צריך עזרה דחוף ! - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה דחוף !

rel81

Recommended Posts

אז ככה.... המחשב שלי מעפן בצורה מחפירה, אבל זה לא העניין, יש לי מגבר HIGH END של b&o משהו מטורף 1200W RMS לכל ערוץ (עלה לי 36 אלף ש"ח)

ורמקוליים : 2 קדמיים BOZE pure realistic 900W

ו2 אחוריים : VC1000 1000W

זרקתי כסף כמו משוגע על זה חסכתי 5 שנים כמעט.. כי אני רוקיסט מושבע

הקיצר מה שרציתי לשאול זה על איזה כרטיס קול אני אלך... נשארו לי עוד 7 אלף....

אני צריך את זה לציוד קצה לHIGH END...

תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם פורטיסימו של הרקולס יספיק, אבל אם אתה מיתעקש אז לך על האדיופייל למרות שהוא בא יותר לשוק המקצועי שבעצם יוצר .

אאאאאההההההההממממממ

סתם שאלה: לא מקפידים יותר על כותרות?

* מצטרף לבקשה של סקורפיון לקבלת קישורים, כי כל מה שמצאתי זה......כלום !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם פורטיסימו של הרקולס יספיק, אבל אם אתה מיתעקש אז לך על האדיופייל למרות שהוא בא יותר לשוק המקצועי שבעצם יוצר .

אאאאאההההההההממממממ

סתם שאלה: לא מקפידים יותר על כותרות?

* מצטרף לבקשה של סקורפיון לקבלת קישורים, כי כל מה שמצאתי זה......כלום !

אם המערכת טובה כמו שהוא ציין והוא חסך במשך 5 שנים אני מניח שהפורטיסימו בהחלט לא יספיק והוא צריך משו טוב יותר.

הM-AUDIO כשמו הוא, כרטיס לאודיופוליים, איכות קול מעולה בלי הרבה שטויות מסביב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה אחראי פורום - תסדר את הכותרת :hi:

ותאמת בגלל שאני לא רוצה ליצור תרדים כפולים אז גם לי יש שאלה דומה , הקיצר יש לי מגבר מטורף של נאקאמיצ'י 2000 וואט לערוץ פי אמ פי אוו שעלה 20 אלף שקל , זה מגבר לחדר שלי (שהוא בגודל מגרש כדורסל), קידמיים של דאנטאקס מסדרת הרמוניה עם 2 ראשים מתהפכים ורמקולים אחוריים מחברה אחרת (כי אני חושב שהצליל נשמע מאוד אחיד והרמוני ומותאם בין הרמקולים אם משתמשים במיקס נחמד של כל מיני חברות רמקולים) ואין לי סנטר כי לא חסכתי מספיק כסף (לא היה לי מספיק זמן - רק 5 שנים).

ושאלתי בכלל היא : על איזה כרטיס קול טוב למערכת חלקים טובה אתם ממליצים ?? (כן,מקודם זה היה סתם סיפור שרציתי לספר לכם כי אני מאוד אמין וצנוע.. )

טוב , מצטער על האקסטרה ציניות אבל זה בא להדגים שאתה לא כלכך רציני בשאלתך - אם אתה נותן סיפור שלא רק שלא נשמע הגיוני (ואני לא יודע אם הוא אמיתי או לא ואף לא אומר שאין לך את הציוד הנ"ל) אז לפחות תהיה מסודר ותצפה מראש שאף אחד לא יאמין למשהו שלא נשמע הגיוני ותספק קצת הוחכות - כי בלי זה - תקבל הרבה פחות תשובות , קשה לא להיות סקפטי עם התיאור של המערכת שלך. ואני חושב שלא הית צריך להיתרהב כלכך בשביל שאלה שקשורה בכלל להמלצה על כרטיס קול , חוסר צניעות לא גורם פה לאף אחד הרגשה טובה.

אז אני ממליץ שדבר ראשון תשנה את הכותרת - כי לא כך נהוג כאן, דבר שני אם אתה עדיין רוצה לספר על המערכת המוזרה שלך תעשה את זה בצורה מסודרת והגיונית ועדיף עם לינקים למוצרים או בהנחה שיש , כי פשוט כרגע זה נשמע כמו סיפור של ילד בן 7 ואני לא צוחק. אם לא, פשוט תציין שיש לך ציוד סטיראו מאוד יקר ואיכותי ואתה מחפש כרטיס קול איכותי ביותר בשביל לחבר למערכת את המחשב, כל המסביב הזה באמת מיותר.

בכל מקרה, אני מאחל לך בהצלחה במציאת המוצר הכי מתאים למערכת שלך :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...