טמפ' גבוהות במנוחה ב3.3GHz עם E2180 ועוד כמה בעיות ושאלות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טמפ' גבוהות במנוחה ב3.3GHz עם E2180 ועוד כמה בעיות ושאלות

X-Style

Recommended Posts

מעבד - E2180

קירור למעבד - Tuniq Tower

לוח אם - IP35-E

זיכרונות - Geil 2048MB 800MHZ CL4 Ultra Dual Channel Kit

מארז - Raidmax Sagittarius

ספק כח - Liberty 400W

אוקי אז ככה, הגעתי לOC של 3.33GHz ומתח למעבד - 1.4025V אבל CoreTemp וEVEREST מראים טמפ' דיי גבוהות .. והמהירות מאוורר של הTUNIQ כמעט על המקסימום

זיכרונות 4-4-4-12 מתח 2V

יש איזשהי סיבה למה הטמפ' כל כך גבוהות במנוחה? הקטע הוא שהסתכלתי על OC שאנשים אחרים עשו למעבד הזה וראיתי שאנשים שעשו OC גבוה מזה שעשיתי ועם פחות טוב הגיעו לטמפ' יותר נמוכות במנוחה

עוד משהו - לפעמים אחרי כמה זמן שאני משחק באיזה משחק (CRYSIS או NFS) מופיע לי פתאום מסך כחול והמחשב עושה ריסטרט, מה יכולה להיות הסיבה לזה?

והמחשב הורכב ע"י החנות FOXPC

קצת מידע מהביוס:

CPU Voltage: 1:4025V

DDR2 Voltage: 2.0V

CPU VTT Voltage - 1.2000V

ICH 1.50 Voltage - 1.50V

MCH 1.25V Voltage - 1.290V

CPU GTLREF - 67.0%

http://img183.imageshack.us/img183/3441/16599599ke0.jpg

help? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפ' במנוחה או במאמץ?

בדוק יציבות עם ORTHOS.

איזה מארז יש לך?

במנוחה

והמארז הוא Raidmax Sagittarius שהוא דיי דומה לSagitta II

ולגבי היציבות אני אבדוק היום עם התוכנה שאמרת ונראה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ראית שהוא אמר שהמחשב שלו עושה ריסט נכון

אז המחשב כן מתחמם יותר מידיי וצריך לקרר אותו יותר אין לך ברירה שים על מקסימום אולי יעזור אני מתכוון לקירור

וגם כן זה לא 33 זה בכלל של הלוח -___- של המעבד זה 50 שזה המון

אה עוד משו למה כאלה הבדלי טמפ באחד רשום 50 ובשני 35-37

אחד מנוחה והשני מאמץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם מנוחה וצולמו באותו הזמן

ואני לא בטוח אם הוא מתחמם יותר מדי.. ז"א איך הוא יכול להתחמם יותר מדי עם TUNIQ עליו שעובד כמעט על המקסימום

ולא דיברתי על הלוח בכלל, הלוח בסדר

והקטע שראיתי אנשים אחרים עם OC גבוה יותר וטמפ' נמוכות יותר.. ואני לא מבין למה לפעמים זה מגיע לי ל38C במנוחה..

לא מבין את זה בכלל.. איך עם TUNIQ שעובד כמעט על מקסימום הוא יכול להגיע לטמפ' כאלו? משהו מוזר פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקפיץ ->

כמו שאמרתי, לפעמים המעבד מגיע ל38C לפעמים במנוחה לפי התוכנות האלו שזה לא אמור להיות ככה עם שכזה ולא שעשיתי פה OC רצחני

משהו פה מוזר ואני צריך עזרה ממישהו שיש לו ניסיון בזה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טמ"פ סבירות בהחלט למתח שנמצא בשימוש, וטמ"פ במאמץ עדיין בטוחה ורחוקה 50 מעלות מ TJMAX - לא רואה שום בעיה כאן.

טמ"פ במנוחה פחות חשובות - תבדוק אם EIST ו C1E פועלים אצלך - זה יכול לסייע בהורדת הטמ"פ במנוחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טמ"פ סבירות בהחלט למתח שנמצא בשימוש, וטמ"פ במאמץ עדיין בטוחה ורחוקה 50 מעלות מ TJMAX - לא רואה שום בעיה כאן.

טמ"פ במנוחה פחות חשובות - תבדוק אם EIST ו C1E פועלים אצלך - זה יכול לסייע בהורדת הטמ"פ במנוחה.

אז מה שאתה אומר זה שצריך לבטל את האופציות שהזכרת? ומה הם עושים בכלל?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לבטל אותם - תבדוק אם הם במצב ENABLED.

האופציות הנ"ל מורידים את המתח ומכפלת המעבד במצב מנוחה וכך תורמים למעבד ומארז קרירים יותר.

הם על ENABLED

בכל מקרה עכשיו נגיד הטמפ' על 54 לפי CORETEMP ו41 לפי EVEREST והדבר היחידי שפועל זה הTORRENT.. לא נראה לי שTORRENT מעמיס עד כדי כך על המעבד.. ועוד היה דיי קר בחדר.. ממש ממש מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...