האם מערכת זו טובה למשחקים כבדים ? ואיך אתם מדרגים אותה ? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מערכת זו טובה למשחקים כבדים ? ואיך אתם מדרגים אותה ?

eid101

Recommended Posts

שלום חברים.

רציתי לדעת באיזה רמה מדורגת מערכת זו :-

לוח אם M2N-E

מעבד 64 X2 6000+

כ.מסך (עדיין מתלבט אבל נראה לי שבסוף אלך על) 8500GTX 512MB .

כ.זיכרון MB2048 KINGSTONE 667MHZ

כ.קול LIVE 5.1

ד.קשיח 320 GB של WD

הצרכים שלי ממחשב הן כל דבר אפשרי ! כלומר לשחק משחקים כבדים לשמוע קול איכותי במיוחד אבל לא לשלם על זה אלפים .וספק כוח אני לא יודע מה לקנות אז גם כן אם אתם יכולים להמליץ לי על אחד :)

וגם איני צריך מסך ולא כוננים אופטיים וחברים תהיו עניינים - אגב סכום זה לא כל כך משנה לי- אני לא רוצה הצעות אלא רוצה את הדעה שלכם על המפרט הזה .

תודה לעוזרים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, הדירוג המתאים למפרט שציינתה הוא מינוס 5. ;D

ובאופן כללי, רצוי שתעיין בחוקי-הפורום, לפני שאתה פותח עוד דיון עם נטיה להעברה לתת-פורום "כללי" (במקרה הטוב) או להינעלות פתאומית (במקרה הרע).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים.

רציתי לדעת באיזה רמה מדורגת מערכת זו :-

לוח אם M2N-E

מעבד 64 X2 6000+

כ.מסך (עדיין מתלבט אבל נראה לי שבסוף אלך על) 8500GTX 512MB .

כ.זיכרון MB2048 KINGSTONE 667MHZ

כ.קול LIVE 5.1

ד.קשיח 320 GB של WD

הצרכים שלי ממחשב הן כל דבר אפשרי ! כלומר לשחק משחקים כבדים לשמוע קול איכותי במיוחד אבל לא לשלם על זה אלפים .וספק כוח אני לא יודע מה לקנות אז גם כן אם אתם יכולים להמליץ לי על אחד :)

וגם איני צריך מסך ולא כוננים אופטיים וחברים תהיו עניינים - אגב סכום זה לא כל כך משנה לי- אני לא רוצה הצעות אלא רוצה את הדעה שלכם על המפרט הזה .

תודה לעוזרים .

בפירוש לא, קודם כול אין כרטיס מסך בשם 8500GTX יש 8500GT ויש 8800GT לכול אלה יש בנפח של 512MB

לכן אני חושב שזה אחד משניי כרטיסי המסך שרשמתי.

לדעתי תשים תקציב ותבקש מחשב לשימושים שלך מישרדי\משחקים\סרטים איזו חנות אתה רוצה ליקנות ואילו דברים אתה צריך כמו ציוד הקפי מסך וכוליי.

אפשר ליבנות לך אחלה של מיפרט השאלה כמה אתה מוכן להשקיע, אתה רוצה מיפרט ל-OC או בלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...