שאלה בקשר לתשתיות האינטרנט של הפסקיות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לתשתיות האינטרנט של הפסקיות

sharon515

Recommended Posts

שלום הבנתי שלרוב הספקיות יש בעיות עם רוחב פס לחול. עכשיו השאלה שלי היא האם גם בארץ יש להם בעיות בתשתיות או שבארץ הם יכולים לספק 8 מגה ולמשל אני אוריד באימיול במהירות 8 מגה ממשתמשים ישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספקיות האינטרנט רוכשות קישוריות לספקיות אחרות. זהב, ברק או כל ספקית אחרת אשכרה משלמת לבזק ולהוט על הקישור בינה לבין ספקית התשתית. עלות זו נמוכה יחסית לעלות הקישוריות לספקיות בחו"ל. עלות הקישור לחו"ל היא אדירה היות ומדובר בקווים תת ימיים לאירופה שעלות הקמתם ותחזוקתם אדירה. את העלות הזו מגלגלים ספקיות האינטרנט למחיר החבילה שאנחנו משלמים. מכאן אפשר להבין למה האינטרנט בחו"ל מהיר יותר וזול יותר. לספקית בשבדיה הרבה יותר קל להתחבר לספקית מרכזית באיטליה או בבריטניה. גם עיקר התוכן עבור הגולשים האירופאים הוא מקומי - ואם לא, העלות של הקווים ליעד הם נמוכים הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום הבנתי שלרוב הספקיות יש בעיות עם רוחב פס לחול. עכשיו השאלה שלי היא האם גם בארץ יש להם בעיות בתשתיות או שבארץ הם יכולים לספק 8 מגה ולמשל אני אוריד באימיול במהירות 8 מגה ממשתמשים ישראלים.

הבנת לא נכון :)

אין לספקיות "בעיות" עם רוחב הפס לחול או בארץ ,

עלות הקוים מאוד גבוהה כמו ש sausage ציין אך אין שום בעיה.

עוקבים אחרי רוחבי הפס ומוסיפים רוחב כך שהקוים לא יתמלאו ,זו דרך ניהול תקינה לרשת של ספקית

כאשר זה לא כך נוצרת תקלה , PACKET LOST ופינגים של 1000-2000 .

לספקיות הגדולות יש יותר מ5 גיגה לחול (בזק בנלאומי דיברה על 13 גיגה וכנראה לנטוויזן יש יותר מ 10),זה מכיל 8 מגה בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...