זלמן 7000CNPS CU-B -צריך להתאים ל סוקט 775 . - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זלמן 7000CNPS CU-B -צריך להתאים ל סוקט 775 .

RGod

Recommended Posts

יש לי אחד כזה מיותר ,עכשיו חשבתי להתאים אותו למערכת שאני הולך לקנות , בעל סוקט 775 ,מעבד E2160 .

אין בלוחות הללו את התושבת שיש בלוחות ה 478,אז חשבתי להוריד תושבת כזו מהלוח הישן ולהתאימה ללוח החדש !!! מה אתם אומרים ?

זה אפשרי בכלל להתאימה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע שיש שם 4 חורים ,אז חשבתי אולי להוריד את התושבת מהלוח האסוס הדי ישן שלי ולהרכיב אותו שם עם זה יהיה אפשרי בכלל ,

אני מאמין שזה אמור לצאת די טוב ,למה אין דרך אחרת לחבר אותו לשם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר עכשיו בדקתי בתמונות של לוחות אם עם הציפסט החדש P35 \P31 ,בלוחות ששקלתי לקנות אז ה קפסיטורס נמצאים בדיוק איפה שתיככנתי לשים את התושבת של ה 478 ,איזה באסה .....אין מצב שאני יוכל לחבר אותו ללוח בלי התושבת הזו ....יש דרך אבל זה כבר שהוא מעל אומעבר למה שרציתי לעשות .

אולי אני יתקע אותו על הכרטיס מסך איכשהו נירא ...למרות שהוא כבד מאוד ,עם למישהו יש עוד רעיון אני ישמח לשמוע :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אני לא יודע אם יש לך מושג אבל המספרים של הsocket זה לא סתם שם... זה מספר הרגליים שיש לצ'יפ (ולsocket).

אם אתה רוצה להלחים socket 775 ז"א שאתה צריך להלחים 775 רגליים :kopfpatsch: שלא לדבר על להלחים החוצה 775 רגליים.

(במפעל שמייצר לוחות אם הם פשוט מניחים את זה בחורים שעל לוח האם ומעבירים את הכל בגל הלחמה או משהו דומה, להם זה לוקח שניה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...