אני צריך עזרה בקינפוג ראוטר אלחוטי - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך עזרה בקינפוג ראוטר אלחוטי

3d7

Recommended Posts

שלום! :hi:

יש לי ראוטר Compex NP28G.

הראוטר תומך בפרוטוקולי האבטחה הבאים: WPA-PSK, WEP, .

עד עכשיו, לא הגדרתי ססמה לרשת האלחוטית, והסתמכתי על Allowed .

אני מבין שמומלץ להגדיר ססמה בפרוטוקול WPA-PSK, ואני צריך עזרה בקנפוג, ככה שהוא ידבר עם .

Security Mode - בחרתי WPA-PSK.

Key String Type - א. Hex (0~9, a~f, A~F) Length 64 ; ב. ASCII (0~9, a~z, A~Z) Length 8~63. מה לבחור?

WPA-PSK Passphrase - מישהו מכיר אתרים שמייצר קודים אקראיים?

Cipher Type - לבחור TKIP או AES או AUTO?

GTK Update - כתוב 600 (אפשר לרשום 60~9999 seconds). להשאיר ככה, או לשנות?

Closed System - כרגע זה Disable. האם לשנות ל-Enable?

אחרי שאני מגדיר את הראוטר, מה אני צריך להגדיר במחשב הנייד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מאוד שבחרת להצפין את הרשת. הגבלת כתובות MAC היא לא אבטחה משתי סיבות: אפשר לעקוף את זה בטריואליות וכל מי שיכול לקלוט את המידע שעובר בין המחשב לנתב יכול לקרוא אותו.

אם יש לך גם אופציה לWPA2 אז תבחר אותה, אם לא אז תשתמש בWPA2 ובAES.

לגבי הKey String Type אין הבדל מבחינת אבטחה.

בGTK Update לא צריך לגעת וClosed System לא מצלצל לי מוכר, תבדוק בחוברת שלו מה זה אומר (יכול להיות בידוד התחנות האלחוטיות מהרשת הפנימית).

לגבי הpassphrase, השיטה שלי היא לקחת אחד מהמפתחות מפה: www.grc.com/passwords.

לשים אותו בקובץ טקסט על דיסק-און-קי, ולהעתיק משם אותו לנתב ולמחשב.

מחשב אתה רק צריך להתחבר ולרשום את הקוד (או להעתיק מהקובץ). אם ההתחברות לא מנוהלת ע"י וינדוס אז רק צריך לדאוג שיצרת פרופיל ככה שהמחשב ישמור את ההגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה! :xyxthumbs:

הצלחתי להצפין את התקשורת האלחוטית, ולהתחבר לאינטרנט עם המחשב הנייד (זה ממש נוח שלא צריך כבלים).

הפעלתי את ה-Closed System. זה הסתיר את ה-SSID של הנתב, ככה שלא רואים את השם שלו ברשימה של הרשתות במחשב הנייד (הכנסתי את השם שלו ידנית).

עכשיו הבעיה שלי זה לראות את הלאפטופ בדקסקטופ, ואת הדסקטופ בלאפטופ ב-My Network Places. אני רוצה שתהיה לי אפשרות לגשת לתיקיות ב-Share עם ססמה.

יש לי בשני המחשבים ZoneAlarm. הגדרתי בשניהם את הרשת כ-, אבל בכל-אחד מהם הוספתי את הכתובת של המחשב השני, והגדרתי אותו כ-Trusted. אבל, אני עדיין לא יכול לראות אותם ב-My Network Places.

מה אני צריך לעשות (בשני המחשבים מותקן Professional SP2)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...