מבקש המלצה למארז + ספק, בתקציב כולל של כ 1,000 ש"ח (פלוס מינוס) - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש המלצה למארז + ספק, בתקציב כולל של כ 1,000 ש"ח (פלוס מינוס)

בטיטi

Recommended Posts

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אה, בסדר.

בכל מקרה לליברטי אין שום בעיה להחזיק את המפרט הזה.

1. אני אמנם לא מבין כלום, אבל שמתי לב שמשהו לא בסדר :-)

2. אתה עדיין אותה שלליברטי אין בעיה להחזיק את זה, אבל בפורום מפרטים עדיין המליצו על ספק חזק יותר :-)

אני אשדרג, בכל מקרה, תודה רבה על כל העזרה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה מתווכח אם אומרים לך שהספק LIBERTY 400 מסוגל להחזיק את המפרט שלך

סתם לשלם יותר ??? אני לא רואה שום סיבה לכך

בלי להעליב, מכיוון שאני סומך יותר על המפרטים המומלצים במדור הראשי באתר, מאשר תגובות בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רציתי להגיב כאן מקודם אבל אגיב עכשיו כי אני רואה שזה נמשך.

גם אני לא מבין מה כל הויכוח סרק הזה שמתפרס על פני 2 עמודים ואף יותר. דניס עוזר לך באדיבות רבה ומסביר לך בצורה מקצועית (הסברים שלא קיבלת ולא תקבל במפרטים של האתר כי הם קבועים מראש ונועדו ל'עיון' בלבד) אז כל מה שאתה צריך לעשות זה להקשיב לו ולשאול שאלות קונקרטיות ולא שאלות חוזרות ונשנות כמו שאתה שואל בעצם עם שום דבר חדש. מה שאומרים לך בפורום הזה זה לקחת ספק שיעלה לך כמה שפחות ושעדיין יחזיק לך את המפרט בצורה איכותית.

בלי להעליב, מכיוון שאני סומך יותר על המפרטים המומלצים במדור הראשי באתר, מאשר תגובות בפורום.

אז כדאי שתשנה את זה, או שתמשיך לחשוב ככה ותבזבז יותר כסף לשווא שאתה לא צריך לעשות את זה.

בנאדם משקיע מזמנו ומסביר לך, לא סתם הוא מנהל כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיף היה שהמפרטים המומלצים, במדור המפרטים הרשמי של אתר HWzone, יהיה אמין ומדוייק יותר.

בכל מקרה, אני מודה על העזרה וההסברים כמובן, אך עדיין בוחר לרכוש את הספק החזק יותר.

שוב תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרטים שם בנויים בצורה כללית טוב ככל האפשר כך שמלוא הכסף ינוצל.

אך לרוב יש מקריים פרטיים שדורשים תקציב מסויים, שימושים מסויימים, אילוצים מסויימים וכדומה.

לכן הכי טוב ובריא זה לבוא לכאן, להתייעץ ולקבל המלצה עדיפה.

בכל מקרה, בחרת את הבחירה שלך. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרטים שם בנויים בצורה כללית טוב ככל האפשר כך שמלוא הכסף ינוצל.

אך לרוב יש מקריים פרטיים שדורשים תקציב מסויים, שימושים מסויימים, אילוצים מסויימים וכדומה.

לכן הכי טוב ובריא זה לבוא לכאן, להתייעץ ולקבל המלצה עדיפה.

בכל מקרה, בחרת את הבחירה שלך. בהצלחה.

אני לא רואה הבדל בין המפרטים במדור, לבין המפרט שלי (אותו מעבד / לוח / כרטיס מסך / דיסקים).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...