סקרים אמינים? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקרים אמינים?

kill_b7

Recommended Posts

דוגמאות של סקרים של הבחירות האלו ממכוני הבחירות המבוילים שניבו בדיוק כל כך גבוה? אפשר לקבל אותם?

לא, שורשר המחלוקת הוא שטענו כאן שהסקרים שהפיצו אותם מכוני סקרים מדוייקים.חוץ מזה גוליאני נתפס אצל רבים כאן כמועמד המוביל כאשר בפועל הוא הפסיד לרון לרון פאול בכל הבחירות עד עכשיו בהפרשים של פי 2,3 ויותר!.אז אם מישהו כאן הוא הבדיחה זה בהחלט גוליאני.

adolphgiuliani712278gb5.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה לוקח קוריוז, ומנסה לבסס על זה טענה........

עוד לא הגיעו למעוזי התמיכה של ג'וליאני שכמותם אין לרון פול בכלל

חוצמזה רון פול לא יהפוך לנשיא ארה"ב אם הוא יקבל יותר מג'וליאני, ולהיות עם 7% זה עדיין בדיחה, אז בינתיים שניהם בדיחה, רק שלג'וליאני יש יותר סיכוי לצאת ממנה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אין לך בעיה להכנס איתי להתערבות, כשכל HWZONE עדים:

אם ג'וליאני מקבל יותר אחוזים מרון פול אני ניצחתי, ואם רון פול מקבל יותר אחוזים מג'וליאני אתה מנצח

המפסיד נוסע למנצח ומעניק לו שטר מצוחצח של מאה שקלים חדשים טבין וטקילין

מה אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח... אני לא הייתי מהמר על עם שבחר בג'ורג בוש פעמיים.

אני חושב שלפאול יש סיכוי במקרה שכלכלת ארצות הברית תאיץ את ההתרסקות שלה.

האינפלציה ממשיכה לדהור, ולמרות כלכלת הקסמים שנוהגים היום... יש חשש אמיתי להורדת דירוג האשראי של ארה"ב... מה שאומר שהמסיבה נגמרה.

הפדרל ריזרב כבר אמר בעצמו שארה"ב נכנסת למיתון.

מתי שהוא אנשים יתחילו לשאול את עצמם עם מי מטיבה המלחמה בעיראק שעלתה טרליון וחצי דולר, מלחמה שכל העילות המוצהרות לפתיחתה הוכחו כסילופים של הממשל.

ובכלל אני חושב שארה"ב תתחיל לשקול את מדיניות החוץ שלה ואת המבנה הכלכלי שלה... ורק לפאול יש את התשובות, ו-20 שנה יש לו את אותם התשובות - למצב שקורה היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"רק לפאול יש את התשובות" וואלה אף אחד לא יכול "להציל" את אמריקה, רק המולטי-גאון פאול.... GET REAL

אוקיי... "אינפלציה דוהרת" בשנה האחרונה הייתה אינפלציה של 4.1 אחוז..... זה דהירה של סוס על מקל של מטאטא אולי

כלכלה שמראה 4.1% אינפלציה ואנשים מרימים גבה זו כלכלה חזקה באופן בלתי רגיל, זה כמו שמר עולם ירים בדרך כלל 1000 קילו ויום אחד הוא יצליח רק 970. האנשים היחידים שאומרים ש"הנה היא מתרסקת" הם אנשים מסכנים ששונאים את ארה"ב וחושבים עם התקוות שלהם, לא עם הרציונל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע שארה"ב מוציאה יותר כסף ממה שיש לה?

היא מלווה כספים ממדינות חשוכות כמו ועל הדרך תומכת בהן כלכלית ופוליטית(אחרת למה שסין תמשיך לתת לה כספים?).

המשטר בארה"ב מוציא יותר מדי כסך על החזקת אימפריה במקום לדאוג לארה"ב עצמה קודם כל.המשטר צריך להפסיק להתערב במדיניות הפנים של מדינות אחרות ולהתרכז במדיניות הפנים של ארה"ב.שלא לדבר על רמיסת זכויות האזרח בארה"ב ע"י המשטר הנוכחי בשם "המלחמה בטרור".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שואב מידע מסרטי קונספירציות.

בתכלס כל שנה ושנה רמת החיים בארה"ב עולה

כשהיא 'זורקת' עוד כמה מיליארדים על עיראק היא מקבלת בחזרה הכל ויותר דרך אינספור הפרויקטים לפיתוח עיראק ונפט משם

ממשל בוש עשה המון הורדות מיסים, זה לא מה שקורה כשמלחמה מעיקה על כלכלה של מדינה, היו יוצאים מעירק לפני שנים אם זה היה ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שישראלי טיפוסי לא מתורבת כמוך לא יכול לדבר על נושא הוא חייב לנסות כמה שיותר להעליב את מי שעומד מולו, פיכסה.

הכלכלה של ארה"ב בצרות בגלל האופן בו הממשל מבזבז את הכספים ע"י מלחמות לא נחוצות,סיוע למדינות אחרות,תוכניות בזבזניות ועוד. לא מדובר על "מיתון" שגרתי אלא על משהו מעבר לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם העולם מבחינתך זה סרטי קונספרציה. לפי כל מומחי הכלכלה ,כלכלת ארה"ב נמצאת בבעיה גדולה ורק לפי אדון מומחה כלכלה עולמי ""Dark Respect" היא לא.

טול קורה מבין עיניך. :nono:

לפי מומחי העולם נחשבת למדינה עם איכות חיים גבוהה, אבל כמובן שהם לא שווים הרבה ולפי מומחה המולטי-סאבג'קט "רון פול" היא לא. :kopfpatsch:

אני תוהה מתי תתעורר ותפסיק להאמין לשקרים שאתה מוכר לעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שואב מידע מסרטי קונספירציות.

בתכלס כל שנה ושנה רמת החיים בארה"ב עולה

כשהיא 'זורקת' עוד כמה מיליארדים על עיראק היא מקבלת בחזרה הכל ויותר דרך אינספור הפרויקטים לפיתוח עיראק ונפט משם

ממשל בוש עשה המון הורדות מיסים, זה לא מה שקורה כשמלחמה מעיקה על כלכלה של מדינה, היו יוצאים מעירק לפני שנים אם זה היה ככה.

המנם רמת החיים עולה, אבל גם הפערים החברתיים עולים! הגרעון התקציבי של המדינה הזאת גדל מדי חודש בקצב של מאות מיליוני דולרים אם לא מליארדים!

המלחמה בעירק לא משפיע על הכלכלה האמריקנית בצורה מהותית אם בכלל!

מה שמפריע לאזרחים האמרקנים(אלה שמבינים מה קורה)זה כל מה שהיא מרויחה מהפעילות שלה בעירק, מגיע לקמצוץ של עשירים שטומנים ידם בצלחת, ושום דבר לאזרחים הפשוטים.

והאם הכלכלה האמרקנית נכנסת למיתון? מוקדם מדי להגיד לדעתי!

נ.ב

אתם לא עוזרים לרמת הדיון או לעצמכם אם אתם מכפישים אחד את השני בצורה כל כך וולגרית!

בלי קשר למי צודק, מבין יותר.. או מה שלא יהיה!

קצת תרבות לא תזיק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...