הסרת 'מסננט' מהמחשב - חסרה סיסמה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרת 'מסננט' מהמחשב - חסרה סיסמה

Itzik208

Recommended Posts

יש לי כמה בעיות מוזרות במחשב שעוד לא הצלחתי לפתור, ויש לי חשד גדול שזה קשור לתוכנה שפעם התקנתי על המחשב.

בזמנו, התחברתי דרך נטוויז'ן, והם הציעו לי (בחינם. עד היום אני משלם על ה'חינם' הזה..) תוכנה לסינון אתרים בשם 'מסננט'.

בסוף התקנת התוכנה, הופיעה לי הודעת שגיאה. שיחה עם נציג החברה הבהירה לי ש'זה בסדר'.

היה ברור שהתוכנה לא הותקנה כראוי, אפילו תפריט לתוכנה ב'התחל' לא נוצר. את התוכנה הפעלתי דרך קובץ EXE בתיקיית ה .

נדרשתי לקוד זיהוי, הכנסתי את הקוד שקיבלתי במייל מנטוויז'ן - והצלחתי להפעיל את התוכנה. בהמשך בחרתי קוד בסיסי, שישמש לכניסה לתוכנה.

בהמשך, כשרציתי להפטר מהתוכנה, עשיתי הסרה דרך לוח הבקרה. התבקשתי להכניס את הקוד. הכנסתי, והתוכנה התחילה בהסרה, ו.. אופס. עוד פעם הודעת שגיאה.

ניסיתי להתקין מחדש דרך הקובץ המקורי שהורדתי בזמנו (PureSite_latest.exe, אם זה מעניין מישהו), ואח"כ להסיר אולם עכשיו אני נתקל בבעיה חדשה:

התוכנה דורשת ממני סיסמה להסיר אותה, למרות שלא בחרתי כזאת בהתקנה החוזרת. אין לי שום סיסמה להכניס, ולכן הסרת התוכנה לא עוברת. מישהו מכיר את התוכנה? יש רעיון איך להסיר אותה בכל-זאת?

בינתיים, בגלישה יומ-יומית אני לא חווה בעיות, אבל כשאני מחפש משהו דרך , אני מקבל דף לבן חלק, עם הספרה '0' בראשו, וזהו.

באמיול, התוכנה מתנתקת משרתים באופן קבוע אחרי תקופת זמן, וחיפוש חדש מתחיל לי הרבה זמן אחרי שאני לוחץ על Search. עכשיו אני כבר לא מקבל שום תוצאות.

כל העיסק הזה נראה לי מוזר יותר ויותר מרגע לרגע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...