עריכת/שיפור סרטים באיכות נמוכה מקלטות - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עריכת/שיפור סרטים באיכות נמוכה מקלטות

קובי 1980

Recommended Posts

מתנצל מראש אם זה לא המקום , לא מצאתי פורום מתאים.

יש לי כמה כג'יגה סרטים וקליפים באיכות נמוכה במחשב (במקור מקלטות ישנות).האם יש תוכנה איתה אני יכול לשפר את האיכות שלהם ?

אני מניח שיש דבר כזה איתו ,עובדה שיש מעבדות שמעבירות קלטות ישנות לDVD.השאלה היא איזה תוכנות מה שמם ?

תודה מראש !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה שיש מעבדות שמעבירות קלטות ישנות לDVD

"העברה" של וידאו ל- לא אוטומטית משפרת את האיכות.

כשיש לך את את קלטת הוידאו, יכול להיות שאפשר לדגום אותה באיכות גבוהה ולקבל רזולוציה רוחבית גבוהה.

אפשר גם לבצע DeInterlace, שיכול תיאורטית (ולא תמיד) לשפר את הרזולוציה האנכית.

במקרה שלך, אם יש לך רק את הקבצים והם לא interlaced, אני לא רואה איך אתה יכול לשפר את האיכות שלהם בצורה אוטומטית. מקסימום לנקות רעשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"העברה" של וידאו ל- לא אוטומטית משפרת את האיכות.

כשיש לך את את קלטת הוידאו, יכול להיות שאפשר לדגום אותה באיכות גבוהה ולקבל רזולוציה רוחבית גבוהה.

אפשר גם לבצע DeInterlace, שיכול תיאורטית (ולא תמיד) לשפר את הרזולוציה האנכית.

במקרה שלך, אם יש לך רק את הקבצים והם לא interlaced, אני לא רואה איך אתה יכול לשפר את האיכות שלהם בצורה אוטומטית. מקסימום לנקות רעשים.

הבנתי אותך , בקיצור אתה אומר שנדפקתי :lol:

תודה רבה לך !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פתרון שאני בוחן עכשיו. ב- Pinnacle Studio גרסה 11 ישנם כלים רבים וטובים לשיפור תמונה וצליל (עדיין אני עובד איתם כדי לראות אם הם באמת טובים).

http://www.pinnaclesys.com/PublicSite/us/Products/Consumer+Products/Home+Video/Studio+Family/Studio+Ultimate+11+Documents/Comparision+Chart/

נסה בעצמך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פתרון שאני בוחן עכשיו. ב- Pinnacle Studio גרסה 11 ישנם כלים רבים וטובים לשיפור תמונה וצליל (עדיין אני עובד איתם כדי לראות אם הם באמת טובים).

http://www.pinnaclesys.com/PublicSite/us/Products/Consumer+Products/Home+Video/Studio+Family/Studio+Ultimate+11+Documents/Comparision+Chart/

נסה בעצמך

היי תודה רבה , אני אנסה אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שיפור באיכות לא תקבל.

את ה GRAIN תוכל להעלים עם פילטרים של BLUR ואז אתה מטשטש את תמונה....

אין מה לעשות בקשר לזה...

כן , ניסיתי וזה לא ממש עזר. לא נורא ככה זה יותר אותנטי :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...