ASUS F3SC 6 K NS - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS F3SC 6 K NS

tascam

Recommended Posts

קניתי את ה וקיבלתי אותו אתמול והיגיע איתו גם תיק מקורי ועכבר פשוט USB תוצרת ....

כרגע עדיין אני בשלב ההתקנות כי יש נורטון מטופש ל3 חודשים שצריך להסיר וגם נרו אקספרס מעפן ומוגבל וגם אופיס 2007 TRAIL ועוד כל מיני תוכנות TRIAL.......

יש לי כמה שאלות:

האים דיסק 200 גיגה 7200 16 מגה בפאר של סייגט צורך משמעותית יותר חשמל מדיסק 120 גיגה 5400 שבא עים המחשב ?

האים כדאי לדרג ל 2 גיגה DDR667 (הוספת 1 גיגה ) או שיש הבדל משמעותי וכדאי לקנות 800 2 גיגה ?

האים המחשב עובד ב DUAL CHANEL ואז צריך 2 יחדות זיכרון זהות ?

האים מיקרוספט נותנים אפשרות לעבור ל במיקום הויסטה ולקבל רישיון DOWNGARD ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא מאוד משמעותי.

2. 2 ג'יגה מומלץ מאוד. DDR800 לא יעזור.

3. המחשב יודע לעבוד ב-Dual Channel. אני לא יכול לדעת מראש האם הוא בא עם 2 מקלות או מקל אחד בלבד. צריך לפתוח ולהסתכל.

4. ב-Retail אין בעיה לעשות Downgrade (שים לב שרק מ-Business ומעלה אפשר לרדת לפרו, אחרת רק להום), אבל זה ברישיון Retail או OLP. אני לא בטוח שתקף גם ל-OEM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרון יחידה אחת של יונדאי, הוצאתי אותו ושמתי 2 יחידות 667 של קינגסטון ואכן יש ערוץ כפול !

האים דיסק 7200 16 מגה בפאר אכן יגרום למחשב לעלות מהר יותר לישומים להיפתח מהר יותר ולהיתעורר מהר יותר ממצב שינה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוזמן סייגייט 200 גיגה 16 מגה.

עכשיו רק צריך פיתרון לעשות GHOST מהמקורי 120 גיגה ל 200 בלי לקלקל את המחיצה הסמויה המיועדת לשיחזור ובלי לבזבז מקום ולהגדיל אותה (GHOST משנה את נפח המחיצות בהתאם להבדל הגודל בן הדיסקים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...