חזרתי לפורום אחרי באן של חודש - כמה מילים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חזרתי לפורום אחרי באן של חודש - כמה מילים

avidan28

Recommended Posts

להגיד 'רב זה ש"ס' זה כמו להגיד 'חילוני זה מישהו ששוכב עם חזירים' או להגיד 'גרמני זה נאצי'

בתור חילוני אתאיסט יש לי משהו להגיד לך על ש"ס-

ש"ס היא המפלגה היחידה בכנסת שכל חבריה שירתו בצה"ל

ש"ס היא המפלגה היחידה שנאמנה לעקרונות שלה (אפילו אם אני ואתה סולדים מהם) יותר מלכיסא ולמשרות רמות

ש"ס מנהלת ענקיות של תמיכה בנזקקים וחלשים

ש"ס דואגת להרבה אינטרסים חברתיים שלא קשורים בכלל לדת

גם אם אלי ישי או אריה דרעי יהיו הרבנים בחתונה שלך, פתאום נהפוך למדינת הלכה? אתה תחזור בתשובה? לא יקרה כלום.

אז תתחיל לחשוב ברציונליות כי ההתניות המעוותות שיושבות לך בראש עולות לך בעתיד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר מדברים כל באנים,נחמד שבפעמיים שקיבלתי באן "לשבועיים" על זה שרבתי עם דריה [כי היא פשוט בנאדם גועלי][והיא כמובן לא קיבלה באן,למרות שהיא התנהגה בידיוק כמוני]

הבאן לא היה לשבועיים,אלא לתמיד.

סתם חומר למחשבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרק ריספקט

ש"ס מנהלת רווחה לא כי הם נדיבים ידידי אלה כי הם קונים את קולות הבוחרים שלהם בתמיכה לנזקקים והכל מכיסי וכיסך.אז אל נא לך לחשוב

לרגע אחד פעוט שתנועה זו אכפת לה ממשהו ממניעים טהורים וזכים.הכל משול לפוליטיקה וסחטנות פוליטית חברתית.אני לא בא להשמיץ חס וחלילה

אני מכבד כל איש באמונתו ודרכו.אבל אל תעשה מהם צדיקים גמורים כי הם לא.יותר מזה אני מעריך את שר התקשורת אריאל אטיאס שבהחלט עושה

שמות בחברות הסלולר.אבל הוא אחד מיני רבים.אלי ישי ואריה דרעי בחתונה שלי????

בחייך איזו בדיחה ;D ;D.

אני כבר אעדיף לדחות את הטקס ולא לערוך טקס עם שני העסקנים האלה שהפכו את הדת לעסק מלוכלך.

אקסקיוט.

אם היה לך באן לתמיד איך זה שאתה פה איתנו???(סתם סקרנות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב לקרוא את The God Delusion של ריצ'ארד דוקינס.

עוד לא מצאתי תרגום לעברית, אבל זה חובה.

http://richarddawkins.net/godDelusion

HF

ובבקשה, אם אתה יכול להפסיק אם הרווחים בין השורות. זה מבלבל ולא קריא ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר בסדר - אתה יודע כוחו של הרגל ::) ::)

ואני מצוטט case that belief in God is not just wrong, but potentially deadly.

במיקרה זה האמונה באלוהים היא לא רק מוטעת אלה היא גם יכולה להיות הרסנית.

ניראה לי אני רוכש את הספר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלקחת קשה מדי את הבאן. זה כולה פורום מחשבים וירטואלי וכולה רבת קצת עם כמה אנשים. פילוסופיה קיומית זה מצוין, אבל באן זה כזאת טרואמה חזקה שגורמת לך לעצור ולתהות מה לעזאזל לא בסדר איתך ולאן הגעת? זה היה המניע? זה נשמע לי הזוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שלקחת קשה מדי את הבאן. זה כולה פורום מחשבים וירטואלי וכולה רבת קצת עם כמה אנשים. פילוסופיה קיומית זה מצוין, אבל באן זה כזאת טרואמה חזקה שגורמת לך לעצור ולתהות מה לעזאזל לא בסדר איתך ולאן הגעת? זה היה המניע? זה נשמע לי הזוי.

אני מחזק...

אני חושב שדברים כאלה...זה רק תרופות אחינו ..

נבקר אותך :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תישמע.אולי לקחתי יותר מדי קשה כמו שאתה אומר אבל יצאתי אדם קצת יותר בוגר וסבלני.ואני שמח שזה קרה.היום אם לא היה קורה השינוי הזה

עדיין הייתי רב עם חברתי עם מנהגים שחשובים לה ולא מוכן לקבל פשרות ולא מוכן לעשות משהו אחד כדי שתיהיה מאושרת ורק עומד על שלי.אז

אולי יש רווח מסויים על זה "באן" זה מכה על התנהגות לא הולמת בפורום בכלל ומכה אישית בפרט (לדעתי האישית) שגורמת לך לשבת עם עצמך ולחשוב

אולי אפשר לשפר את תפיסת העולם שלך.לי יש רק שיעורים חיוביים ורווחים אישיים מהתהליך הזה.וזה אינו קשור כלל לאתר.אולי בגלל גילי המופלג...או

בגלל שאני אוהב לנתח דברים מכל כיוון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה ...להכפיש חס ושלום ...אני כן רוצה לעמיד דברים על דיוקם ...

אם זה היתה תגובה של ילד בין 16 או 13 לגבי באן שאין לא הרבה לעשות בחיים אני ייתי מסכים שזה הולם ובאמת לא ביג-דיל.

לפי צורת הכתיבה הבוגרת שלך אני מניח שמדובר באדם בוגר הרבה יותר.

לכן מוזר לי הדבר שאתה מציין את הארועה של הבאן כמו יציאה מכלא ...

(לפי דעתי בלבד ולכן לא משקף את דעתם המלומדת של שאר חברי הפנל)

וזה גורם לי אי-נוחות קלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבקר אותך (מעביר ביקורת).אני רק מציין שזה גרם לי קצת לחשוב.זה לא צריך לגרום לך להרגיש אי נחות כלשהי ידידי.

כל אחד מפרש את הבאן אחרת.הצעירים יפרשו אותו כאילו עושים להם דווקא ויחזרו לפה מלאים מרץ לקלל ולא יסיקו מסקנות ולקח כלשהו.

המבוגרים ישבו יחשבו אולי אפשר לשנות גישה (כמוני..)

אפילו שזו חברה ויטואלית זו עדיין סביבה חברתית עם קוד התנהגות מסויים.קוד התנהגות יש לך בכל מקום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...