מעביר קבצים של 4-5GB ברשת הבתית בשעה וחצי + האם נורמלי? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעביר קבצים של 4-5GB ברשת הבתית בשעה וחצי + האם נורמלי?

צפיד

Recommended Posts

שלום לכולם!

הייתי רוצה חוות דעת מומחים (וזה המקום:)).

אני צריך להעביר סרטים בפורמט גבוהה(TS MKV וכ')בין המחשב למעלה ל ואני נתקל באיטיות מעצבנת.

ניגון סרטי DIVX כאשר הHTPC הוא הנגן והתוכן נמצא במחשב1 למעלה ללא בעיה או קירטועים אך כאשר אני מנסה לנגן HD זה מקרטע.

תצורת המערכת:

מחשב1 - מחובר בכרטיס אלחוטי

מחשב2-מחובר ישירות לראוטר(פיזי)

HTPC- מחובר בקומה למטה אלחוטי

כל המחשבים חזקים מאוד (!) כולם .

ראוטר מסוג TPLINK 108MB.

1.האם יש איזה פתרון לכך?האם קיימת אופציה מהירה יותר?

2.האם גלישה באינטרנט מושפעת כאשר מעבירים קבצים בתוך הרשת הביתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את הראוטר הזה, וממה שהספקתי לראות קודם כל התוכנה שבאה איתו ממש ממש מפגרת, היא לא מצליחה ליצור איתו קשר וכל הזמן זה מתנתק, הייתי חייב למחוק אותה ולהשתמש בווינדוס.

וההעברה היא ממש לא 108Mb, אני לא יודע איך זה לעומת 54Mb אבל זה לא כזה מהיר כמו שחשבתי...

והקליטה אפילו במרחק 10-15 מטר מהראוטר זה כבר על MEDIUM-LOW, למרות שרשום שם שיש לזה איזו טכנולוגיית EXTENDEND RANGE שמספקת פי 3 מרחק...

בקיצור - זבל. לא יודע איך כל השאר, אבל זה לפי מה שאמרו עליו הוא כן.

יש פ עוד אנשים עם הנתב הזה (או אחרים) שיכולים להביע את דעתם על החיבור האלחוטי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את הראוטר הזה, וממה שהספקתי לראות קודם כל התוכנה שבאה איתו ממש ממש מפגרת, היא לא מצליחה ליצור איתו קשר וכל הזמן זה מתנתק, הייתי חייב למחוק אותה ולהשתמש בווינדוס.

וההעברה היא ממש לא 108Mb, אני לא יודע איך זה לעומת 54Mb אבל זה לא כזה מהיר כמו שחשבתי...

והקליטה אפילו במרחק 10-15 מטר מהראוטר זה כבר על MEDIUM-LOW, למרות שרשום שם שיש לזה איזו טכנולוגיית EXTENDEND RANGE שמספקת פי 3 מרחק...

בקיצור - זבל. לא יודע איך כל השאר, אבל זה לפי מה שאמרו עליו הוא כן.

יש פ עוד אנשים עם הנתב הזה (או אחרים) שיכולים להביע את דעתם על החיבור האלחוטי?

תשמע אני מאוד מבין אותך עד לפני כמה זמן אני הייתי קרוב לחזור ל IVORY ולזרוק להם את הראוטר לפרצוף כולל פח נפט (הגשש).

אבל אחרי מאמצים ונסיונות הצלחתי לקנפג אותו בתצורה שהוא מהיר ואכן עובד במהירות של 108MB

אני אצרף תמונות בכדי לעזור לך:

תמונה "1":

אל תבחר ישראל,תבחר ארה"ב (בלי שאלות)

ב MODE תבחר 108MB

עכשיו הקטאץ': אם תבחר DYNAMIC אתה תראה בקליינט 54 MB אבל על הכרטיס רשת תראה 108.

אם תבחר STATIC מה שאומר שרק כרטיסי רשת עם EXTENDED RANGE ו108MB יראו את הראוטר אתה תראה גם בקליינט 108MB וגם בכרטיס- ראה תמונה "2".

לדעתי אין ממש משמעות לקליינט ומה הוא מראה מספיק שאתה רואה בכרטיס רשת שזה אכן כך,חיפשתי לא מעט תוכנה שיכולה לאמת את זה אך לא מצאתי .

יש עוד כמה עניינים בהתקנה:

למשל..

היות והצ'יפ שעליו מבוסס הראוטר הוא של טאורס בויסטה(תמיד) ב XP (לפעמים) ב UPDATE המחשב מעדכן את הדרייבר ואז בעצם הCLIENT לא יעבוד בתצורה של דרייבר של אטרוס- רק TPLINK.

ואגב מתי שזה על הטאורס הוא מראה בכרטיס רשת 54 MB ולא 108MB.אך המהירות מספקת.

לכן המלצתי תתקין את הראוטר מקובץ EXE ולא רק את התקן ה לוקלי (הדרייבר) תוריד מהאתר.

אני לא רציתי לסבך את העניינים עם ה WAP וכ' לכן שמתי רק MAC FILTERING לדעתי זאת הגנה מספקת אלא אם כן יש לך מידע מסווג ושכנים האקרים.

לסיכום-התקנה מייגעת ,התוכנה ממש לא סימפטית מבחינת דרייברים אך הממשק נוח ,אין נפילות ברשת אין התנתקויות ואני תמיד במקסימום מהירות תמונה "3".

אין ספק שיש מקום לשיפור ה CLIENT ,מעניין אם קיימים CLIENTים אחרים שאפשר להתקין והם תומכים ב 108זה באמת משהו ששוה לבדוק MB.

מקווה שעזרתי....

לגבי הבעיה שלי:

המחשב למטה מראה קליטה של בערך 80 אחוז,הכרטיס רשת שיש עליו הוא 54MB של אם זה לא היה כזה סיוט אם TPLINK הייתי עושה SWAP בין הכרטיסים ורואה אם כרטיס של 108MB תורם במהירות....

האם יש איזה מאיץ רשת?משהו ממולץ? אני מנוי בGIGANEWS אבל לא הבנתי מה המאיץ שלהם אמור לעשות...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...