עצומה לעברית באייפוד.. - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עצומה לעברית באייפוד..

yuval_cohen

Recommended Posts

רעיון נחמד, אבל בגלל שישראל היא מדינת עולם שלישית ואנשים חושבים 100000000000 פעמים לפני שהם מבזבזים 1500-2600 ש"ח על נגן . חוצמזה אני לא מכיר אף חנות שמוכרת איפודים, אז סביר להניח שאין הרבה איפודים בישראל.

בכל מקרה בהצלחה לך עם העצומה שלך במקרה שזה יצא לפועל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתייש מספר קטן יותר של פודים בארץ

אבל שלחו מייל לאפל, יש סיכוי שיצא משהו מזה..

אפל ידועה בתור אחת עם תקשורת עם הלקוחות שלה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

www.yeda.co.il

::)

אם רק אתה לא מכיר, זה לא אומר שאחרים לא. ;)

רק כדי שתבינו את המצב העגום - באמצע ינואר התקשרתי לבדוק אם יש להם מלאי של . תגובתם היתה שאין להם ואם אני רוצה להזמין אני אאלץ לחכות עד למאי-יוני...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק גדול מקוני האייפודים הם מבוגרים (בעולם, ואני מניח שהסטטיסטיקה עובדת גם לגבי הארץ) ,מפני שזה פשוט מכשיר סולידי שעושה את מה שהוא צריך לעשות בצורה מאוד אינטואטיבית בלי קיצ'יות וכל הדאווין מסביב ובלי מראה של "חללית" , והפיינל שהופך אותו חביב למבוגרים - הוא יוקרתי. ומבוגרים כידוע - אין להם כוח להתעסק בשטויות , אבל העצומה זה רעיון נחמד , קשה לי להיות אופטימי שזה יזיז לאפל , אבל כדאי שתנסה קודם עם אימייל פשוט לחברה עם שאלה בנידון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק גדול מקוני האייפודים הם מבוגרים (בעולם, ואני מניח שהסטטיסטיקה עובדת גם לגבי הארץ) ,מפני שזה פשוט מכשיר סולידי שעושה את מה שהוא צריך לעשות בצורה מאוד אינטואטיבית בלי קיצ'יות וכל הדאווין מסביב ובלי מראה של "חללית" , והפיינל שהופך אותו חביב למבוגרים - הוא יוקרתי. ומבוגרים כידוע - אין להם כוח להתעסק בשטויות , אבל העצומה זה רעיון נחמד , קשה לי להיות אופטימי שזה יזיז לאפל , אבל כדאי שתנסה קודם עם אימייל פשוט לחברה עם שאלה בנידון.

תודה על התגובות..

אני אנסה ואודיע לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...