בעיה דחופה! הרמקול מוציא רעשי רקע. (שלג כזה) - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה דחופה! הרמקול מוציא רעשי רקע. (שלג כזה)

NIVs

Recommended Posts

קניתי רמקולי סטודיו מוגברים לא מזמן.

לאחרונה אני מתחיל לשמוע כול מני רעשים של שלג מהטיוטר(אני לא בטוח אם זה לא היה קודם). לא מבין מה הגורם לקח אבל זה נורא מפריע לי.

מישהוא נתקל פעם בבעיה מסוג כזה ומצא פתרון?

קניתי אותם מארה"ב ושמתי להם מתאם כזה לחשמל. אולי שווה לנסות לקחת כבל עם חיבור ישראלי בלי שום מתאם??

ככה נראה הכבל :

http://i7.tinypic.com/8bdw0lv.jpg

הוא מחובר עם 3- עם ארכה.. ניסיתי גם על שקע ללא שום מרחיב נוסף, לא עוזר. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמקולים סטודיו.. יענו מוגברים כבר.

כוח אחד מהם מחובר לחשמל.

ניסיתי לחבר אותם כבר לחשמל בחדר אחר, ללא שום חיבור נוסף והבעיה חזרה על עצמה. אני מתלבט אם לנסות להחליף תתקע לישראלי(בלי המתאם הזה שקניתי מאר"הב). אפשר לנסות לחבר תכבל חשמל של הספק של המחשב?? אוו שזה לא מתאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רמקולים סטודיו.. יענו מוגברים כבר.

כוח אחד מהם מחובר לחשמל.

ניסיתי לחבר אותם כבר לחשמל בחדר אחר, ללא שום חיבור נוסף והבעיה חזרה על עצמה. אני מתלבט אם לנסות להחליף תתקע לישראלי(בלי המתאם הזה שקניתי מאר"הב). אפשר לנסות לחבר תכבל חשמל של הספק של המחשב?? אוו שזה לא מתאים

ואז להסתכן שהם ישרפו לך

שאלתי אותך איזה דגם הם ..

לא עוזר לי סטודיו :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הבעיה כבר חודש ואני לא מצליח לפתור אותה.. אין לי מושג ממה זה אבל בטוח שזה לא ממקור אחר בחדר.. כל הזמן אני משחק עם הכבל של הרמקולים מאוחרי המחשב לנסות למזער את הקול אבל כבר נשבר לי.. אם מישהו מוצא פיתרון הוא פשוט גאון!! יש לציין שהבעיה היא רק ברמקול אחד.. בשני אין שלג.. אבל הבעיה אינה ברמקול עצמו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

creative inspire 2500 2.1

אחי מצאתי עכשיו (אחר חודש) דרך לעקוף את הבעיה..!!

כנס ל"התחל" כל התוכניות Accessories עכשיו לEntertainment

volume control

שם תעשה mute לline in..לי זה עובד..אין יותר שלג תנסה ותעדכן אחי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...