בעיה, האינטרנט מתנתק לי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה, האינטרנט מתנתק לי

RX7

Recommended Posts

שלום לכולם

יש לי בעיה שהאינטרנט מתנתק

כשאני בלילה מכבה את המסך כנראה שהוא מתנתק במשך הלילה, אין לי מושג למה.. אז אני קם

למחרת מדליק את המסך ורואה את האיסיקיו מנותק (שהוא מנסה להתחבר הפרח האפור) וגם המסנג'ר

מנותק..

יש לי ראוטר של siemens שהוא גם מודם והנורות דלוקות כמו שצריך..

איך אני פותר את הבעיה הזו? זה קרה כבר כמה פעמים..

מערכת הפעלה בעברית

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק צריכת חשמל בכרטיס במידה ואתה מחובר בצורה קווית.

קליק ימין על "המחשב שלי">ניהול>מנהל ההתקנים>מתאמי רשת>[המתאם שלך]>קליק כפול>צריכת חשמל

תבדוק שלא מסומן V על אוםציה של כיבוי ההתקן כדי לחסוך בחשמל

מכיון שמדובר בנתב מה אתה עושה כדי "להתחבר" חזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק צריכת חשמל בכרטיס במידה ואתה מחובר בצורה קווית.

קליק ימין על "המחשב שלי">ניהול>מנהל ההתקנים>מתאמי רשת>[המתאם שלך]>קליק כפול>צריכת חשמל

תבדוק שלא מסומן V על אוםציה של כיבוי ההתקן כדי לחסוך בחשמל

מכיון שמדובר בנתב מה אתה עושה כדי "להתחבר" חזרה?

עשיתי את מה שאמרת לפניי כמה דקות.. מקווה שזה יעבוד..

אני נכנס לכתובת של הנתב ולוחץ התחברות ואז זה מתחבר.. או שלפעמים אני מפעיל מחדש את הראוטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז קודם כל אין צורך לבדוק צריכת חשמל בכרטיס רשת אם אתה מחובר עם ראוטר תבדוק אם הניתוק מתבצע בכל המחשבים ברשת או רק במחשב אחד אם הניתוק הוא רק במחשב אחד ברשת הבעיה היא בראוטר

אם אתה ליד המחשב בזמן הניתוק שים לב למצב הנוריות במודם אם הוא משתנה מהמצב בו היית מחובר משמע זו הבעיה

אתה בהחלט יכול לטלפן לחברת התשתית יש להם אפשרות לשים בדיקה על התקשורת בנהם לבן המודם שלך למשך 24 שעות (אל תסתפק בבדיקה שהנציג עושה איתך במהל השיחה)

כמובן שמעבר לתקלות אלה יש סיכוי שהבעיה היא במחשב עצמו אך במקרה זה מאגר התקלות שיכולות להיות הוא גדול מאוד - מה שכן מומלץ לעשות בדיקה מעמיקה של ורוגלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...