קצת פסייטראנס ופולאון לאוהבי הזאנר. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצת פסייטראנס ופולאון לאוהבי הזאנר.

Spiritus

Recommended Posts

נתחיל באוסף שאת האמת בהחלט שווה קניה. מי שלא שמע עליו היה חירש בזמן האחרון.

Israliens 4

אוסף שמכיל את טובי האומנים בארץ: Astrix, Infected, Psysex, Sub6, ועוד..

hom1cd028.jpg

http://www.psyshop.com/shop/CDs/hom/hom1cd028.html

לא יאומן עד כמה האוסף הזה מושלם.

האלבום החדש של Bio Tonic

Bio Tonic - On The Box

סגנון חדש ומטורף. משהו עמוק ומרתק.

sol1cd005.jpg

http://www.psyshop.com/shop/CDs/sol/sol1cd005.html

מוממץ בחום. אלבום ממש איכותי ומושקע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זבל אלקטרוני????????????????????????????????????????

אחד הדברים הכי דפוקים ששמעתי בחיים שלי.

אני לא מבין איך חובב רוק לא נקשר לפסייטראנס? נתתי למלא פריקים וחובבי רוק למיניהם לשמוע טראנס פסיכודאלי, הם התמוגגו.

לכן ידידי, לפני שאתה אומר זבל אלקטרוני, פשוט תיקח לך איזה אלבום שממליצים עליו ותאזין לו, אתה לא תצטער.

ובקשר להמלצה, לא שמעתי את הדיסקים הנ"ל, למרות שאת הראשון יש לי בטוח, בקשר לשני, את זה אני צריך לבדוק, פשוט המחשב שלי עמוס במוזיקה ולא יוצא לי כל כך לשמוע את מה שאני מוריד(אני ישר צורב אותה).

אז כשיהיה לי זמן, אני יבדוק את הדיסקים הנ"ל.

תודה על ההמלצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי אתה קורא פריק? ומי חובב רוק? אני מטאליסט בדם, לא שומע זבל אלקטרוני. ;) נ-ק-ו-ד-ה. כנראה ששחכתי לשים דגש שהדיסקים הראשונים ברשימה הם זבל..חוצמכמה תראה למטה ד.א זה בקטגוריה של דיסקים חדשים אם כבר מדברים על חדשים...אבל אני יכול להמשליץ על מוזיקת איכות מכל התקופות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכס...בו אתה רוצה דיסקים טובים תראה

http://www.metal-guide.com/rev.html והם רובם ממש חדשים, זאת (לא זבל אלקטרוני) :hi:

לא אוהב, לא מתאים, - לא צריך להידחף לכל פוסט. תן לאלה שאוהבים לדון בעניין ואל תדחוף את האף בשביל הרקורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מטאליסט, זה פריק. אותו זבל.

הלו הלו תירגע, על תתלהב, למה מי אתה. אין לך שום זכות לקבוע מי פריק ומי לא.

וגם אני לא מגיב על הנושא כי לא רוצה להגיד כלום אני לא הביעה את דעתי כי לכול אחד יש זכות לשמוע מה שהוא רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק (ואם אתה שומע מזרחית, אל תתגאה בזה)

אני יתגאה בזה בדיוק כמו שאתה מתגאה בזה שאתה שומע את המטאל שלך(שאני חושב עליו, בדיוק מה שאתה חושב על המזרחית שלי).

אבל אחי, בוא נעזוב את זה, זה לא קשור לדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזרחית לאומת מטאל שים לב

מזרחית - שחוזרת על עצמה חסרת עומק ותוכן ומקצבים איכותיים שבנויה על סולם אחד בלבד שחוזר על עצמו

מטאל - בעלת עומק סאונד איכותי מקורי מרהיב מקצבים מטורפים משתנים יש אוף ביט בתופים שזה דבר שבחיים לא תשמע במזרחית

מלל במזרחית - חסר תוכן חוזר על עצמו נוגע לאהבה כל הזמן ובנוי בעיקר על לב שבור ובכי

מלל במטאל - מלל עמוק מבוסס על החיים בעולם על גן עדן וגיהנום על שמים ועל ארץ על יופי ועל טירוף וסיפורי אגדות מלאי מוסר השכל

מזרחית = לאנשים טיפשים שמחפשים פשטות כי המוח שלהם לא מסוגל לתפוס מורכבות

מטאל = ההפך הגמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב עזוב אותו לא מבין *שיעול -קיצ'י- שיעול* אם הוא לא אוהב על תנסה לחנך אותו גם ככה רוב הסיכויים שהוא לא יקשיב לך,

והדעה שלו לא תשתנה, או שהוא פשוט לא מצליח להבין בכול מקרה עזוב לא שווה את העצבים. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו וואו איזו גזענות רצה פה (בשלב מסויים בחיים שלך תגלה שגזענות לפעמים מתחבאת מתחת לכל מיני תחפושות , והמושג עצמו התרחב מעבר לדי אנ איי וגזע האדם). מותר קצת לצחוק , כל עוד זה לא מעליב מדי זה אפילו בריא אבל צריך להזהר - אתה לא יכול להיות מאחורי האזניים והמוח של כל בן אדם - ולכל אחד עושה את זה משהוא אחר - לאו דווקא שומעים לפי האינטילגנצייה או התחכום והעומק שלה (שזה דבר מאוד מאוד סובייקטיבי), ודווקא רוב המטאליסטים והגוטיסטים שאני מכיר (ומדובר בגילאים של 20 ומעלה , לא יודע מה קורה עם הנוער היום) נורא פתוחים וסובלנים לכל מיני סוגים שונים של , ולפני מספר שנים היתה בקרב אוכלוסייה זאת היפתחות רצינית ל: תתפלא , טראנס פסיכדלי ועוד כמה סוגים מוזרים מאירופה. ואני מבטיח לך שלא חסרים מספיק אנשים אינטלקטואלים שידגימו לך גם למה המטאל שייך לאוכלוסייה (תכניס כאן את כל מה שהכנסת מקודם) ולא מפותחת שגובלת בבארבריות ופרימטביות והטקסטים גובלים בעיות פסיכייאטריות חמורות וכו וכו וכו (אתה לא תאמין מה אנשים יכולים לנתח) וגם ההפך (והכל דוגמאות - לא חס וחלילה שום דעה שלי בנושא).

אז הקיצר - נכון אפשר להגיד את הכל על הכל, אבל לא צריך להגזים ולקטול ,כי לא מדובר פה במדע או מתמטיקה אלא על קצב רגש וחברה, ותורת ה"אני הכי טוב" כבר מזמן הוכרזה כאסון עולמי או ככדור בראש לאנושות...

ולסיכום - תקשיב קצת למוזיקה קלאסית - בייחוד של , נראה לי שממש תאהב את המאפיינים שלה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...