שאלה על דחיית גיוס - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על דחיית גיוס

idofr

Recommended Posts

היי שלום לכולם שבוע טוב ":)

אז ככה שאלה פשוט וקצרה... התאריך גיוס הנוכחי שלי הוא ה21.7.2008 שהוא גיוס מאוד כללי כמו שאני מניח חלק ממכם יודעים ורוב הסיכוים שהוא ישתנה בזמן הקרוב.

עכשיו הסיבות שאני מניח שהוא ידחה זה בגלל ש:

1. אני די קטן נולדתי באמצע יוני

2. אני במיונים להרבה דברים כולל טייס שלהבנתי יהיה גיבוש רק באוגוסט אז...

בכל מיקרה זה שכניראה ידחה לי הגיוס לא מספיק טוב כי אני רוצה לטוס לתקופה ממושכת בחו"ל (3 חודשים) ואני רוצה להתחיל להתארגן על זה מה שאני לא יכול לעשות במצב הנוכחי שיש סיכוי שאני יתגייס בזמן השהות המתוכננת.

איך אני יכול לדחות/להבטיח שהגיוס שלי יהיה יותר לכיוון נובמבר (לפי מה שאני יודע רוב האנשים באזור הגיל שלי מתגייסים בנובמבר)?

ואיזה סיבות אני יכול לתת להם כדי לדחות את הגיוס? כי אני מניח שאם אני יכתוב להם שאני רוצה קצת חו"ל הם לא ממש יסכימו לדחות...

בתודה

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש סיכוי שידחו לך.. אבל אל תשכח שזה עדיין .

יש משפט חכם "ברגע שאתה נכנס לשג אה ההגיון נגמר"

והכל שאלה לאן אתה תתגיס. אתה לא יכול להחליט עכשיו שאתה רוצה להתגייס בנובמבר, והגיוס לתפקיד שלך הוא חודש לפני.

השאלה היא לאיזה תפקיד אתה הולך ומתי הגיוס או הגיוסים שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עוד לא יודע לאיזה תפקיד אני הולך ואני כל הזמן במיונים לדברים שונים ות'אמת גם לא הכי אכפת לי מה אני יעשה אבל מה שכן אכפת לי זה שאני יוכל לסוע בשקט ולחזור בשקט (שזה יהיה באזור אוקטובר-נובמבר) עכשיו תגידו לי אם אני מקבל זימונים ו/או תאריך גיוס לזמן שאני בחו"ל כאשר אני כבר בחו"ל או כבר נקנו הכרטיסים מה אני יכול לעשות עם זה?

עריכה: חחחח איזה מוזר זה, עוד לפני ששלחתי מכתב או כל דבר אחר עכשיו אני פותח את המייל ואני רואה שהתאריך גיוס שלי השתנה בשבוע חחחח (אבל זה עדיין כמובן לא מספיק טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצב דיי בעייתי, כי אתה עוד לא יודע לאין אתה מיועד, גם לא בערך.

אבל עדיף שתברר במקום שתהיה תלוי באוויר, ותעשה את זה כמה שיותר מוקדם כמו שאמר בוריטו.

לי היה כמה בעיות כי דחיתי מאוחר מדי (באוקטובר לתאריך הגיוס הקרבי של נובמבר, כשהתאריך המקורי היה למרץ), והפסדתי הרבה מיונים והזדמנויות להכנס ליחידות שאתה לא יכול להכנס אליהם בלי מיון .

למשל לצנחנים ולכל הסיירות לא היה לי אפילו סיכוי להכנס, כי אפילו יום סיירות לא עשיתי, שהיה אמור להיות בדצמבר, ובגלל שהדקמתי גיוס מאוחר מאוד לא יכולתי לעשות שום מיון קדם צבאי.

אני מציע שמחר על הבוקר, בזמן שאתה הולך לבית ספר, או בהפסקה, תתקשר ללשכת גיוס שלך ותברר מה קורה, ותסביר מה שצריך.

שיהיה בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הטיעון של טיס אתה יכול לשלול מיד, לא יקבלו את זה עד אחרי שעברת ירפ"א ב', ולמעשה אין שום סיבה שגם לא תעבור עד אפריל.... אתה תספיק לגיבוש בזמן.

גיבושים יש פעמיים בשנה- פסח (מרץ/אפריל, השנה זה אפריל) ואוקטובר/נובמבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...