אי-התאמת אל-פסק advice prp לספקי כוח מודרנים - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אי-התאמת אל-פסק advice prp לספקי כוח מודרנים

eyaler

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישל - הPF המוצהר הוא .99

PF value up to 0.99 to provide stable and clean power under 100-240VAC by auto switching.

מספיק קרוב לצורך הדיון?

כפיר, Multicore - המפרט שלכם אמור להחזיק (ראו הערכות הספקים בהודעה הראשונה שלי)

כרגע נראה שאצל חלק מאנשים הבעיה קיימת (eyaler*2, כפיר צח, multicore)

ואצל חלק לא (קרירין, SHADOW)

אני מזמין את קרירין או SHADOW אם אתם גרים באזור המרכז ורוצים לעשות בדיקה רצינית - בואו ניפגש עם המחשבים והאל פסק ונבדוק את כל הקומבינציות. פנו אלי בפרטי אם אתם בעניין.

דניאל - אתה עוד חייב לנו תשובה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרירין- אין סיבה שלא יפעל אצלך.. פותח ההודעה מדבר על PRP (לא אותו דגם כמו שלך..)..

ד"א.. עכשיו ביטלתי את ההזמנה שלי.. מקווה שזה באמת נכון ולא סתם ביטלתי כי אני באמת צריך אל פסק ואין משהו שמתאים לי עכשיו חוץ ממנו.. יש לי PRD 750 שהוא עולה 700 שקל כמעט.. שזה כבר מוגזם לדעתי..

דניאל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני יהיה מדויק יותר היו לי בערך 7 הפסקות חשמל (ויש כנראה חלק שאפילו לא ראיתי כי לא הייתי בבית)

ואני לא מבין מאיפה כל התאוריה הזאת שזה לא מתאים, כי עובדתית אצלי זה תקין והיה מספיק הפסקות חשמל.. אז אי אפשר להגיד שזה צירוף מקרים.

(ADVICE PRPC 750VA + ENERMAX LIBERTY 500W)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג על מה אתם מדברים לי יש את האל פסק המדובר מדגם advice PRPC650

מחזיק לי מחשב לא פראייר בכלל(המפרט מצד ימין מחשב די חדש). והוכיח את עצמו בכמה הפסקות חשמל לא קורס ולא נעליים. עושה כיובי מסודר גם לפני שהסוללה נגמרת ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את הספק הזה:

http://www.antec.com/us/productDetails.php?ProdID=24480

עם אל פסק prp 750

זה כבר עבר כמה וכמה הפסקות חשמל בלי שום בעיות (אחת גם שבה התוכנה כיבתה את המחשב אחרי 300 שניות של חוסר חשמל כמו שהוגדר)

נראה לי שדווקא זה עובד בסדר גמור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפיר - אדוויס יאמרו לך את מה שכתבתי בהתחלה, וזה בדיוק מה שניסיתי לאמת בבדיקה שלי.

מעבר לכך אין לי הסבר למה אצל אחרים זה כן עובד. הדרך היחידה שאני רואה זה לעשות בדיקה השוואתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום

זה ציטוט מה FAQ באתר של POWER AND COOLING.יכול להיות מאד שספקים אלה תומכים בפסיב PFC.אשמח לדעות נוספות

Can my power supply be used in Europe (230V input)?

Yes. All our power supplies have PFC, which enables the supply to run on any input voltage between 90VAC and 264VAC (no switch required).

What exactly is PFC? What are the advantages?

Power factor (PF) is the ratio of true power (watts) divided by apparent power (volts x amps or VA). A standard power supply has a power factor of .7, while a supply with active power factor correction (PFC) has a PF of .95-.99. A power supply with PFC is better able to convert current into power. This results in lower peak current and lower harmonic current, putting less stress on wiring, breakers, and transformers.

לא מצויין פה את המילה אקטיב.ולכן חשבתי לציין שורות אלו.

קראתי כמה מאמרים על הסיילנסר 610.לא ציינו תמיכה גורפת של דגם זה באקטיב PFC.מפה אפשר אולי להסיק מסקנה שנמצא ספק

ועוד מותג יוקרתי ללא האקטיב PFC הבעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...