מה תהיה התוצאה של המשחק: ישראל vs צרפת? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה תהיה התוצאה של המשחק: ישראל vs צרפת?

eli.g

אך לדעתכם יסתיים המשחק:  

168 הצבעות

1. 1. אך לדעתכם יסתיים המשחק:

• תיקו.
    • נצחון לישראל.
    • נצחון לצרפת.
    • נצחון מוחץ לצרפת.

Recommended Posts

זה הימור מטורף:

סימנתי מנצחת את צרפת

סימנתי סקוטלנד מנצחת את ליטא

סימנתי אוסטריה מנצחת את צ'כיה

סימנתי אנגליה מנצחת את טורקיה

סימנתי סלובניה מנצחת את קפריסין

ושבדייה מנצחת את הונגריה

אם אני מצליח אני עשיר :jump:

אני אקנה ריידון 9800

יאללה ישראל!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ניסים ואיזה נעליים? ראית את ההרכב שלהם? אני מניאק אם לא יגמר 10 0 להם... אם יהיה רק 2-3 0 להם אז זה יהיה נס מבחינתנו.

שוער: בארטז(מנצ'סטר יונייטד)

הגנה: ליליאן תורם(יובנטוס), מיקל סילבסטרה(מנצ'סטר יונייטד), ויליאם גאלאס(צ'לסי), ביקזנטה ליזארזו(ביירן מינכן)

קישור: פאטריק ויארה(ארסנל), קלוד מקאללה(ריאל מדריד), זינאדין זידאן(ריאל מדריד), סילבן וילטורד(ארסנל)

התקפה: טיירי הנרי(ארסנל), דויד טרזגה(יובנטוס)

בקיצור, כל שחקן שלהם כוכב על שלא רואה ממילמטר את השחקן הכי טוב שלנו. עדיף לנו בכלל לא לבוא :lol:

כאילו, נבחרת כוכבים של השחקנים הכי טובים בעולם מהקבוצות הכי טובות בעולם(ריאל מדריד, יובנטוס, מנצ'סטר יונייטד, ביירן מינכן, ארסנל) באמת שאין לנו מה לחפש נגדם.

גם אמרו שאולימפיאקוס תיטחן את מכבי חיפה ומה נגמר ?{0-3}, וגם אמרו שנקבל בראש ממנצ'סטר ומה נגמר ? {3-0} אז אי אפשר לדעת אני הימרתי על ניצחו לצרפת 5-1 אבל תמיד אפשר להתעלות ביום טוב מאוד שלנו אפשר להוציא משהו!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל נבחרת שמחה מתסמונת "הדייט היה נחמד, בוא נשאר ידידים".

משחק טוב מאוד של כמה שחקנים (אפק, אבוקסיס, אפילו רביבו, בנאדו) ורעה מאוד של הרבה הרבה הרבה שחקנים (ביניהם יוסי בניון, זנדברג, טל בנין והכי בולט- אדורם קייסי).

מאמן ממוצע, חוץ משבהרכבים הוא קצת אמיץ, נראה שהוא ישן בשנה האחרונה ולא ראה את דודו אוואט משחק..

לפני המשחק הוא אמר שלשני השוערים נסיון באירופה- שזה נכון, אבל אחד עמד בנסיון ואחד נכשל בנסיון. לקבל כל כך הרבה שערים מקבוצות שהן לא הצמרת (פרט ליונייטד במשחק הראשון) ואפילו דיי התחתית (לברקוזן השנה?) ובלי לתת משחק גדול אחד.

לעומת שביט שמשאיר לבדו את הקבוצה במאבק האליפות, הביא משחקים גדולים באירופה (כולם פרט לפארמה ששם לא שיחק- ניר הביא משחק גדול).

מוזר מאוד מה שגרנט עושה- לוקח את החלק האחורי של מכבי חיפה (חוץ מבן-חיים)- הקבוצה לא מתקרבת להיות ההגנה הכי טובה (וגם לא השלישית הכי טובה- הפועל ומכבי ת"א והפועל ב"ש), ואין להם שום אינטרקציה מיוחדת עם השוער (שצריך ללכת גם ככה)- גול עצמי של חרזי נגד בית"ר, והגול של זידאן.

אפק בתקופה מצוינת, כבר הרבה משחקים שהוא פותח עם שערים יפים אחד אחד (והשער שהביא לצרפת היה שער גדול), שחקן נקי, לא מחפש מכות או לריב עם שופטים (אלון מזרחי).

בקיצור- המשחק היה יכול להיות שלנו... איפה שביט איפה..

דודו- לא כועסים, פשוט תלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, הניתוח שלך היה מאד לא נכון... קודם כל, איך אתה בא בטענות לבניון? הוא בכלל לא פתח במשחק ונכנס בדקה ה70! לקייסי באמת היה משחק גרוע, אבל טל בנין נתן משחק לא רע בכלל.

לגבי הגנת הנבחרת, תראה, אין ספק שבנאדו צריך להיות אחד הבלמים, קייסי הוא המגן השמאלי הטוב ביותר וחרזי הוא המגן הימני הטוב ביותר(תמצא לי שחקנים יותר טובים בתפקידים האלה). אוואט פתח בשער רק מאותה סיבה שיש תיאום יותר טוב בינו לבין ההגנה של חיפה מאשר לשביט. חוץ מזה, יש להם נסיון אירופי מאד גדול עכשיו.(אל תזלזל ב10 משחקים).

אבל, לדעתי שטראובר היה צריך לפתוח.

למרות שאני אוהד מכבי תל אביב, אני חייב ללכת עם המציאות. חיפה סופגת הרבה שערים כי היא כובשת הרבה... זה פשוט בגלל סיגנון המשחק שלה שהוא מאד התקפי, אז הוא יוצר חורים בהגנה... אם הם היו משחקים יותר הגנתי, אז הם היו סופגים הרבה פחות.

מי שלא היה צריך לפתוח במשחק הזה היה עידן טל. בניון היה צריך לפתוח ישר במקומו.(או דגו, שנמצא בכושר שיא במכבי).

מאד חבל שהכדור ברח אז לרביבו...

תפסנו את צרפת לא ביום לא טוב, שלא תטעו! פשוט לא היה להם ממש איכפת מהמשחק. הם למעשה לפני המשחק הזה הבטיחו את העליה, אז הם נתנו במשחק הזה בדיוק, ולא יותר מהדרוש כדי לנצח. לחצו על הגז בזמנים הנכונים וככה הם ניצחו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...