שאלה לגבי זכרונות על XP VISTA 32 64 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי זכרונות על XP VISTA 32 64

tintin

Recommended Posts

יש לי עכשיו XP PRO 32

אני רוצה לשדרג את הזכרון שיש לי עכשיו ל 2X2gb 800 reaper hpc

סטיק אחד מהזכרונות שיש לי עכשיו לא עובד ואני מקבל על זה זיכוי אז בגלל זה אני כבר משדרג כי אלו זכונות יותר טובים וזולים ב200 שקל.

עד כמה GB המערכת הפעלה שלי תגביל אותי?

אם אני אעבור לXP 64 או אילו גירסאות יאפשרו לי להשתמש בכל ה4GB שלי?

שמעתי שבויסטה יש דבר שמגביל את הזכרונות לתוכנות שלא תומכות מעבר ל2GB ועוד כל מני דברים שלא הבנתי לגבי תוכנות שעובדות ב64 ביט או 32 ביט.

אתם יכולים להסביר לי בבקשה איך הדברים האלה הולכים ומה עדיף לי כדי לנצל את כל הזכרון.

המחשב בעיקר לעריכת על תוכנת AVID שצריכה המון המון משאבים והדרישות המומלצות הם 3.5-4GB לעריכת ב HD.

וכמובן גם הרבה משחקים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין ספק ש ה4 גיגה שלך יעבדו וינוצלו יותר טוב ב64 ביט. בייחוד אם אתה הולך להריץ דברים מסויימים כגון תוכנת עריכת ווידאו.

ה64 ביט פחות מתאימה לשטויות ולמשחקים, קח זאת בחשבון לפני שאתה מתקין, אתה יכול גם להתקין את שתיהן אחת ליד השניה או בקשיחים נפרדים

ככה לא תצטרך להחליט ולהתנסות בשתיהם ולהשוות עד שתראה מה יותר נוח לך - לא עשיתי השוואות אחד לאחד אבל אמורים להיות הבדלים תלוי בתוכנות שאתה מריץ כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמועות לא תמיד נכונות, וויסטה 32Bit תומכת ב-4Gb בשלל גירסותייה וגירסת ה-64Bit תומכת עד בערך 100Gb+

בכול אופן גירסת ה-64Bit יותר מוצלחת ויותר טובה עקב התמיכה ב-64Bit

באמת שמועות לא תמיד נכונות...

ויסטה הום - 8 גיגה

פרמיום - 16 גיגה

כל השאר 128+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה זה שאם אני מתקין את הויסטא גרסת 32 או 64 במקביל על דיסקים נפרדים אני יצטרך גם להתקין את כל התוכנות בנפרד לשתי הגרסאות או ששתיהם יפעילו את התוכנות בלי התקנה בנפרד.

ואם אני רוצה להתקין ויסטא במקביל לXP שיש לי עכשיו, איך אני מתקין הכל שיעבוד לי גם על הויסטא ואם אני צריך להתקין מחדש איפה אני מתקין אותם ואיך אני מפעיל אותם בכל מערכת בנפרד בלי שיהיו התנגשויות?

אני עדיין משחק משחקים ולכן חשוב לי שיהיה גם תמיכה טובה בהם, לא יצאה עדיין גירסא ל AVID שתומכת בVISTA לפי מה שידוע לי ואני לא בטוח אם היא בכלל תנצל את ה 64 BIT למרות שבאתר שלהם כתוב שהיא דורשת 4GB פנימי לעריכת ב HD.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שידוע לי, וויסטה 32Bit לא תזהה יותר מבערך 3.2-3.5 ג'יגה בייט של .... כמו בXP 32Bit

את שאר כתובות הזיכרון יקבלו רכיבי מערכת

אם אתה רוצה את כל ה4GB לרשותך, אתה צריך 64Bit

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וויסטה 32Bit כמו שרשם חברינו 8Gb, ותגובך אינה תורמת לפותח הטראד, ענו לו כבר.

בכול אופן וויסטה לא תיתן לך לגעת בקבצים שלה ממערכת הפעלה אחרת וגם ה- לא תיתן לך לגעת בקבצים.

פיתרון זה לתת הרשאה כול פעם לקבצים.

זה די מעיק, עם יש פיתרון שניתן לעשות כדי לתת גישה משני מערכות הפעלה בלי לתת הרשאה כול פעם.

לכן אצטרף לשאלת פותח הטראד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וויסטה 32Bit תומכת ב-4Gb בשלל גירסותייה

וויסטה 32Bit כמו שרשם חברינו 8Gb, והתגובך אינה תורמת לפותח הטראד, ענו לו כבר.

בכול אופן וויסטה לא תיתן לך לגעת בקבצים שלה ממערכת הפעלה אחרת וגם ה- לא תיתן לך לגעת בקבצים.

פיתרון זה לתת הרשאה כול פעם לקבצים.

זה די מעיק, עם יש פיתרון שניתן לעשות כדי לתת גישה משני מערכות הפעלה בלי לתת הרשאה כול פעם.

לכן אצטרף לשאלת פותח הטראד.

אם אתה מתכוון לתגובה שלך אז רק תדע שהיא לא נכונה

ומזה התגובך :S ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסטה 32BIT מאפשרת שימוש בעד 4GB זיכרון, 64BIT מתחילה מ8 גיגה עד 128.

http://www.microsoft.com/windows/products/windowsvista/editions/64bit.mspx

בהערה מעל גירסאות ה64 מופיע שכל גירסאות ה32BIT תומכות ב4 גיגה זיכרון. הסיבה שאנשים לא רואים זאת כי

גירסת ה32 ביט מדווחת על כמות הזכרון הפנוי (ללא הכמות שהויסטה משתמשת בה לעצמה). מצב זה אמור להפתר

בSP1 לויסטה שיראה את הכמות האמיתית של הזכרון (בתנאי שהביוס תואם)

http://forums.microsoft.com/TechNet/ShowPost.aspx?PostID=2517426&SiteID=17

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שאנשים לא רואים זאת כי גירסת ה32 ביט מדווחת על כמות הזכרון הפנוי (ללא הכמות שהויסטה משתמשת בה לעצמה).

מצב זה אמור להפתר בSP1 לויסטה שיראה את הכמות האמיתית של הזכרון (בתנאי שהביוס תואם)

http://forums.microsoft.com/TechNet/ShowPost.aspx?PostID=2517426&SiteID=17

מהסיבה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...