המלצה למסך מעל 19 עד 1300 ש"ח - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למסך מעל 19 עד 1300 ש"ח

amir.shani

Recommended Posts

לשימושים שלך כדאי להוסיף תקציב עבור 971P בשל הפאנל האיכותי שלו S-PVA. בזכות דיוק צבעים טוב מהקופסא הוא יציג לך באופן הרבה יותר אמין פי כמה ממסכים עם פאנל TN שעולים 1300 ש"ח . הפאנל שלו מאפשר, בזכות אחידות תאורה מצויינת וזוויות צפייה רחבות, לקרוא טקסט ללא שינויים של גוונים ברקע בעת הזזות ראש קטנות. המודולציה של התאורה האחורית מבוצעת באופן כזה שלא יהיו לך הבזקי טקסט בזכות התקנת מעגל אינוורטר איכותי בו.

עד 1300 ש"ח יש לך ביקורת השוואתית למסכי 19" פשוטים מבוססי TN בנעוץ וכדאי בהזדמנות זו שתקרא את המדריכים למסכי LCD למה לא כדאי לשימושים שלך להשקיע במסך שמכיל פאנל TN. אם תוכל למצוא את הפיליפס 200W6CS בזאפ או אחד הסניפים של שופרסל ביג הוא גם אפשרות טובה בזכות פאנל P-MVA ב-1400 ש"ח (ב-1600 971P עדיף מבחינת דיוק בצבעים מהקופסא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי

עד עכשיו הייתי בן אדם מאושר

הכרתי את הפרמטרים השונים ... זמן תגובה ניגודיות וכן הלאה

לא ידעתי על סוג הפאנל ....

אני מבין את הטרייד אוף שאני צריך לבצע בין איכות לכמות .....

השאלה שלי היא כזאת אם אני לוקח מסך עם פאנל TN מול מסך עם פאנל יותר טוב

בהנחה ששני המסכים כוילו כהלכה

ומשווה 2 תמונות

האם השיפור הוא משמעותי משהו כמו 70-80 אחוז

או שיפור זניח של 5 אחוז שרוב האנשים לא מבחינים בו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי-אפשר לכמת את זה.

יש אנשים שלא יבחינו גם את תראה להם 1000 פעם מכל הזויות (בד"כ אנשים שלא מעניין אותם או שהם לא רוצים להבחין)

יש אנשים שלא יכולים לסבול מסך TN ורק בגלל שרקע אחיד לא נראה אחיד עליו (החלק העליון לעולם כהה יותר).

זה די אישי.

עד 1300 עם חריגות קטנות ש"ח יש רק TN. מתוכם יש כמה לא רעים מבחינת הפרמטרים - LG 1970HR/1960TR, SAMSUNG 932B/932BF הם בין המומלצים.

לא יודע אם חריגה של 300-400 ש"ח שווה בשביל ה-971P. גם אם רוצים פאנל איכותי (לא TN), יש בפחות - ה-PHILIPS 2006WCS ש-man of orleans הזכיר וה- L192P, שיהיה בסדר להכל פרט למשחקים מהירים. ספק אם דיוק הצבעים מהקופסא כל-כך חשוב לצפיה בתמונות משפחתיות. אם כבר הייתי מעדיף מסך עם OSD נורמלי שלא דורש התקנת תוכנה בשביל לשנות בהירות כמו שה-971P דורש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...