המחשב שלי השתגע לגמרי.. וירוס/טרוג'ן? אין לי מושג. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב שלי השתגע לגמרי.. וירוס/טרוג'ן? אין לי מושג.

Itzik208

Recommended Posts

טוב, די נמאס לי ממנו.

כל פעם, סיפור אחר. אני משתמש (עדיין) בדפדפן MyIE2 המבוסס על IE6, וחווה בעיות על ימין ועל שמאל. ולא רק עם הדפדפן, אלא לפעמים זה כללית בשיטוט במחשב עצמו.

פעם זה היה כשמדי פעם הוא היה מאתחל לי פתאום את ההגדרות, וחוזר לברירת המחדל, כאילו רק עכשיו התקנתי אותו, וכאילו לא הגדרתי לו מקשי-קיצור וכאלה.

היום, הבעיה העיקרית שלו, היא שעד שאני לא מפסיק את ה Service הבא: mdmcls32.exe הוא בכלל לא נכנס לאיטרנט.

אחרי שאני מעיף אותו, הוא עוד איכשהו גולש, אבל למשל חיפוש - בכל מנוע חיפוש בינתיים - הוא לא מסכים לבצע.

אני נכנס לגוגל, כותב משהו, לוחץ אנטר, והבחורצ'יק מחזיר לי - 0. פשוט ככה. עמוד ריק, רק עם הספרה 0. כאילו צוחק לי בפרצוף.

מלבד זאת, האימיול שלי מרבה להתנתק (ולהתחבר מחדש, כמובן) לשרתים בזמן האחרון, סתם ככה, בלי סיבה.

הרצתי סריקת וירוסים (נורטון) - שום דבר. הרצתי Ad-Aware, הרצתי SpyBOT - נאדה. השתיים האחרונות אמנם מצאו כמה דברים, אבל לא נראה לי דברים חשובים, ובכל אופן - הבעיות עדיין ממשיכות.

חשבתי שזה וירוס, חשבתי שזו תולעת, עכשיו אני כבר לא יודע מה לחשוב.

אז -

א. איך אני מטיס אחת ולתמיד את ה \mdmcls32.exe המעצבן הזה?

(שאגב ב http://www.hijackthis.de מוגדר כ Extremely nasty, ואחד המשתמשים שם הוסיף -slows or stops IE7 )

ב. מה לעזאזל הבעיה במחשב שלי? איך אני בכלל מתחיל למצוא אותה?

אה, אגב, ב hijackthis הוא מצא לי סדרה של קבצים (6 במספר) בשם winsflt.dll, וסימן אותם בX. כתוב שם שהכי טוב זה להסיר אותם עם LSPFix מ Cexx.org או עם Spybot. את LSPFix לא מצאתי בכלל, וה Spybot לא מחק את הקובץ המוזר הזה. יש למישו מושג?)

המחשב הזה חייב לעבור פירמוט מתישהו..

תודה על כל עזרה שתבוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, אגב, ב hijackthis הוא מצא לי סדרה של קבצים (6 במספר) בשם winsflt.dll, וסימן אותם בX. כתוב שם שהכי טוב זה להסיר אותם עם LSPFix מ Cexx.org או עם Spybot. את LSPFix לא מצאתי בכלל, וה Spybot לא מחק את הקובץ המוזר הזה. יש למישו מושג?)

http://www.download.com/LSPFix/3000-2085_4-10417026.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם.

הקפרסקי הוא חינמי? מה עם NOD? מה עדיף מביניהם?

(אפשר קישור לאחד מהם? כמו שאמרתי, החיפוש לא עובד לי בכלל..)

כבר בפורומים אחרים אמרו לי להוריד אותם, אבל לא הבנתי:

יש לי את נורטון כאנטי-וירוס (שלא נראה לי שהוא חלש בתחום), יש לי את Ad-Aware + SpyBOT בשביל הטרוג'נים והתולעים, אז מה בכ"ז הבעיה?

כלומר, איך עוד אנטי-וירוס יפתור לי את הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עדכונון:

התחרבשתי עם המחשב יום שלם, וחלה קצת התקדמות בנושא.

דבר ראשון הורדתי את הקספר, וסרקתי את המחשב. הוא מצא לי כמה קבצים 'נגועים', אבל לא משהו קריטי. בעיקר מה שהוא מצא היה בתקיית ה Quarntine של הנורטון...

בכל אופן, באותו זמן, מכיון שכבר התקנתי את הקספר, ניסיתי למנוע מהנורטון לעלות עם הכניסה למערכת. לא הצלחתי. ביטלתי את הסימון ב Start Auto-Protect when Winodws start up, אבל אז הוא עדיין עלה לי (עם הסמל בשורת המשימות), רק כבוי. הסרתי את ה'טיק' שלו מרשימת ההפעלה ב msconfig, ואז הוא אמנם כבר לא הופיע בשורת המשימות יותר, אבל עדיין - כל פעם שפתחתי את המחשב - הופיעה לי הודעה שנורטון 'גילה' שהאנטי וירוס שלי והפיירוול כבוי, ומומלץ שאני אדליק אותם. בן...

בכל אופן, די התייאשתי. הסרתי את הקספר, מכיוון שזה גרם להתנגשות במערכת כנראה (כל חלון שפתחתי, נסגר אחרי כמה שניות), ונשארתי עם הנורטון ה...

הבעיה העיקרית שלי עכשיו היא - כמו שכתבתי למעלה - החיפוש בגוגל.

משומה, כל חיפוש בגוגל מחזיר לי את הספרה 0, וזהו. שומדבר לא יותר. כמו"כ חיפוש בוואלה - '0' בצד שמאל למעלה, וזהו.

יש לציין שהחיפוש ב MSN עובד כמו שצריך, וכן שאני מתחבר לאינטרנט דרך שרתי 'רימון'.

אם יש למישהו רעיון - אשמח לשמוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח שתוצר התנגשות ! אתה חייב למחוק אנטי וירוס 1 ורק אחר כך להתקין אנטי וירוס 2 גם חשוב למחוק בצורה מאוד זהירה ובטוחה כי אחרת הוא מוחק קבצי וינדוס (לא טוב) מומלץ למחוק ולהתקין אחד אחר ! וככה תוכל לנקות ולבדוק את הכל ! ותשתמש בSpyware Doctor בתור מוחק רגולות ! הוא מאוד טוב ושימושי ! אני מאוד אוהב אותו יותר AD-WARE בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שלהפעיל 2 אנטי-וירוס על אותו מחשב אמור לגרום להתנגשות.

מה שאני ניסיתי לעשות הוא להשאיר את הנורטון על המחשב, אבל לא להפעיל אותו. קצת פחדתי למחוק אותו לגמרי. ואני עדיין פוחד.

אין אפשרות להתקין את הקספר, ולהשאיר את הנורטון על המחשב?

בכל אופן, נראה שאת כל הבעיות האלה גורמת לי תוכנה של נטוויז'ן שפעם התקנתי, לסינון אתרים.

לתוכנה המ***, קוראים מסננט - ואני ממליץ בכל פה - שאף אחד לא יעז להתקין אותה.

אני עכשיו מנסה להסיר אותה, ואני נתקל בבעיות מפה ועד באר-שבע.

ניסיתי להתקין אותה מחדש, ועכשיו כשאני רוצה להסיר - הוא מבקש ממני סיסמה, למרות שלא הכנסתי שום סיסמה כשהתקנתי.

מעצבן לאללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...