תקציב סבבה-4.5K בערך ולמשחקים - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקציב סבבה-4.5K בערך ולמשחקים

kashish

Recommended Posts

בס"ד

אין בעיה בתקציב אבל לא מעוניין לקנות מחשב ב-7-10K אלא מחשב טוב שיעבוד לכל המשחקים בוא נגיד בשנה הקרובה..

חשבתי על שתי סטוקים זיכרון-אחד 2GB ועוד סטיק של ג'יגה.

דיסק קשיח 250GB.

צורב אני רוצה את ההכי טוב שיש-שמצורך מדיות גדולות מאוד(8GB ואלו של יותר) שמעתי גם שיש של לייזר-אבל הייתי שמח לשמוע הצעה לגבי צורב שצורב מדיות מהגדולות שיש וגם קורא אותם והכל בכונן אחד..

מעבד אני חושב לקחת את הQUAD או ה-E 6 משהו שכחתי את המספר אבל שהכי מתקרב אליו אני חושב ה-EXTRIM..

כרטיס מסך-8900 יקר מדי ובמיוחד הULTRA אבל אני מה אתם אומרים-

אם אני אקח לוח תומך מערך וישים כרטיס אחד(למרות שהצעתם פה שאם רוצים לקנות במקום....) של 8600 או כרטימס שמתקרב ל8900 אבל פחות במחיר(1000-1500)סביר ואם ארצה בעתיד אם יצאו משחקים שכבר צריך מחשבים סופר טובים להעלות אותם ופתאום יגכלו איזה תגלית חדשה בעום המחשבים:-) אז אוכל להוסיף למרות שזה יהיה פחות אקטואלים אם יהיו שינויים גדולים(כמו ה7900 שהיום נחשב הרבה פחות,כפי שכתבתם פה באתר!)...

מקלדת אני רוצה ה-כ-י פשוטה אבל לא עם מקשים מימי-האבן אלא מקשים נוחים לא כאלה שנתקעים וזה ובלי כל מקשי "הקיצורים" לאינטרנט וזה-סתם סיוך..

עכבר גם סטדנטרדי--זה לא מה שיפריע לי במשחקים.

רמקולים טובים בוא נגיד סביבות ה-100 שקל + -..

מסך 19" או שאני אקח אחד שיש לי אהוא טיפה יותר קטן אבל גם טיפה ישן למרות שאפשר לראות עליו בחלק מהמשחקים מצויין אבל אני דואג לגבי הבאים כמו CRYSIS ודומיו..

מצמלמת-אינטרנט+מיקרופון טוןבים,לא כאלה שאיא-פשר לקלוט כלום-200 ש"ח ככה..

עכשיו דברים שנראים"קטנים" אבל אולי הכי חשובים לי:

*אני לא ידוע לגבי המדיות כיום,אם אני רוצה לצרוב דיסק בסביבות ה-20 ג'יגה כמה הוא עולה??האם אני יכול בצורב אחד לצרוב גם מדיות של 4 GB וגם של 20GB וגם לקרוא אותן וכו'??יש דבר כזה צורב של לייזר או משהו או שסתם חירטשו לי??

*מערכת קירור אני רוצה שתהיה תוספת בקנייה אשמח להצעות..

*מדפסת זה כבר בהמשך אניגם רוצה לחדש אבל זה בהמשך ואשמח שתעדכנו אויתת איך זה הולך היום והאם משנה מדפסת-פקס-סורק לא ידוע מה של 1500 ש"ח או שאפילו סטנדרטית 500-700 ש"ח תדפיס "יפה" ולא תהיה צעצוע..

*מארז אני רוצה שיהיה נורא יפה וגדול,זה חלק מהשמחה שבקנייה(עד 300 ש"ח)..

*שיהיה אפשר להדליק את המחשב עם הטביעות-אצבעות שלי-->>ראיתי אצל חבר ועכשיו שמעתי זה לא עולה הרבה שהמחשב יזהה אותך דרך טביעות אצבע..

