אפשר לקבל המלצה לאנימה שאין בה מיליון דמויות בכייניות? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפשר לקבל המלצה לאנימה שאין בה מיליון דמויות בכייניות?

exquisite

Recommended Posts

לא יודע תפתיע אותי...

פשוט נמאס לי מסדרות שכל הזמן מישהו מתבכיין שהוא לא מספיק חזק או משהו מפגר כזה...

טלנובלות מצויירות בחיי.

אני אבדוק את טרייגאן.

בליץ' נהייתה סידרה לאנשים עם מוגבלות כלשהיא,פשוט יושב ומשתעמם מהפיגור שרץ לי במסך...

וויצ'בלייד אני אבדוק גם,לא מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

בליץ', אחלה אנימה.

אתה צופה בה מהפרק הראשון עד האחרון? עם כן שתידע ב-2 פרקים האחרונים היו מריחות קטנות אבל זה הולך להיגמר כניראה בפרק הבא וסוף סוף הם חוזרים לעלילה המקורית.

והיא לא למוגבלים האמתי שהיא יותר יפה מרוב האנימות שראיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את כולה עד לפני איזה 5 פרקים,פשוט נמאס לי....

חוץ מזה שהיא לא רצינית,יש בה קטעים טיפשיים,כמו עם אבא שלו שמתנהג כמו אידיוט,או שפתאום מישהו אומר משהו מפגר אז זה הופך לציור פשוט כזה כדי להראות שהם בשוק או משהו.

אני מחפש סדרות יותר רציניים,סיימתי לראות claymore ונהנתי מאוד,למרות הילד הקטן והמעצבן שיש שמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האחרונים מרוחים בטירוף, וזה חבל. הסדרה הזו נעה בין פרקים אדירים למריחות מוגזמות, הבעיה שאי אפשר לדעת מתי יהיה מה.

בכל מקרה, להמלצות-

משהו לא בדיוק אינטיליגנטי, אבל פשוט כיף לראות- Tengen toppa gurren lagann

קומדיית פעולה קלילה- Getbackers

סדרה שפשוט חובה לראות- Fullmetal Alchemist

Heavy badass action- Berserk

רנדומליות מוחלטת- Excel saga (מעצבן ב 2 פרקים הראשונים, אבל אחרי שאתה מבין את הקונספט זה הורס מצחוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי תפרק הראשון של אלכמיסט,לא משך אותי במיוחד,אבל אני אביא לזה עוד צ'אנס מתי שהוא.

יש סדרות רציניות,כמו דת' נוט או משהו?

בלי קטעים של טימטום טהור?

למשל code gaess ראיתי והיה מעולה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dude..... you did not just say that.....

תן לעצמך כאפה רצינית שתסובב את הראש שלך 360 מעלות, תשתה ליטר אלכוהול, ותשב לראות דברים איכותיים בשביל לאפס את הראש שלך.

תתחיל עם Berserk.

בנוסף- Ghost in the shell: Stand alone complex

ואם אתה חושב שאתה מוכן לזה- Neon genesis evangelion

הסדרה+2 הסרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אשמח לקבל המלצה. הטעם שלי קצת שונה.

את 12 ממלכות אהבתי מאוד (בין הסדרות הכי טובות שראיתי אי פעם לדעתי). גם את FMA דיי אהבתי למרות שהיו שם כמה דברים מעצבנים.

בליץ מאוד לא אהבתי מהמעט (מאוד) שניסיתי.

בעיקרון אני לא אוהב גלישות ל"סרטים מצוירים" אלה מעדיף יותר ריאלית בפנטזיה. משפט דיי פרודקסלי אבל אני אנסה להסביר. לא מפריע לי קסמים תעופה או מה שלא תרצה על עוד זה נעשה ברצינות ועם חוקים פנימיים ששומרים על ההגיון הפנימי שלהם. בגלישה לסרטים מצוירים אני מתכוון לזה שלדמות פתאום יש X במקום עיניים כדי להראות הפתעה או תדהמה או שהראש של הדמות פתאום נהפך לענק כשהדמות צועקת.

אני מעדיף אנימה שלוקחת את עצמה ברצינות. סגנון 12 ממלכות כמו שכבר אמרתי או VAMPIRE HUNTER D (השני יותר מהראשון). זה גם מה שהפריע לי מאוד בFMA. הרבה פעמים היו גלישות לסרטים מצוירים והרבה פעמים הם לא לקחו את עצמם ברצינות. דברים כאלה ממש הורסים לי את הצפייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני אשמח לקבל המלצה. הטעם שלי קצת שונה.

