עזרה בכרטיס לעריכת וידאו - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בכרטיס לעריכת וידאו

yonni

Recommended Posts

אני מעוניין בכרטיס מסך טוב לעריכת וידאו אבל גם תוכנות 2D ו-3D.

האם כרטיסי ה-ALL IN WONDER של ATI וה-VIVO שך נותנים לי גם חיבור אנלוגי וגם דיגיטלי דרך FIREWIRE?

האם זה אומר שאני בעצם לא צריך FIREWIRE און בורד?

ועוד "האם" אחד - זה חייב להיות כרטיס שעולה 1000 ש"ח ומעלה כדי לעשות את העבודה טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסי הVIVO נותנים לך כניסות ויציאות של S-video ו composite, אותם ניתן לחבר למכשירים אשר יש בהם את היציאות הללו כמו ממירים דיגיטאלים, ווידאוים וכדומיהם

מה לגביי הALL IN WANDER, שם יש גם חיבור FIRWIRE?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשום כרטיס מסך אין כניסת IEEE1394. חוץ משזהו העיקרון, זה גם לא יהיה הגיוני כי הכניסה לא מספקת רק חיבור למכשירי הכוללים קשר לתצוגה, אלא עוד רכיבים חיצוניים הקשורים לאכסון מידע ושאר תחומים. מה שכן, הFirewire גם לא ינצל את ביצועי כרטיס המסך, כך שלא תהיה סיבה שהוא יהיה עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשום כרטיס מסך אין כניסת IEEE1394. חוץ משזהו העיקרון, זה גם לא יהיה הגיוני כי הכניסה לא מספקת רק חיבור למכשירי הכוללים קשר לתצוגה, אלא עוד רכיבים חיצוניים הקשורים לאכסון מידע ושאר תחומים. מה שכן, הFirewire גם לא ינצל את ביצועי כרטיס המסך, כך שלא תהיה סיבה שהוא יהיה עליו.

"Connect a DV camcorder to your PC to view and edit true digital video using the IEEE 1394 ports and cable included in the box"

לקוח מ- http://www.ati.com/products/pc/aiwradeon8500dv/index.html

האם זה לא מה שהם אומרים? שיש כניסת FIREWIRE בכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"Connect a DV camcorder to your PC to view and edit true digital video using the IEEE 1394 ports and cable included in the box"

לקוח מ- http://www.ati.com/products/pc/aiwradeon8500dv/index.html

האם זה לא מה שהם אומרים? שיש כניסת FIREWIRE בכרטיס?

שים לב מה כתוב

ports and cable included in the box

זה אומר שבא יחד עם הכרטיס עוד כרטיס שבו יש כניסת/יציאת פיירוייר ואיתה אתה יכול לחבר מצלמת דיגיטאלית למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארררר... >:(

המון זיוני שכל וקליק מטופש על F5 מחק לי הכל. בקיצור, הFirewire הוא ממשק מאוד מהיר יחסית שדיי משתווה ולפעמים טוב יותר מהWideUltraSCSI. הנקודה שלי היא שאתה תקבל כבל 'מאריך' אשר יחבר מהDVI בכרטיס למכשירים שתומכים רק בFirewire. אתה מבין? הוספתי שדעתי היא שזה לא יהיה כמו ביצועי נטו של Firewire 'מקורי'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין ב8500DV הוא אכן בא עם כניסה/יציאת Firewire על הכרטיס ב7000 (שלמרות מספרו הקטן יצא אחרי) ולאחריו לעומת זאת ATi ביטלו את הכניסה מטעמי חיסכון.

יש גם את ה 9000 Vivo שמשלב כרטיס מסך מעולה עם כניסות/יציאות אנלוגיות משובחות, אבל תזדקק בנוסף לכרטיס Firewire' ייצא לך בערך כמו ה 8500DV והתוצאה, לטעמי, תהיה הרבה יותר טובה.

השאלה הגדולה והחסכונית הינה...

האם יש לך בכלל צורך בכניסות לעריכה אנלוגית ?

ע"פ שאלתך אני מבין שיש לך מצלמה דיגיטלית עם Firewire אז בשביל מה כל הדיון, קנה כרטיס Firewire וכרטיס מסך לבחירתך.

ובכלל ,אני ממליץ על ATi בכל הקשור לכניסות ויציאות אנלוגיות, שלא לדבר על התמיכה ועדכוני התוכנה שלהם עם ה ATI Multimedia Center

(אם תשים לב במפרט המחשב שלי ,יש לי AiW לאחר מחקר מקיף ביותר, אם יש לך עוד שאלות אל תהסס לפנות אלי לE-Mail)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...