*האם כדאי ויסטה??נראה סתם רחא הויסטה ומאוד נהנתי מה- מה אתם אומרים??

8אני אוכל להפעיל אימיול על 500 הורדות ב-300 KBS כאשר אני משחק ב-CRYSIS ומפעיל 3 דפי- ו-WORD??

אם צריך תוספת מחיר אשמח לשמוע באיזה רכיב למה והאם זה שווה,ותודה כמובן!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בס"ד

אין בעיה בתקציב אבל לא מעוניין לקנות מחשב ב-7-10K אלא מחשב טוב שיעבוד לכל המשחקים בוא נגיד בשנה הקרובה..

חשבתי על שתי סטוקים זיכרון-אחד 2GB ועוד סטיק של ג'יגה.

דיסק קשיח 250GB.

צורב אני רוצה את ההכי טוב שיש-שמצורך מדיות גדולות מאוד(8GB ואלו של יותר) שמעתי גם שיש של לייזר-אבל הייתי שמח לשמוע הצעה לגבי צורב שצורב מדיות מהגדולות שיש וגם קורא אותם והכל בכונן אחד..

מעבד אני חושב לקחת את הQUAD או ה-E 6 משהו שכחתי את המספר אבל שהכי מתקרב אליו אני חושב ה-EXTRIM..

כרטיס מסך-8900 יקר מדי ובמיוחד הULTRA אבל אני מה אתם אומרים-

אם אני אקח לוח תומך מערך וישים כרטיס אחד(למרות שהצעתם פה שאם רוצים לקנות במקום....) של 8600 או כרטימס שמתקרב ל8900 אבל פחות במחיר(1000-1500)סביר ואם ארצה בעתיד אם יצאו משחקים שכבר צריך מחשבים סופר טובים להעלות אותם ופתאום יגכלו איזה תגלית חדשה בעום המחשבים:-) אז אוכל להוסיף למרות שזה יהיה פחות אקטואלים אם יהיו שינויים גדולים(כמו ה7900 שהיום נחשב הרבה פחות,כפי שכתבתם פה באתר!)...

מקלדת אני רוצה ה-כ-י פשוטה אבל לא עם מקשים מימי-האבן אלא מקשים נוחים לא כאלה שנתקעים וזה ובלי כל מקשי "הקיצורים" לאינטרנט וזה-סתם סיוך..

עכבר גם סטדנטרדי--זה לא מה שיפריע לי במשחקים.

רמקולים טובים בוא נגיד סביבות ה-100 שקל + -..

מסך 19" או שאני אקח אחד שיש לי אהוא טיפה יותר קטן אבל גם טיפה ישן למרות שאפשר לראות עליו בחלק מהמשחקים מצויין אבל אני דואג לגבי הבאים כמו CRYSIS ודומיו..

מצמלמת-אינטרנט+מיקרופון טוןבים,לא כאלה שאיא-פשר לקלוט כלום-200 ש"ח ככה..

עכשיו דברים שנראים"קטנים" אבל אולי הכי חשובים לי:

*אני לא ידוע לגבי המדיות כיום,אם אני רוצה לצרוב דיסק בסביבות ה-20 ג'יגה כמה הוא עולה??האם אני יכול בצורב אחד לצרוב גם מדיות של 4 GB וגם של 20GB וגם לקרוא אותן וכו'??יש דבר כזה צורב של לייזר או משהו או שסתם חירטשו לי??

*מערכת קירור אני רוצה שתהיה תוספת בקנייה אשמח להצעות..

*מדפסת זה כבר בהמשך אניגם רוצה לחדש אבל זה בהמשך ואשמח שתעדכנו אויתת איך זה הולך היום והאם משנה מדפסת-פקס-סורק לא ידוע מה של 1500 ש"ח או שאפילו סטנדרטית 500-700 ש"ח תדפיס "יפה" ולא תהיה צעצוע..

