שאלה בקשר להרדיסק MAXTOR 80G 8MB - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר להרדיסק MAXTOR 80G 8MB

GHOST

Recommended Posts

היתי היום בחנות מחשבים ותיקה בעיר שלי ושאלתי אותם גם על אותו ארד-דיסק והסתבר שהוא היה להם והם לא ידעו בכלל שהוא עם 8 מגה בופר בגלל שלא היה כתוב עליו בכלל , אז המוכר בדק באתר של היצרן והוא גילה שכל הדגמים שמצוין עליהם בדגם "Plus 9" אז הם עם 8 מגה

בכל מקרה תבדוק שאתה קונה את הדגם הזה בדיוק Maxtor 80GB-8MB-7200RPM ATA133 (DiamondMax Plus 9

תקנו אותי אם אני טועה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי היום בחנות מחשבים ותיקה בעיר שלי ושאלתי אותם גם על אותו ארד-דיסק והסתבר שהוא היה להם והם לא ידעו בכלל שהוא עם 8 מגה בופר בגלל שלא היה כתוב עליו בכלל , אז המוכר בדק באתר של היצרן והוא גילה שכל הדגמים שמצוין עליהם בדגם "Plus 9" אז הם עם 8 מגה

בכל מקרה תבדוק שאתה קונה את הדגם הזה בדיוק Maxtor 80GB-8MB-7200RPM ATA133 (DiamondMax Plus 9

תקנו אותי אם אני טועה...

טוב אז אני מתקן את הטעות שלי ,חחחחחחחח

היום היתי גם בחנות כדי לקנות את הארד-דיסק הנ"ל ואז המוכר אמר לי שהוא טעה בדגם ושבסדרת ה DiamondMax Plus 9

יש דגמים של 2 מגה בופר ויש של 8 מגה בופר ומה שהוא הציע לי בהתחלה היה של ה 2 מגה

אז הוא התקשר ליצרן ,בדק ןהזמין לי את הדגם של ה 8 מגה בופר ההבדל הוא של 10 דולר כך שהנזק לא גדול כל כך יחסית

ויצא לי בסוף המחיר 720 שקל ובפנדה הוא עולה 740 בלי משלוח כך שזה יוצא הרבה יותר כדאי גם בגלל האחריות וגם בגלל שהם קרובים...

נ.ב ההבדל בדגמים הוא לפי מה שזכור לי כמה אותיות צריך לבדוק את זה לעמוק יותר באתר של היצרן בכל מקרה אני ידע בדיוק כניראה מחר

שהארד-דיסק יגיע (יכול להיות שזה ידחה בגלל החג ) ואם אני ידע אז אני יעדכן אותכם פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז הנה התשובה הסופית !

האבדל הוא במספר הדגם לכל דגם יש מספר זיהוי והשוני הוא רק בספרה אחת

6Y080PO - 8mb buffer

6Y080LO - 2mb buffer

כך שהאבדל במספר הדגם הוא האות P ו Y

הנה לינק לטבלה עם הדגמים

http://www.maxtor.com/en/documentation/data_sheets/diamondmax_plus_9_data_sheet.pdf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי בחנות.

יש חנויות שזה שנה ויש חנויות שזה שלוש שנים.

זה ממש לא תלוי בחנות אלה ביבואן והוא תלוי ב MAXTOR עצמם וביררתי האחריות היא לשנה כך שאישית לא הייתי קונה את המאקסטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...