**עדכון לגבי נתבי Compex (למי שמעוניין) - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

**עדכון לגבי נתבי Compex (למי שמעוניין)

SerpentMage

Recommended Posts

שלום לכולם

אני מעוניין לרכוש את הנתב Compex NP27G בגלל הצורך בשרת ובגלל המוניטין שלו כ"חודר ממ"דים", אבל לא הצלחתי למצוא אף מקום שבו הוא נמכר. מעבר לכך, מקומות שידעתי שמכרו אותו בעבר לא מוכרים אותו יותר. כנ"ל לגבי אחיו הגדול, ה NP28G.

היחיד הנוסף שאני מכיר שמגיע עם שרת הוא ה Compex NP18A, שמחירו יקר מאוד - 600 ש"ח (לדגם של ה 108Mbps. את הדגם של ה 54Mbps לא מצאתי).

השאלות שלי:

- מישהו יודע מה קרה לדגם NP27G? או יודע היכן ניתן לקנות אותו?

- האם יש נתבים אחרים מומלצים עם שרתי בטווח של עד 400-450 ש"ח?

תודה

[br]פורסם בתאריך: 26.12.2007 בשעה 21:48:41

עדכון:

אחרי נסיונות רבים הצלחתי ליצור קשר עם westicom, היבואנים של מוצרי compex לארץ. לדבריהם, וגם לאחר בדיקות באינטרנט, הבנתי שהדגמים של ה NP27/28G מיושנים, לא מיוצרים יותר וכמובן שלא מיובאים יותר לארץ. מה גם שאני אישית לא הצלחתי למצוא חנות אחת שמחזיקה את אחד הדגמים האלו במלאי.

את הדגמים הנ"ל מחליפה סדרה חדשה - ה NP18A. הדגם הזמין היחיד הוא בתצורת 108Mbps ועולה 600 ש"ח - יקר למדי.

אני מקווה שזה יעזור למי שמתכוון לרכוש נתב compex בעתיד, במיוחד שעד כה דגמי ה NP27/28G היו מומלצים למדי לטווחי המחירים שלהם.

אני הזמנתי את ה NP18A הנ"ל (בעיקר בגלל הצורך בשרת והאילוץ להתקין את הנתב בממ"ד), יחד עם 3 כרטיסי PCI מדגם WLP54G (הזולים). אני מקווה שאני אוכל להעלות ביקורת קטנה, אם מישהו יתעניין. כמובן שהיא תהיה בלתי מקצועית בעליל, כי נושא הרשתות האלחוטיות הוא ממני והלאה.

דרך אגב, במידה ולדעתכם שגיתי בהחלטתי לרכוש את החומרה הנ"ל, כל זעקה נרגשת על כך תתקבל בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הנתב NP27G לפני בערך חודש ראיתי שנימכר אצל LP מחשבים קרית שמונה

הנתב הוא מעולה ואיני בדקתי את הסידרה שמחליפה אותו על פי ווסטיקום הסידרה הזאת אפילו יותר טובה

אצלי למשל נדפקה האנטנה של הכרטיס שהזמנתי והיה בעיה של זמינות אך לאחר בערך חודש הצליחו לארגן לי למרות שהם הפסיקו ליבאות את המוצר לפי דבריהם

כמו כן יצאה גירסאת עידכון שנה לNP27G/NP28G ואני מאמין שימשיכו

(קרדיט לי שהודעתי ליבואנים אחרי חודשים שהם לא טרחו ליבדוק

אבל בסך הכולהם אחלה יבואן ויש להם תמיכה בצפון

ואני מאמין שאלה הנתבים הכי טובים שהיו במחיר הזה

הם מאוד יציבים ומתאימים לתוכנות השיתוף למיניהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

שלום רב,

אכן, הנתבים NP27G ו-NP28G , לא מיוצרים יותר , אך התמיכה במוצר עדיין ממשיכה , כולל עדכון קושחות שיצאו לא מזמן וזמינות באתר שלנו.

לגבי NP18A , יש כרגע מחסור במוצר , ומקווה שנתגבר עליו בקרוב.

ניתן לקבל מידע נוסף באתר שלנו : http://www.westicom.com

שבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...