המחשב נתקע אחרי שחלונות עולה - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב נתקע אחרי שחלונות עולה

bariko

Recommended Posts

תקשיב, משהו פה לא מסתדר.

נכנסתי לתפריט הזה בביוס (אמנם לא בדיוק כמו שאתה כתבת, אבל לא משנה, העיקר שהגעתי לשם) וראיתי שאצלי זה כבר מסודר ככה שצורב הDVD הוא זה שעולה ראשון.

הכנסתי את הדיסק של , ולחצתי על יציאה.

המחשב עשה BOOT ובאמת קרא ראשון את הדיסק, אבל לא הגיע אל המסך הכחול של RECOVERY ,אלא עלה בצורה הרגילה.

יכול להיות שיש פה הבדל , כי אתה אולי משתמש בxp פרופשונל, ואני משתמש בגרסת HOME

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Vampire_Master

אתה בטח מבין במחשבים הרבה יותר ממני. אבל עם כל הכבוד, לא נראה לי שזו הדרך התקינה להגיע למסך של RECOVERY

כשאני מכניס את הדיסק של חלונות, מופיע המסך שאותו אני מראה כאן.

אם אבחר באופציה הראשונה, המחשב פשוט יתקין לי מחדש את . אז מה, להתחיל ללחוץ על המקשים? ואם בכל זאת תתחיל התקנה? אני לא רוצה להתקין מחדש את XP

:-\

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך להיעלב. חשוב לקחת בחשבון, שלפעמים לנו (המשתמשים הפחות מנוסים) קשה יותר להבין מיד, את מה שלכם (המשתמשים המנוסים) נראה כברור מאליו. :)

בקיצור, הפעם ההסבר היה יותר ברור ואכן הצלחתי להגיע למסך הrecovery ולעשות כפי שהדרכת.

בסיום הפעולה, קיבלתי את ההודעה הבאה:

CHKDSK found and fixed one or more errors on the volume.

האם זה פתר את הבעיה? אני אחכה עד לפעם הבאה כשאפעיל את המחשב ממצב סגור, ואחזור לדווח כאן.

תודה בינתיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אז היום בבוקר הפעלתי את המחשב, עלה בצורה תקינה.

אבל, זה עדיין לא מעיד שהבעיה נפתרה, מפני שהמחשב היה נתקע כמעט בכל פעם, אבל לא בכל פעם.

אני גם סבור שאין לי טעם לעשות כעת הפעלה מחדש, כי בד"כ הבעיה צצה כאשר הפעלתי את המחשב אחרי שהוא היה כבוי במשך הלילה.

אני אעקוב במשך כמה ימים, ואמשיך לדווח כאן, או באשכול חדש, במידה והאשכול הנוכחי ידחק הרבה אחורה (בהתאם לשיקול המנהלים)

בכל אופן, הרבה תודה על העזרה!

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדליק את המחשב ... תלחץ כמה פעמים עלF8 , תיכנס לSAFE MODE

האם שם זה נתקע ?

תנסה לעשות שיחזור מערכת ..?

תיכנס למנהל התקנים תבדוק אם יש בעיות שם ..

לבדוק את הזיכרון באמצעות MEMTEST86+ , יש על זה סטיקי בפורום תמיכה טכנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז ככה:

1.כשהמחשב תקוע, אז אין אפשרות להשתמש בשום מקש או בעכבר. אחר כך כשאני בד"כ עושה RESET, כבר עולה בצורה תקינה, אז מה הטעם להיכנס ל? SAFE MODE

2.שחזור המערכת היא פונקציה שמשום מה לא מתפקדת אצלי כבר מזמן. היו לי כבר מקרים שניסיתי לעשות את זה (בגלל סיבות אחרות), ואז בתום התהליך התקבלה הודעה שלא הייתה אפשרות לבצע שחזור לנקודה שנבחרה. וכנ"ל לגבי נקודות אחרות!

3.יש לי איזה בעיה בהתקנים אחרים (מצורף צילום), אבל אני לא בטוח שזה קשור וחוץ מזה זו בעיה שקיימת אצלי כבר זמן רב, הרבה לפני שהחלה התופעה של תקיעת המחשב.

4.עשיתי את בדיקת הזיכרון, בדיוק לפי ההוראות. התוכנה עבדה יותר מ-6 שעות, ולא הופיעו שום ERRORS

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אחד, כבר הציעו לי את האופציה הזו.

אז מה זה בעצם אומר? כשאני מפעיל את המחשב לעלות אותו ישר ב-SAFE MODE?

איך עושים זאת, ללחוץ על מקש F8 לפני שווינדוס עולה? ואז אם הכול פועל כשורה, אז אפשר לצאת למצב רגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...