כאב גרון - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כאב גרון

אמיר יצחקי

Recommended Posts

אני לוקח טבליות מציצה ולא ממש עוזר,מישהו מכיר איזה תרופת סבתא?
;D

הרבה תה עם לימון או דבש ... אין מה לעשות יותר מזה, אישית אני ממש שונא סטרפסילס\קלגרון - הם גורמים לי לתחושת צמא מטורפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D

שתיתי אתמול תה עם דבש,וגם הרופא בדק לי היום ואמר שאין שום זיהום או משהו וזה צריך לעבור עד יום ראשון אני מקווה,מי שמכיר את כאביי הגרון יודע איזה תחושה נוראית זאת שקמים בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קח בצל תחתוך אותו גס,שים בכוס שפוך דבש לתוך הכוס מספיק שיכסה את הבצל תכסה את הכוס למשך הלילה,

3 כפיות ביום מהנוזל שנוצר יעזור לך ביותר

דרך אגב הטעם נוראי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לוקח וויסקי עם בצל מושרה בדבש כמו המתכון למעלה ולימון, קצת משפר את הטעם - עוזר מאוד.

בנוסף, גיגרור עם מי מלח פושרים (מגעיל פחד) עוזר מאוד מנסיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2 דברים הכי טובים.

1. חמם חלב במיקרו באיזה כוס זכוכית (בין דקה ל2) תוריד את הקרום אם אתה לא אוהב ותשתה את זה עם דבש.

2. סחוט 2 לימונים לתוך כוס ותוסיף טיפה מים חמים ותוריד את זה בלגימה או כמה.

3. הכי בן זונה זה שתשים כפית - כפית וחצי אבקת סודה לשתיה בכוס, ותוסיף מים חמים (לא רותחים!) תערבב את זה את שכל הסודה מתמוססת במים, לך לשירותים ותגרגר את זה בכמויות קטנות ותירק את זה.

אחרי זה אתה מרגיש כמו חדש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הסרפסילס הזה וכל החרא הזה זה עבודה בעיניים.

תבקש אנטיביוטיקה.

לפני שנתיים היה לי כאב נוראי בגרון שהתבטא בכך שלא יכולתי לבלוע רוק, וכל יריקה גמרה אותי.

שום דבר לא עזר, רק אנטיביוטיקה כשכל כדור הוא 1000 מ"ג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הסרפסילס הזה וכל החרא הזה זה עבודה בעיניים.

תבקש אנטיביוטיקה.

לפני שנתיים היה לי כאב נוראי בגרון שהתבטא בכך שלא יכולתי לבלוע רוק, וכל יריקה גמרה אותי.

שום דבר לא עזר, רק אנטיביוטיקה כשכל כדור הוא 1000 מ"ג.

:nono:

לא צריך לקחת אנטיביוטיקה על כל שטוצת

אם זאת דלקת חריפה בגרון ניחא

אבל סתם כאב גרון חבל.. רק לשתות תה ולנוח.. אני אישית קמתי יום אחד עם כאב גרון ולקחתי שתי קלגרון ותוך שעה כבר עבר הכאב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטיביוטיקה לוקחים אם מדובר בחיידק (סטרפטוקוקוס, לצורך העניין) - לא סתם ככה. מה שגם אף בית מרקחת (שפוי) לא ייתן לך אנטיביוטיקה על סמך בקשה בלבד, יש צורך במרשם רופא. מה שכן - חשוב לא להזניח דלקת גרון מאחר והיא יכולה להתפתח לבעיה חמורה באמת.

כשכואב לי הגרון (כמעט ולא קורה בכלל), אני שותה/בולס כמה שיותר קר... טוחן גלידות אם צריך - עובד יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...