את 12 ממלכות אהבתי מאוד (בין הסדרות הכי טובות שראיתי אי פעם לדעתי). גם את FMA דיי אהבתי למרות שהיו שם כמה דברים מעצבנים.

בליץ מאוד לא אהבתי מהמעט (מאוד) שניסיתי.

בעיקרון אני לא אוהב גלישות ל"סרטים מצוירים" אלה מעדיף יותר ריאלית בפנטזיה. משפט דיי פרודקסלי אבל אני אנסה להסביר. לא מפריע לי קסמים תעופה או מה שלא תרצה על עוד זה נעשה ברצינות ועם חוקים פנימיים ששומרים על ההגיון הפנימי שלהם. בגלישה לסרטים מצוירים אני מתכוון לזה שלדמות פתאום יש X במקום עיניים כדי להראות הפתעה או תדהמה או שהראש של הדמות פתאום נהפך לענק כשהדמות צועקת.

אני מעדיף אנימה שלוקחת את עצמה ברצינות. סגנון 12 ממלכות כמו שכבר אמרתי או VAMPIRE HUNTER D (השני יותר מהראשון). זה גם מה שהפריע לי מאוד בFMA. הרבה פעמים היו גלישות לסרטים מצוירים והרבה פעמים הם לא לקחו את עצמם ברצינות. דברים כאלה ממש הורסים לי את הצפייה.

בידיוק מה שהתכוונתי...

אהה התחלתי לראות 12 ממלכות,רץ שמה כל כך הרבה התבכיינות שישר ירד לי מזה...

Dude..... you did not just say that.....

תן לעצמך כאפה רצינית שתסובב את הראש שלך 360 מעלות, תשתה ליטר אלכוהול, ותשב לראות דברים איכותיים בשביל לאפס את הראש שלך.

תתחיל עם Berserk.

בנוסף- Ghost in the shell: Stand alone complex

ואם אתה חושב שאתה מוכן לזה- Neon genesis evangelion

הסדרה+2 הסרטים.

ראיתי איוונגליון,חמוד,קצת סתמי לדעתי...

וראיתי תפרק הראשון של ברסרק,מה לעזאזל זה היה אני עדיין לא הצלחתי להבין....אבל אומרים שהסדרה מתחילה מהשני או משהו כזה,אז נראה...

אגב,גם טרייגאן מפגר לגמריי,ראיתי עכשיו שני פרקים,זה חמוד אבל זה ממש טיפשי....אני מחפש סדרות רציניות,כמו מונסטר או משהו כזה....

Kino's journy

Fate/Stay Night

Rouroni Kenshin (פרקים 1-70 בערך בלבד, אחרי זה יש פילרים עד סוף הסדרה, וזה נהיה פשוט גרוע....)

ראיתי רורוני קנשין,אם לזה אתה קורא סידרה רצינית אני לא חושב שאתה מבין על מה אני מדבר בכלל....

יש שמה כאלה קטעים מפגרים וילדותיים...ויש גם קטעים טובים,אבל כמו שהבחור השני אמר,זה ממש גולש לסרטים מצויירים והומור סלפסטיק שפתאום הטיפשה הזאת דופקת לו מקל בראש והוא על הריצפה בוכה...

זה לא מצחיק זה סתם מפגר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא המלצתי על זה לך, המלצתי על זה לבחור השני, שהיה קצת יותר מפורט במה שהוא מחפש.

את הקטע שמישהו אומר דבר אידיוטי אחד, ואז השני נותן לו מכה על הראש או משהו כזה כתגובה (bokke-tsukomi) יש ב 90% מהסדרות, זה סוג ההומור שהולך שם. לגבי אם זה יצחיק אותך או לא, מה שיותר חדש כנראה גם יותר יצליח. קח בחשבון שקנשין זו סדרה בת בערך 10 שנים.

למרות שיש שם קטע מפגר או 2 כל פרק, לא חסרים דברים טובים.

מחפש משהו כמו מונסטר וכו'? תראה Black lagoon.

ראיתי איוונגליון,חמוד,קצת סתמי לדעתי...

כלומר, או שלא ראית את הסרטים, או שלא הבנת עשירית ממה שהולך שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...