עזרה בקניית מסך 19 \ 20 בתקציב 1600 ~ - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בקניית מסך 19 \ 20 בתקציב 1600 ~

nadavy11

Recommended Posts

היי

יש לי התלבטות בקניית מסך מחשב ואשמח אם תוכלו לעזור לי קצת בעניין .

אני מעוניין לקנות מסך LCD בגודל 19 או 20 אינץ בפורמט 4:3 (16:9 , לדוגמא הסאמסונג 226BW , ירד מהפרק כי הוא לא ייכנס לשידה שלי :\ )

אני עובד עם עריכות תמונה ועבודה בפוטושופ , אפשר לקרוא לזה שימוש "חובב" או - לא מקצועי לצורך העניין .

אני משחק במשחקים , רואה סרטים וכותב יחסית הרבה באינטרנט וב word .

אני לא מבין כל כך בעניין אבל עד עכשיו לא הפריע לי כל כך המסך הנוכחי שלי לכל השימושים (סאמסונג 721s) .

אני יודע שזו בחירה קצת "לא לפה ולא לפה" אבל אשמח לשמוע הצעות שלכם למסך שהכי יתאים לי , התקציב הוא 1600 אבל עם אפשרות לחריגה .

ראיתי את הסיקורים האלה -

מסכי 19 -

http://hwzone.co.il/reviews/19_inch_highend/17/

http://hwzone.co.il/reviews/19_inch_simple/17/

מסכי 20 -

http://hwzone.co.il/reviews/20inch/15/

אולי זה יוכל לעזור ..

תודה רבה על תשומת הלב ,

המשך יום נעים ,

נדב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה אופציות שאתה יכול לקחת, בהתחשב שאתה צריך את המסך לכמה מטרות (משחקים, וטקסט) אתה לא יכול להתפשר על מסך לא איכותי.

במידה ומסך "20 רחב הוא אפשרי עבורך:

2007wfp של Dell

הוא יהווה את האופציה הכי טובה, מגיע עם פאנל איכותי ונחשב למוביל בתחום עד כמה שאני יודע מבין מסכי ה-20 הרחבים.

המחיר שלו די יקר, ככה שתיאלץ להוסיף לתקציב שלך- אבל ללא ספק זו אופציה מעולה.

אם אתה לא מוכן לחרוג בכמות גדולה כ"כ, מסך "20 אחר:

206BW של סאמסונג

הוא אופציה די פופולרית, אבל הקיצוץ הזה במחיר מגיע על חשבון פאנל TN שנחשב ללא איכותי.

היתרונות שלו יתבטאו במשחקים, אבל אם תשאל אותי- העניין של פאנל TN הוא מאוד תלוי בעיני המשתמש. אני עובד עם ה-226BW של סאמסונג שגם כן כולל פאנל TN ונהנה ממנו מאוד. יותר מכך- לפני הרכישה ניגשתי לראות הבדלים בין מסכים אחרים לעומתו ולא ראיתי שום סיבה לא לקחת אותו.

במידה ומסך רחב לא נכנס לך בשולחן:

971P של סאמסונג

לדעתי יהווה את האופציה הכי טובה מבין מסכי ה-"19. כולל פאנל PVA איכותי ויהיה בחירה מעולה גם מבחינת התקציב שלך.

אני מאמין שההמלצות שלי די קולעות מבחינת תמורה לתקציב שלך, אבל בכל זאת תמתין ותשמע את הדיעות של המומחים למסכי LCD של הפורום.

ואה כן, "היי נדב!" ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי :)

הרבה זמן כבר לא דיברנו ::)

בעיקרון המסך של קטן יותר במימדים שלו , מסגרת , מהמסך 20 של הסאסונג שהצאת לי , הוא יקר יותר אבל טוב יותר מהסאמסונג .

הבעיה היא ששניהם מסכים רחבים ואני לא בטוח עד כמה זה יהיה טוב לשימושים כמו עריכות ועבודה בפוטושופ , אם יש בזה איזשהו גורם שמשפיע על התמונה , או שבסך הכל יש רק "עוד מקום" לפעולה על המסך - שהפורמט הרחב לא מאריך וכו .

