רשימת משחקי XBOX360 לשנת 2008 **עודכן 07/01** - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשימת משחקי XBOX360 לשנת 2008 **עודכן 07/01**

kisin

Recommended Posts

EvilSt!ng,

המקלדת והעכבר לXBOX360 עובדים טוב מאוד. כמובן שיש משחקים שזה מתאים ונוח יותר ויש משחקים שפחות.

אבל אם אתה כל כך אוהב מקלדת ועכבר אז תקנה מחשב. לפי דעתי, לא קונים קונסולה בשביל לשחק עם מקלדת ועכבר, אתה מפספס את כל הפואנטה.

silas91 ,

לא שכחתי את WARS, זה מופיע בתוך הרשימה.

רק תפשפש יותר לעומק ברשימה ותמצא ;)

liviur,

GTA - התאריך הרשמי של החברה הוא אפריל. כמובן שעד אז יש עוד זמן ואף אחד בתעשייה לא יתעלף מהפתעה אם הם ידחו את תאריך השחרור. אבל נכון לעכשיו, מדובר באפריל וכולנו מחכים...

RESIDENT EVIL - לגבי המשחק הזה באמת יש לחשושים ושמועות שהוא ידחה ל2009. עוד אף אחד לא יודע בוודאות.

DEVIL MAY CRY 4 - זה המשחק היחיד שאני בטוח שהוא יצא בזמן כי כבר מתחילות לצאת באינטרנט סקירות על המשחק. לגבי איכות המשחק, את זה כבר נוכל לדעת כולנו כשנשחק בו. אני אישית מצפה למשחק אקשן כייפי מאוד אבל לא ליצירת מופת מקורית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

EvilSt!ng,

המקלדת והעכבר לXBOX360 עובדים טוב מאוד. כמובן שיש משחקים שזה מתאים ונוח יותר ויש משחקים שפחות.

אבל אם אתה כל כך אוהב מקלדת ועכבר אז תקנה מחשב. לפי דעתי, לא קונים קונסולה בשביל לשחק עם מקלדת ועכבר, אתה מפספס את כל הפואנטה.

אני מתכוון למשחק FPS\אסטרטגיה שבהם השליטה במקדלת ועכבר היא הרבה יותר טבעית לטעמי , לגבי משחקי ופלפורמה אני יעדיף את הג'ויסטיק.

אז האם באמת במשחק ה FPS\אסטרטגיה השליטה במקלדת תהיה אפשרית ודומה למחשב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן להשתמש בכל משחק באמצעות המקלדת והעכבר. אבל עדיין לפי דעתי לא לשם זה קונים קונסולה.

השליטה היא יותר טבעית בגלל שאתה יותר רגיל לשחק במקלדת ועכבר.

אני שיחקתי הרבה שנים במחשב ומאז שעברתי לשחק בקונסולות אני לא מסוגל לשחק עם העכבר והמקלדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון למשחק FPS\אסטרטגיה שבהם השליטה במקדלת ועכבר היא הרבה יותר טבעית לטעמי , לגבי משחקי ופלפורמה אני יעדיף את הג'ויסטיק.

אז האם באמת במשחק ה FPS\אסטרטגיה השליטה במקלדת תהיה אפשרית ודומה למחשב ?

תאמת שעכשיו אחרי שהתרגלתי ...

אין משחק שיוצר נוח לי במקלדת מאשר בשלט ואני מדבר על FPS הכל ...אני מעדיף תשלט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב להשתמש בעכבר במשחק FPS כי זה נותן לי תחושה יותר טבעית ויותר נוחה לכוון בדיוק לאותה נקודה שאני רוצה בעצמי ובלי עזרה של אף דבר אחר

לגבי השליטה על משחקי האסטרטגיה עדיין לא יצא לי לראות איך זה עובד בתכלס כך שנחייה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אוהב להשתמש בעכבר במשחק FPS כי זה נותן לי תחושה יותר טבעית ויותר נוחה לכוון בדיוק לאותה נקודה שאני רוצה בעצמי ובלי עזרה של אף דבר אחר

לגבי השליטה על משחקי האסטרטגיה עדיין לא יצא לי לראות איך זה עובד בתכלס כך שנחייה ונראה.

צודק 100%, לא יעזור כלום ל-FPS אין תחליף ל-G5 או DeathAdder

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

יש לי כמה הצעות כדיי לעשות את הרשימה שלך לממש טובה

1. תסדר את המשחקים לפי תאריכי יציאה (בערך) ככה יהיה אפשר לראות למה יש לצפות

נגיד Ninja Gaiden II יוצא עוד מעט ביחד עם lost odessy.

2. תמחק או תשאיר רק טקסט ( שם המשחק והציון הממוצע שלו) למשחקים שכבר יצאו

אתה יכול להשאיר משחק אחרי שהוא יצא איזה שבוע עם תמונה וציונים ממוצעים, אבל אחרי זה זה כבר לא רלוונטי ומאריך את הרשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן להשתמש בכל משחק באמצעות המקלדת והעכבר. אבל עדיין לפי דעתי לא לשם זה קונים קונסולה.

השליטה היא יותר טבעית בגלל שאתה יותר רגיל לשחק במקלדת ועכבר.

אני שיחקתי הרבה שנים במחשב ומאז שעברתי לשחק בקונסולות אני לא מסוגל לשחק עם העכבר והמקלדת.

יש הדגמות של זה בYOUTUBE - הדבר הזה רחוק שנות אור מעכבר אמיתי, תנועות קטנות הוא בכלל לא מזהה (זה לא בעייה בקונסולה אלא שהעכבר מדמה תנועות של השלט ועם השלט אתה לא יכול לבצע תנועות עדינות כמו של עכבר) , המקלדת בכול מיקרה עובדת מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

יש לי כמה הצעות כדיי לעשות את הרשימה שלך לממש טובה

1. תסדר את המשחקים לפי תאריכי יציאה (בערך) ככה יהיה אפשר לראות למה יש לצפות

נגיד Ninja Gaiden II יוצא עוד מעט ביחד עם lost odessy.

2. תמחק או תשאיר רק טקסט ( שם המשחק והציון הממוצע שלו) למשחקים שכבר יצאו

אתה יכול להשאיר משחק אחרי שהוא יצא איזה שבוע עם תמונה וציונים ממוצעים' date=' אבל אחרי זה זה כבר לא רלוונטי ומאריך את הרשימה.

[/quote']

סידרתי את הרשימה לפי אותיות הABC כי ככה יהיה יותר קל למצוא את המשחקים ברשימה הארוכה הזאת (שתמיד יש אפשרות שהיא תתארך עם הכרזות חדשות).

דבר נוסף, נכון לעכשיו כל המשחקים ברשימה עוד לא יצאו. כשהם יתחילו לצאת אז אני אחשוב אם להוריד אותם מהרשימה לגמרי או להעביר אותם לרשימה של משחקים שכבר יצאו + ציונים ולינקים לביקורות.

קיסין - הכוונה היתה לקרירין האופטימי שחושב שהוא ישחק בהם במחשב בזמן הקרוב (כי הוא הרי קנה מחשב במקום XBOX/PS3)

ליביו

בשביל הבריאות הנפשית שלי כבר ממזמן הפסקתי להתייחס לתגובות וההערות של קרירין שמלוות בכל כך הרבה שגיאות כתיב והדגשות (מיותרות לחלוטין) של טקסט.

אני מציע לך לעשות את אותו הדבר, כי לנסות להתדיין איתו זה כמו לריב עם ילד קטן למי יש אבא יותר חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...