מה ההבדלים בין הAUDIGY 2, פלטניום והרגיל? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדלים בין הAUDIGY 2, פלטניום והרגיל?

Moo^Moo

Recommended Posts

הרגיל זה רק כרטיס. פלטינום זה כמו הרגיל ,אבל עם תוספת של פאנל חמש וחצי אינץ' עם כניסות ויציאות נוספות. פלטינום EX - אותו הפאנל,אבל חיצוני (הפאנל ארוז בכופסא), ואתה מקבל יותר תוכנות. את כל זה ועוד תוכל לקרוא באתר של קריאטיב.

אני ממליץ לך לבדוק אלטרנטיבות זולות יותר ,או טובות יותר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל בין הפלטינום לרגיל הוא ה livedrive.

ה livedrive הוא התקן המתחבר לכרטיס קול ומתיישב לך במארז באחד מהתושבות של ה 5.25 (איפה שכונן ה CD)

הובכן אותו kivedrive הזה מצייד אותך במגוון יציאות וכנסיות נוספות אשר לא קיימות בכרטיס עצמו כמו למלשל כניסת RCA STERO

כניסה ויציאה קואקסיאלית כניסה ויציאה אופטית כניסת ויציאת MIDI כניסה נוספת למיקרופון כניסה ל FireWire וכמובן זה מצייד אותך בשלט רחוק. דגם ה EX שלי יש אחד כזה אבל של ה Audigy ולא ה Audigy 2 הותן לך את אותם הדברים רק שבמקום ה livedrive הפנימי הזה אתה מקבל קופסא חיצונית כזאת שזה אחלה. מאחר ואתה רוצה להקליט את הגיטרה שלך אז אני מניח שאתה ודאי חייב חיבור MIDI או RCA כך שהמלצתי היא שתלך על ה EX \ה יהיה לך הרבה יותר נוח מאשר להתחיל לחבר את כל החוטים בחזית המחשב.

אם אתה רוצה מידע טכני מופרט כנס לאתר http://www.soundblaster.com

//News Flash: פרסום עולה כסף!//

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה בחוכמה...יש לי Audigy2 Platinum ואני משתמש בו להקלטות ועריכה ומוזיקה וסרטים ואני מרוצה עד השמים זה אחלה כרטיס ויש לך את כל היציאות והכניסות בפאנל שזה ממש ממש נוח לכל מה שאתה רוצה :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...