב-DVI וגם ב-VGA. כאשר חיברתי את כבל ה-VGA, הכול עבד מעולה ואפשר לראות.

ניסיתי להתקין את הדרייברים שהגיעו עם המסך עצמו (את החלק ה-Digital שלהם כמובן), לא עזר כל כך. כרגע המסך עובד על VGA, ואני לא מרוצה מכך.

למישהו יש רעיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה לחבר מסך נוסף ל VGA כך שיהיו לך שני מסכים מחוברים למחשב, אחד ב VGA והשני (עדיף ה 932) ב DVI.

ברגע שחלונות עולה והמסך שמחובר ב DVI נכבה כנס ללוח בקרה של נבידיה ל Nview ונסה הכל בכדי להפעיל אותו

מחדש תוך כדי השימוש במסך שמחובר ל VGA. אם תצליח להפעילו אל תשכח להגדיר את המסך ב DVI בתור מסך ראשי

ואז תנסה להפעיל את המחשב מחדש רק בעזרת המסך שמחובר ל DVI ותראה אם הבעיה נפתרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך פשוט להגדיר אותו מתחת ל-Set up multiple displays. הבעיה היא שצריך שהוא יהיה מחובר גם ב-DVI כשאתה עושה את זה. לא צריכה להיות בעיה אם יש לך שתי כניסות בכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העזרה, משום מה הוינדוס השאיר לי איזה מיליון "פרופילים" של Plug & Play Monitors, אז הורדתי את כולם מה-Device Manager, לאחר מכן אחרי ריסטרט סוף סוף הוינדוס זיהה את הדרייברים שהתקנתי מוקדם יותר בבוקר, אחרי משחקים קלים ב-nView סידרתי כך שהוא יעבוד דרך חיבור ה-DVI.

שוב תודה רבה על העזרה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...