מבחינת מקום - ה יכנס ב"יותר קלות" לשידה שלי , אבל התקציב הוא מה שמגביל אותי כאן ..

מסכי ה 20 אינץ , וה 19 , טובים גם לקריאת טקסט באינטרנט / word ?

נכון לעכשיו , אני חושב שאני אקנה את ה 971P של סאמסונג , נראה לי הבחירה הטובה ביותר בשבילי כרגע (גם פורמט 3:4) אבל אני פתוח לעוד דעות והצעות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תמצא סיבה טובה להעדיף את ה-206BW על ה-971P, בטח כשמדובר בשימושים של גרפיקה ועריכת . איכות התמונה של ה-971P טובה בהרבה בזמן שההבדל בשטח הפיזי קטן מאוד. החסרון היחיד הוא המריחות, ואם אתה לא משחק במשחקים שבהם זה עלול להפריע לך, ה-971P הוא בחירה מאוד מוצלחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא תמצא סיבה טובה להעדיף את ה-206BW על ה-971P, בטח כשמדובר בשימושים של גרפיקה ועריכת תמונות. איכות התמונה של ה-971P טובה בהרבה בזמן שההבדל בשטח הפיזי קטן מאוד. החסרון היחיד הוא המריחות, ואם אתה לא משחק במשחקים שבהם זה עלול להפריע לך, ה-971P הוא בחירה מאוד מוצלחת.

אני לא בטוח שהבנתי אותך טוב , לפי מה שכתבת בשורה הראשונה - עדיף ה-206BW או ה-971P ?

כי בהמשך אתה אומר שה ה- 971P עדיף יותר , למרות המריחות שלו . אני אשמח לשמוע עוד קצת לגבי המריחות , אם יש לך דוגמא להראות לי אשמח לראות במה מדובר .

אתה יודע איך המסך הזה בשביל שימושי - של טקסטים ? (המריחות משפיעה ?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אומר שאתה לא תמצא סיבה להעדיף את ה-206BW.

העובדה שה-971P מגיע עם פאנל PVA גורמת לו להיות עדיף בשורה התחתונה.

עבור שימושי וטקסטים, כפי ש-McFly אמר- המסך יהיה מעולה.

את המריחות אתה תרגיש (אם בכלל תרגיש), כאשר יהיו שינויים קיצוניים של צבעים מה שאופייני למשחקים בהם יש יחס גבוה של שינוי צבעים בתצוגה.

כאן יש לי שאלה אליך McFly- המריחות שציינת, ממה הן נובעות בעצם?

הרי המסך מצויד בפאנל PVA, האם המטרה לשמה המסך מיועד- טקסט ותמונות היא שמכשילה אותו?

הרבה זמן כבר לא דיברנו ::)

אני מכחיש כל קשר, אין לי מושג על מה אתה מדבר :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עובד קצת עם פוטושופ ורוצה צבעים קרובים למציאות אז תתרחק ממסכי TN.

אם אתה משחק משחקי FPS מהירים וחושש ממריחות אז מסך שיתאים לך הוא VP930 שפחות טוב מהסמסונג לגרפיקה וסרטים, אבל אינו מורח כלל במשחקים.

אם המשחקים אינם מהירים מאד אז הסמסונג 971P יהיה עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

G-man

אני חושב שבסוף אני אקנה את ה -971P , הכי מתאים לי מכל הבחינות , גם מהמימדים וגם מבחינת הצרכים שיש לי .

בכל אופן , אולי מאוחר יותר אני אעבור למסך פורמט רחב , אני עדיין רגיל ל 4:3 ;)

ואני חושב שהמריחות באמת לא יפריעו לי במשחקים , גם משום שאני משתמש לא מעט באינטרנט .

אתה מוכר לי משום מה , הגבת לי פעם באיזה דיון לא ? ::)

borsood

כמו שכתבתי למעלה , אני חושב שאני אקנה את ה 971P בסוף , למרות המריחות שיש לו במשחקים , שלא נראה לי שיפריעו לי כל כך ..

תודה על העזרה שלכם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...