איזה מ 3 האפשרויות של מעבד + לוח אם + כרטיס מסך מובנה עדיפה? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה מ 3 האפשרויות של מעבד + לוח אם + כרטיס מסך מובנה עדיפה?

davidz

Recommended Posts

מה עדיף מבין 3 האופציות הבאות מבחינת עלות\ביצועים ללא oc? (לכל הלוחות כרטיס מסך מובנה)

אם יש חלופה יותר מוצלחת אשמח לשמוע

amd athlon x2 4400 + m2a-vm HDMI

882 ש"ח

או

c2d E4500 + gigabyte ga-73pvm-s2h

1064 ש"ח

או

c2d E4500 + p5b-vm

1245 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה, במיוחד בעניין GA-73PVM-S2H - לא הצלחתי למצוא עליו ביקורות ברשת, אבל הוא נראה לי נחמד מבחינת התכונות והכל. אני רוצה אותו לשילוב עם מעבד E2180 (כנראה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח gigabyte ga-73pvm-s2h הוא לכאורה נחמד ביותר ! באמת יש בו הכל וכמעט קניתי אותו.

הסיבה שלא קניתי אותו היא בגלל ש NVIDIA המטומטמים האלה או אולי GIGABYTE שכחו לשים

בלוח כזה מודרני DUAL CHANNEL ולכן בסוף הלכתי על 4800 ביחד עם ג'יגהבייט 690G-S3H

לוח ATX מלא וטוב ! עם ו FIREWIRE ומאיץ גרפי קצת יותר משתלם.

גם יכולות ה OC שלו לא רעות (המעבד לא חזק במיוחד ב OC אבל נו... מה אפשר לצפות ממערכת תקציבית.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שההבדל העיקרי בין ה m2a-vm HDMI ל ג'יגהבייט 690G-S3H הוא שהאסוס הוא מיקרו ATX ...אז מבחינתי עדיף ה אסוס כי הוא זול יותר.

אם כך יש לי שאלה אחרת ... מה עדיף?

c2d E4500 + p5b-vm

1245 ש"ח

או

amd athlon x2 4800 + m2a-vm HDMI

963 ש"ח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל הלוח S3H של GB הוא לר רק גדול יותר ... הביוס שלו הוא מלא יחסית לאסוסיש שם כל אופציה שתרצה.

אפשרויות הOC או אפילו משחקים בתיזמונים ובמתח באסוס פשוט אינם אפשריים בגירסת ביוס שאני התעסקתי איתה

ולא יודע אם הם שיפרו את זה

אם אתה מחפש לוח MINI-ATX עם אותן אפשרויות של האסוס יש את הGigabyte 690G-S2H שהוא עולה פחות

ומציג אותם נתונים.

לטעמי ההבדלים בין המעבדים מינוריים והלוח עושה את ההבדל כשהלוח לאינטל מבוסס ה 965 נחות בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...