עזרה בזיהוי שנאי מיוחד - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בזיהוי שנאי מיוחד

ggg456

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש ברשותי איזהו שנאי/מייצב מתח או כל מה שזה לא יהיה, ואני פשוט לא מבין מה השימוש בו (הוא הגיע לידי לפני כמה ימים חשבתי שוכל לנצל אותו)

מכיוון שהחיבור UOTPUT שלו הוא בעצם חיבור מקלדת (משו מוזר) אז עשיתי רגע חושבים לפני שחיברתי אותו למשהו והנה אני שואל אתכם של מה לעזעזל השנאי הזה

תמונות:

מבפנים (אולי החלקים יכולים לעזור בזיהוי(

18371516qn3.jpg

עוד מבפנים:

92605646wd9.jpg

ועכשיו עם המכסה:

52454781gm3.jpg

החיבור המוזר של ה-UOTPUT

65481650km0.jpg

ולבסוף כל הכיתוביות שעל השנאי (שזה מה שאמור הכי לעזור)

26311106ta0.jpg

אם מישהו מבין בשנאים בבקשה תעזרו לי אני לא יודע מה אני יכול לעשות אם זה ואני רואה שזה שנאי רציני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ספק כוח רגיל אני יכול לנחש שזה של ישן

פשוט שהחיבור שלו מיוחד זה הכל, אם אתה רוצה להשתמש בו תמדוד את המתחים שהוא מוציא ברגליים שלו ותשתמש בהם.

ניסית לחפש בגוגל את החברה\ דגם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, תודה רבה על העזרה

דרך אגב אני יודע שזה ספק כוח, אבל ניסיתי לחשוב של מה השימוש בו ולא הבנתי, חשבתי אולי שזה של מחשב נייד ישן אבל החיבור של המדלקת לא היה כל כך הגיוני

זה לא כל משנה למה הוא היה אבל עכשיו שאני חושב על זה אם אני יביא עוד מתח של 5V , ואת ה-13.8 ביחד האם אני יכול לחבר אותך לכונן דיסקים (המתחים שלו הם 12V,5V תקנו אותי את אני טועה) כלומר האם זה משנה חריגה של 1.8 וולט לכונן דיסקים? ובכלל האם אני מחבר אותו למעגלים מסויימים שצורכים 12V האם זה חריגה גדולה מידי?

"ניסית לחפש בגוגל את החברה\ דגם?"

עכשיו ניסיתי ומצאתי אותו ב- הוא מוצג שם סתם כ-DC POWER ADAPTOR רגיל לחלוטין, לא חשבתי על זה קודם לחפש אותו בגוגל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משתמש ביציאת הספק ככניסה למעגל יצוב פשוט - בד"כ רכיב אחד ושני קבלים.

ראה דוגמה רכיב 7812.

שים לב כמה זרם הכונן צורך, יתכן ותצטרך רכיב אחר עם זרם יותר גבוה.

לפי הפלאג אני יכול להגיד לך שזה ממותג של מסך או טלויזית LCD

המתח קצת לא סטנדרטי אבל זה הפלאג :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה משתמש ביציאת הספק ככניסה למעגל יצוב פשוט - בד"כ רכיב אחד ושני קבלים.

ראה דוגמה רכיב 7812.

שים לב כמה זרם הכונן צורך, יתכן ותצטרך רכיב אחר עם זרם יותר גבוה.

לא הבנתי למה התכוונת במשפט הזה- אתה מתכוון שאני אשתמש במעגל ייצוב לאחר היציאה ל השנאי כדי להגיע ל-12V?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תפסיק לקרוא לזה שנאי, זה ספק כח. שנאי זה רכיב בתוך , במקרה שלך הגוף מתכת המלבני שכתוב עליו 740-1138

בקשר למייצב, אם אתה צריך 12V ויש לך כמעט 14V ביציאת הספק אז כדאי להשתמש במייצב מתח אחרי היציאה כדי לתת מתח מיוצב של 12V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי.

תודה רבה לכולם על העזרה,

אני מכיר מייצבים כאלה על מה שאתה מדבר (אני חושב שיש להם שלוש רגלים וגוף כזה למעלה נכון?) הבעיה היא שאני מכיר מיצבים של עד 1 אמפר , והספק כוח הזה הוא 2.8 אמפר מה שיכול לשרוף את הרכיב אם אני יצרוך מהספק זרם כה גבוה. השאלה שלי היא איזה מייצב יש של בערך 3 אמפר ל- 12V? יש דגם מסויים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MC78T12 יכול לתת 3A אבל נופל עליו בסביבות 2.2-2.5V ולכן תקבל באיזור 11.5V במוצא שזה בסה"כ בסדר למעגלי 12V

אם חשוב לך 12V בדיוק יש מעגלים עם dropout (נפילת מתח על הרכיב) נמוך של 0.5V כמו ה-KA378R12 גם הוא עד 3A.

אפשר גם לשאול ולהתיעץ בחנות, הם בד"כ מכירים ויודעים לקרוא datasheet.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, אתה לא יודע כמה עזרת לי

לפחות עכשיו אני יודע מה לחפש לפני כן לא ידעתי איזה דגם רכיב אני צריך.

דרך אגב האתר הזה שאתה מקשר אותי אליו כולל עוד דגמים של רכיבים כאלה שאני יכול לחפש שמה?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב האתר הזה שאתה מקשר אותי אליו כולל עוד דגמים של רכיבים כאלה שאני יכול לחפש שמה?

תודה רבה

זה לא אתר מסויים. זה אתרים של חברות רכיבים כמו

Motorola, Fairchild, On semi, וכדומה

פשוט צריך לחפש בגוגל מילים בעלות משמעות ודי מהר מוצאים מה שצריך.

במקרה שלך משהו כמו : low dropout 12V 3A voltage regulator.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

יש ברשותי איזהו שנאי/מייצב מתח או כל מה שזה לא יהיה, ואני פשוט לא מבין מה השימוש בו (הוא הגיע לידי לפני כמה ימים חשבתי שוכל לנצל אותו)

מכיוון שהחיבור UOTPUT שלו הוא בעצם חיבור מקלדת (משו מוזר) אז עשיתי רגע חושבים לפני שחיברתי אותו למשהו והנה אני שואל אתכם של מה לעזעזל השנאי הזה

לפי דעתי זה גם יכול להיות שנאי של איזה מערכת ישנה של DJ אתה יודע אקרוליזר \ בקרת העוצמה וכל זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...