*מארז אני רוצה שיהיה נורא יפה וגדול,זה חלק מהשמחה שבקנייה(עד 300 ש"ח)..

*שיהיה אפשר להדליק את המחשב עם הטביעות-אצבעות שלי-->>ראיתי אצל חבר ועכשיו שמעתי זה לא עולה הרבה שהמחשב יזהה אותך דרך טביעות אצבע..

*האם כדאי ויסטה??נראה סתם רחא הויסטה ומאוד נהנתי מה- מה אתם אומרים??

8אני אוכל להפעיל אימיול על 500 הורדות ב-300 KBS כאשר אני משחק ב-CRYSIS ומפעיל 3 דפי- ו-WORD??

אם צריך תוספת מחיר אשמח לשמוע באיזה רכיב למה והאם זה שווה,ותודה כמובן!!

יש לי קצת ספקות באמיתות האשכול, אבל אני אתייחס אליו כאמיתי.

מחשב כמו שביקשת, אכן יגיע לסכומים של 7K כנראה.

בוא נתחיל במה שדיברת עליו, הצורב. ישנם צורבים כיום, הנקראים צורבי Blue-ray, אכן צורבים עד 50 ג'יגה. אבל, והאבל הוא גדול, הם עולים היום 1800 ש"ח ויותר, והדיסקים שלהם שלא נדבר בכלל. לכן, לא משתלם כלל לקנות צורב כזה כיום.

אפשר לקנות צורב רגיל שעולה 200 ש"ח ופחות, ולצרוב איתו דיסקים של עד 9 ג'יגה בערך.

2 ג'יגה זה המצב הנורמלי כיום, בקשר לכונן הקשיח, עדיף לקחת 320 ג'יגה, ולא 250, כי הוא עולה עוד 30-40 שקל.

בקשר למעבד, תצטרך להחליט אם אתה מעוניין בQuad או E6750 או E6850. הE הוא כפול לעומת הQuad שהוא מרובע .

כרטיס מסך, כיום קיימת סדרת ה8800, ולא ה8900. בסדרה זו, יצאו לפני מספר חודשים, כרטיסים חדשים וטובים מאוד, שכיום עולים 1300-1900 ש"ח. מדובר ב8800GT וב8800GTS G92. בקשר לSLI, לא כדאי לחשוב על זה כל כך, זה לא מועיל במחשבה לטווח הרחוק. אתה תשקיע הרבה כסף לפני בשביל הSLI ואחר כך תוסיף עוד כסף בשביל הכרטיס מסך, כשבעצם אם תמכור את הכרטיס מסך שלך, תוכל לקנות כרטיס חדש של אותה תקופה.

בקשר למקלדת, מקלדת כזו עולה בערך 30 שקל.

רמקולים - עדיף להשקיע לפחות ברמקולים בסביבות ה170 ש"ח.

מסך - אתה צריך להחליט אם אתה רוצה או לא רוצה. איזה מסך יש לך?

בקשר להדלקת המחשב ע"י טביעת אצבע, נשמע לי גימיק מטופש, שיימאס לך ממנו אחרי יומיים. כאילו, כל יום פורץ לך מישהו לבית ומנסה להדליק לך את המחשב. אתה לא סומך על זה שהילדים לא יגעו במחשב שלך? שים סיסמא.

לטעמי עדיין כדאי להישאר עם הXP הרגיל, ולראות לאן הVISTA הולכת.

בקשר לשאלה האחרונה, אז תוכל לשים 500 הורדות אם תרצה, אני לא יודע כמה זה יהיה חכם לעשות את זה.

תוכל לשחק כשתוכנות פתוחות ברקע.

בקיצור, תחליט אם זה התקציב שאתה רוצה, והחלטות סופיות לגבי מסך ועוד דברים, כי בתקציב הזה, של 4.5 אלף, לא נוכל למלא חצי מהדרישות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...