שאלה לגבי זכרונות על XP VISTA 32 64 - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי זכרונות על XP VISTA 32 64

tintin

Recommended Posts

שטויות במיץ...

המערכת עדיין לא תוכל לעבוד עם יותר מ3.2 גיגה אפילו אם יהיה כתוב שם 4. זה סתם קשקוש.

גם אם יפעילו את ה large address space aware כברירת מחדל, רק תוכנות שמותאמות לזה במיוחד יוכלו לעבוד עם הזכרון הנוסף.

חלונות 32 ביט = לא יותר מ3.5 גיגה זכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אני אעשה- זה מה שמיקרוסופט טוענת... בכל מקרה - יכול להיות שהליבה של הויסטה ורכיביה עובדים בצורה

שכתבת ואז באמת המערכת משתמשת ב4 גיגה (500 מגה +\- לליבה ורכיביה והשאר גלויים לשאר המערכת)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הזכרון החסר הזה לא נמצא בשימוש של שום דבר. הוא סתם יושב שם.

אין אליו גישה כי הכתובות של הזכרון בתחום הזה ממופים לכרטיס מסך וכל שאר החומרה במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הזכרון החסר הזה לא נמצא בשימוש של שום דבר. הוא סתם יושב שם.

אין אליו גישה כי הכתובות של הזכרון בתחום הזה ממופים לכרטיס מסך וכל שאר החומרה במחשב.

אז משקרים בכל מקום? הם טוענים שאחרי SP1 גם יראו 4 גיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את התגובה הזו הבאתי רק בגלל שהיא כתובה ברור, ראיתי עוד הרבה תרדים בפורום המפתחים של מיקרוסופט שאומרים

שהמערכת תראה שימוש בכל ה4 גיגה. אני לא יודע אם זה נכון או לא - כל הידע שלי שאוב מהפורומים והדיווחים של

מיקרוסופט בנושא.

אני בכלל בדעה שכל מי שמתקין ויסטה על מחשב בן שנתיים ומטה יתקין כבר את גירסת ה64 ביט. היא יציבה ויעילה יותר

מגירסת ה32 וברגע שיותר ויותר אנשים יעברו לסביבת 64 ביט יתחילו להתחשב בהם ולהתאים ומשחקים לסביבה

זו. יכולת השימוש ב64 ביט נמצאת כבר כ5-6 שנים והתבגרה והתייעלה בעת המעבר לארכיטקטורת הCORE. יש צורך

לעשות מעבר תפיסתי ומעשי לסביבה זו. שנתיים אח"כ יסתכלו על כל מי שמשתמש בסביבת 32 ביט כמו על מי שיחשוב

לעבוד ב16 ביט היום (בלתי אפשרי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...