ההורדה נתקעת באמצע...בעיה רצינית, בזק לא מצליחים לפתור את הבעיה! - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההורדה נתקעת באמצע...בעיה רצינית, בזק לא מצליחים לפתור את הבעיה!

pc7

Recommended Posts

יש לי 2.5 mb (לא אלחוטי) מודם 600E הבעיה שלי שכמעט כל קובץ גדול שאני מוריד (גדול זה בסביבות 40 מגה ומעלה) ההורדה נתקעת באמצע, ניסיתי להוריד עם כמה תוכנות ומנהלי הורדה ומאתרים שונים ובכולם אותה בעיה, אומנם זה לא קורא תמיד אבל זה קורא די הרבה.

חשוב לציין שהאינטרנט לא מתנתק או נתקע אני גולש בלי שום בעיה צופה בסרטי אונליין בלי בעיה, הבעיה היא רק בהורדות!

אני אשמח אם למישו יש פיתרון לבעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לבטל את הכיבוי האוטומטי של הכרטיס?

ביטלתי אבל לא חושב שזה קשור כי כשההורדה נתקעת עדיין יש מקבל כתובת IP גולש כרגיל ואין שום בעיה.

הבעיה רק בהורדות, אמרו לי שיתכן שזה וירוס אני לא חושב ככה, יש פיתרון למישו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וירוס זאת אפשרות סבירה ביותר. בכל מקרה יש שני דברים שאתה יכול לנסות בלי קשר.

לפעמים זה עוזר:

אם המחשב שמחובר קווי לנתב עובד תקין אז הבעיה יכולה לנבוע בעיקר משני דברים שונים.

הראשון זה פרגמנטציה של הפאקטים בגלל הגדרה לא נכונה של הMTU (גודל המקסימלי לחבילת מידע). בוינדוס הגדרת ברירת המחדל היא 1500, אבל פרוטוקולים שונים משתמשים בגודלים שונים (למשל בPPPOE הMTU הוא 1492), ופאקט בגודל שמעל לגודל המקסימלי יפוצל לשני פאקטים נפרדים.

הפיצול הזה הופך לבעיה לעיתים ביצירת קשר מאובטח. ולעיתים פשוט מתבטא באיטיות.

ע"מ לפתור את זה פשוט משנים את הMTU בעזרת תוכנה כמו TCPOPTIMIZER. אם אתה מחובר דרך ADSL אז בעיקרון אתה צריך לקבוע את הMTU ל1492 ולכבלים ממומלץ 1340 (אם אני זוכר נכון), אבל אתה יכול לקבוע אותו לכל מספר בין 1200 ל1500. בתוכנה הנ"ל יש בדיקה שתגיד לך מה הMTU המקסימלי שבו אין פיצול של פאקטים.

הלינק לתוכנה: http://www.speedguide.net/downloads.php

אפשר גם לנסות לאפס את הגדרות הרשת כדלהלן:

נסה את זה

כנס לחיבורי הרשת

תן קליק ימני על כל אחד מממשקי הרשת שלך ותעשה להם DISABLE ("בטל")

(ממשקי - Local area connection , בלוטות'ים ו-1394 למיניהם...)

אם יש עוד חייגנים, או עוד חיבורי כלשהם, מחק ובטל אותם בהתאם.

כנס להתחל-הפעלה

רשום את הפקודה

netsh int ip reset netshlog.txt

תן אישור, חכה שהחלון השחור ייפתח וייסגר

עכשיו באותה דרך הרץ את הפקודה

netsh winsock reset

הפעלה מחדש למחשב (זה חשוב)

שים לב, זה קריטי למחוק את החייגנים לפני זה, ולנטרל את ממשקי הרשת, כמו שאמרתי.

ואז (אחרי ההפעלה מחדש למחשב)

להפעיל מחדש את ה LAC של כ.הרשת שלך, ולראות אם הוא מושך אייפי עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וירוס זאת אפשרות סבירה ביותר. בכל מקרה יש שני דברים שאתה יכול לנסות בלי קשר.

לפעמים זה עוזר:

אפשר גם לנסות לאפס את הגדרות הרשת כדלהלן:

אחי באמת תודה על התשובה אבל לא הבנת אותי כמו שצריך, אני מוריד על 2.5 mb אין שום בעיה מבחינת המהירות!

המחשב מקבל כתובת אייפי כרגיל הבעיה היא רק שאני מוריד קבצים זה נתקע (אם כי לא באופן קבוע)

וגם אחרי שההורדה נתקעת עדיין יש לי IP בלי להתחבר מחדש ואני גולש כרגיל ויכול אף להתחיל הורדה חדשה!

אני אבדוק את זה על מחשב אחר לכמה שעות ונראה מה קורה, לבינתיים אם למישהו יש פיתרון אני אשמח..תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2.5 mb (לא אלחוטי) מודם 600E הבעיה שלי שכמעט כל קובץ גדול שאני מוריד (גדול זה בסביבות 40 מגה ומעלה) ההורדה נתקעת באמצע, ניסיתי להוריד עם כמה תוכנות ומנהלי הורדה ומאתרים שונים ובכולם אותה בעיה, אומנם זה לא קורא תמיד אבל זה קורא די הרבה.

חשוב לציין שהאינטרנט לא מתנתק או נתקע אני גולש בלי שום בעיה צופה בסרטי אונליין בלי בעיה, הבעיה היא רק בהורדות!

אני אשמח אם למישו יש פיתרון לבעיה..

בול אותה בעיה שהייתה לי ששמתי את חבילת האנטי ווירוס שלהם על האינטרנט שלי, כלומר תיתקשר לחברה ותישאל עם יש לך הגנות של אנטי ווירוס או חומת אש על היוזר שלך בחברה.

כול הורדה שהייתי מוריד לא היה מסיים היה דופק לי הודעה שהתיקשורת נותקה בהורדה וכול האינטרנט ביכלל לא היה מיתנתק הייתי מצליח ליגלוש וכוליי.

פשוט תיתקשר לברר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בול אותה בעיה שהייתה לי ששמתי את חבילת האנטי ווירוס שלהם על האינטרנט שלי, כלומר תיתקשר לחברה ותישאל עם יש לך הגנות של אנטי ווירוס או חומת אש על היוזר שלך בחברה.

כול הורדה שהייתי מוריד לא היה מסיים היה דופק לי הודעה שהתיקשורת נותקה בהורדה וכול האינטרנט ביכלל לא היה מיתנתק הייתי מצליח ליגלוש וכוליי.

פשוט תיתקשר לברר את זה.

צודק !

סיכוי טוב שזה קשור.

ביוזר שלך יש נדמה לי user@014#safe או משהו דומה

לפניי שאתה מתקשר אליהם ,פשוט תוריד את החלק שאחרי 014 וזה עוקף את השרות וכנראה הבעיה תפתר.

עדכן בתוצאה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום שירות אנטי וירוס ניסיתי את האפשרויות שהציאו לי פה וכלום לא עוזר..

ואגב, כשההורדה נתקעת הוא לא יוצא ממנה או מראה לי הודעה כלשהיא, חלון ההורדה נשאר פתוח הוא כביכול מנסה להוריד אבל תקוע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קורה תמיד מקשה על הפתרון :)

נסה להוריד ב FTP קובץ מספר פעמים .

האם אתה משתמש ב PROXY של הספק ?

דרייברים של הכרטיס שווה להתקין מחדש

ועל מנת לבודד את הבעיה ולוודא שאין בעיה במודם שווה לקחת את המחשב לשם בדיקה לחיבור אחר מחוץ לבית ולראות אם הבעיה חוזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...