לשחק משחקים על מסך 37" LCD מחצי מטר, מסוכן? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לשחק משחקים על מסך 37" LCD מחצי מטר, מסוכן?

Roy.T

Recommended Posts

מדובר מסמכים החדשים של , המרחק הוא בערך חצי מטר, ולשחק NFS CARBON או BF2 על הגדרות גבוהות עם מערכת 5.1 זה פשוט חוויה מטורפת...רוב המשחקים הם די חשוכים, ככה שהעיינים לא ממש מתעייפות לי אבל..

השאלה עם זה מסוכן ואם כן אז כמה...

(לגלישה וטקסטים אני משתמש במסך קטן)

מה אתם אומרים? תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נוח. זה היסטרי, אתה מרגיש כאילו אתה בתוך המשחק האנשים במשחק הם בגודל שלי, זה מטורף...

לא רואה את המשחקים בקניון :xyxthumbs:

סתם, זה באמת מדהים אבל זה קצת מפחיד אותי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע דוגרי, כמה כבר אני משחק פעמיים שלוש בשבוע עם כל העבודה והלימודים אין יותר מדי זמן, וגם שאני משחק זה לא לזמן ארוך מדי, ככה שאם זאת הבעיה היחידה אז אין בעיה אני חושב.. אלא אם יש משהו שאני לא יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את העיניים זה בעיקר יעייף בגלל הבהירות הגבוהה שאופיינית למסכי LCD, במיוחד שהתצוגה "עוטפת" את כל שדה הראייה שלך. לא ממש מסוכן לעיניים, אבל לא הכי בריא לאמץ אותם כל הזמן.

אני לא הייתי בונה על כך שכל המשחקים שתשחק יציגו רק סצינות חשוכות.

אבל הבעיה העיקרית לדעתי היא הראש והצוואר. בקרבה שכזו, גם בלי שתשים לב, תמיד תהיה נטייה להסיט את הראש מהמצב האידיאלי לשימוש ממושך, וזה באמת יכול לגרום נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק??? חצי מטר ל37" - כנראה יש לך עומדן ממש גרוע(בלי להעליב) למרחקים כי מחצי מטר פשוט אין אפשרות פיזית לשחק.

מבחינת ראיה, כמו שאמרו פה, איבוד ראיה הוא משהוא גנטי ואין לו כל קשר לשימוש שלך בעין, אם גנטית אתה תצתרך בגיל 20 זה לא משנה אם תבלה את כל החיים של בחדר חשוך קורא ספרים ממרחק של סנטימטר או בתנאים אופטימליים, עדיין תקבל אותם בגיל 20, אם אתה טוען שאתה מצליח לשחק מחצי מטר אולי אתה צריך אותם כבר עכשיו... (ואני ממש לא צוחק..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוזמן לבוא לבדוק תעיניין גבר,

אני נשען עם הכסא אחורה למרחק של כמעט מטר ואני לא מזיז לא צוואר ולא נעליים,

רק העיינים זזות המסך עוטף אותך בצורה כזאת שרוב השדה ראייה

שלך מופנה למסך האמנם זה גדול, אבל בקטע חיובי שאתה מרגיש כאילו אתה בתוך המשחק לא בקטע רע או לא נוח.

הדבר היחיד שמפריע לי מקרוב זה הלבן הבוהק, שגם ככה לא קיים במשחקים, הרוב חשוך או הרבה חום וירוק שלא מפריעים לי בכלל.

לשחק ב22" זה משהו שאני לא יהיה מסוגל לעשות שוב. זה עולם אחר לגמריי וזה שידרג את חווית המשחק שלי פי 100.

בכל מקרה זאת לא הייתה השאלה, את התשובה קיבלתי.

נ.ב- נתתי ל5 אנשים לשבת מול carbon וHH2 וכולם הסתדרו מצוין ולאף אחד אין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...