בעיות מוזרות בסאונד- עדכון: מצאתי קצה חוט לפתרון הבעיה - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות מוזרות בסאונד- עדכון: מצאתי קצה חוט לפתרון הבעיה

1_Nike_1

Recommended Posts

לפני שבועיים פרסמתי את הת'רד הזה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=311586.0

אז ככה, בקיצור... הסאונד במחשב מעוות. לא ברמות מטורפות.. אלא משהו מינורי. אבל זה מאוד מטריד.

בהתחלה שמעתי שיר וראיתי שמשהו מוזר בו. ואחרי ששמעתי עוד כמה שירים גיליתי בעיה. הבעיה היא כזו:

בחלק קטן מהשירים שומעים הכל טוב ויפה. אך ברוב המוחלט של השירים יש בעיות בסאונד. בשיר אחד למשל לא שומעים את קולות הרגע. כמו מונו. ובשיר אחר אין באסים(וופר). ובשיר אחר, אין טרבל... לפעמים זה רק צלילים קטנים.

בקיצור! זה מעצבן אותי!

ובכן.. מצאתי קצה חוט שאולי יעזור למישהו לעזור לי.

הייתה לי בעיה אחרת במחשב ועל הדרך כשהייתי קבור עם הראש במארז, פתרתי עוד כמה בעיות מינוריות. אחת מהן הייתה שחיברתי כבל של USB/SOUND מהמארז אל הלוח האם, ובכך אני יכול לחבר עכשיו לקידמת המארז.

מהו קצה החוט?? שומעים נפלא באוזניות שחיברתי! וכשמחברים את האוזניות מאחורי המארז אל הלוח אם, שומעים רק באוזניה אחת, ואם משחקים עם החיבור אז שומעים בשתיהן במצב של מונו, עם על הפנים.

האם הבעיה פיזית!?

תודה מראש לכל העוזרים!! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שומע בקדמי נפלא באוזניות , אז זה לא בעיה באוזניות

ואמרת שאתה שומע צד אחד אם אתה שם באחורי , אז יתכן ושיש לך תקלה בו .. אולי חומרתית

או אולי משהו במערכת ההפעלה .. אני לא יודע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...