הדרייברים של ATI 7.12 ייצאו להורדה! - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדרייברים של ATI 7.12 ייצאו להורדה!

Born2Kill

Recommended Posts

כן זה יצא בשישי הזה, התקנתי ובינתיים לא חשתי שום שיפור, אני יודע שלאנריל III יש בעיות ביצועים(תקראו את הפורמים הרשמיים, אפילו המפתחים הודו בזה), אם זה המשחק אז צריך לחכות למפתחים אבל הדרייבר לטעמי לא שיפר כלום ואולי גרע מהקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הדרייברים האלה מתאימים גם ל HD2600 PRO גירסאת ה 512 MB?

האם כן - האם להסיר הכל ? ואז להתקין רק את הדרייבר.

אני שואל את זה כי משום מה אני לא מצליח לקבל טמפרטורות ב EVEREST ואני רואה בתוכנה אייקון של DISSABLE כזה .

כמו כן אותו איייקון מופיעה ב .

המחשב הוא מחשב מחובר לטלויזה עם 2 מערכות הפעלה , WMC ו VMC

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם הדרייברים האלה מתאימים גם ל HD2600 PRO גירסאת ה 512 MB?

האם כן - האם להסיר הכל ? ואז להתקין רק את הדרייבר.

אני שואל את זה כי משום מה אני לא מצליח לקבל טמפרטורות ב EVEREST ואני רואה בתוכנה אייקון של DISSABLE כזה .

כמו כן אותו איייקון מופיעה ב .

המחשב הוא מחשב מחובר לטלויזה עם 2 מערכות הפעלה , WMC ו VMC

תודה

הדרייבר שנתתי הוא תקף גם ל-HD2600PRO, אתה לא חייב להסיר, תתקין פשוט על הדרייבר הקודם.

אם אתה מתקין על הקודם תוריד את הדרייבר ששוקל 17MB, ואם אתה מסיר את הדרייבר אז תתקין את הדרייבר עם ה-45MB.

תכלס תוריד את הדרייבר עם ה-17MB, כי אתה לא צריך את החבילה השלמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייבר שנתתי הוא תקף גם ל-HD2600PRO, אתה לא חייב להסיר, תתקין פשוט על הדרייבר הקודם.

אם אתה מתקין על הקודם תוריד את הדרייבר ששוקל 17MB, ואם אתה מסיר את הדרייבר אז תתקין את הדרייבר עם ה-45MB.

תכלס תוריד את הדרייבר עם ה-17MB, כי אתה לא צריך את החבילה השלמה.

תודה FULLGAZ

זה הכרטיס ATI הראשון שלי והאמת אני ממש לא יודע מה נותנות לי התוכנות שנמצאות על הדיסק...

האם תוכל לעזור ולהיות יותר ספיציפי-האם אני צריך את התוכנות שמגיעות בדיסק?מה יש בקובץ ה 45MB שאין ב 17MB?

לייעוד של אתה ממליץ על הגדרות מסויימות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי אז לכן אני לא אוכל לענות לך על השאלה......

אם יש לך כבר דרייבר מותקן, תתקין את הדרייבר עם ה-17MB.

לגבי התוכנות שמגיעות עם הדיסק, תהייה יותר ספציפי, איזה תוכנות עליהם אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני די ממליץ על CATALTYST CONTROL CENTER שזה כבר ברירת מחדל עם הדרייברים של ATI, תוריד את החבילה של ה45MB ותבטל את הSOUTH BRIDGE DRIVER במידה ואין לך SB600, בעיניין הHTPC אני גם לא יכול לייעץ לך.

משום מה הדרייבר עצמו נראה לי פזיז מדי או לפחות לא כולל חוץ מCRYSIS עדכונים חשובים, אני יודע שATI יוציאו עדכון לבעיות AA ואחרות עם COD4 בינואר עכשיו מה לגבי UTIII ושאר המשחקים? משום מה נראה לי שהבעיה בUTIII(לפי הפורמים הרשמיים יש בעיות ביצועים בכל כרטיס ATI וNVIDIA) היא במשחק, בכל זאת אולי ATI תוכל לעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...