מה תהיה התוצאה של המשחק: ישראל vs צרפת? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה תהיה התוצאה של המשחק: ישראל vs צרפת?

eli.g

אך לדעתכם יסתיים המשחק:  

168 הצבעות

1. 1. אך לדעתכם יסתיים המשחק:

• תיקו.
    • נצחון לישראל.
    • נצחון לצרפת.
    • נצחון מוחץ לצרפת.

Recommended Posts

אני מקווה שיהיה תיקו נראה לי שאפשרות שישראל תנצח לא הגיונית, אני גם חושב שצרפת לא תנצח נצחון מוחצץ, אם הרבה מזל רצון טוב,

ומיוחד יום מאוד רע של צרפת, נצליח להוציא תיקו.

אני אולך על תיקו, למרות שאני יודע מה רובכם תחשבו ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תראו חוץ מהנצחון שהם ניצחו את מלטה 6-0,

אבל במחזור הראשון של היורו אז צרפת שיחקה מול קפריסין וניצחה אוה רק 2-1, שזה ממש גרוע והיה להם מאוד כשה לנצח אותם,

ככה שיש לצרפתים ימים רעים בוא נקווה שניפול היום על אחד מהם ולנו יהיה יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תיתן את המקסימום שלה ותשחק מושלם וצרפת ישחקו זוועה ביום הכי רע שלהם וצרפת אפילו תקבל 3 אדומים

אז אולי רק 2-0 להם

לדעתי הגזמת כצת כמו שאמרתי שצרפת שיחקה מול קפריסין וניצחה אותה 2-1 בקושי, ככה שיש לנו סיכוי להשיג תיקו לפי מה שאמרת,

(0-0 כמובן). אולי לא נצחון אבל תיקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה ניסים ואיזה נעליים? ראית את ההרכב שלהם? אני מניאק אם לא יגמר 10 0 להם... אם יהיה רק 2-3 0 להם אז זה יהיה נס מבחינתנו.

שוער: בארטז(מנצ'סטר יונייטד)

הגנה: ליליאן תורם(יובנטוס), מיקל סילבסטרה(מנצ'סטר יונייטד), ויליאם גאלאס(צ'לסי), ביקזנטה ליזארזו(ביירן מינכן)

קישור: פאטריק ויארה(ארסנל), קלוד מקאללה(ריאל מדריד), זינאדין זידאן(ריאל מדריד), סילבן וילטורד(ארסנל)

התקפה: טיירי הנרי(ארסנל), דויד טרזגה(יובנטוס)

בקיצור, כל שחקן שלהם כוכב על שלא רואה ממילמטר את השחקן הכי טוב שלנו. עדיף לנו בכלל לא לבוא :lol:

כאילו, נבחרת כוכבים של השחקנים הכי טובים בעולם מהקבוצות הכי טובות בעולם(ריאל מדריד, יובנטוס, מנצ'סטר יונייטד, ביירן מינכן, ארסנל) באמת שאין לנו מה לחפש נגדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב המשחק מתחיל עוד בערך שעה וחצי נראה מי צודק אולי אני יהיה צודק היחיד שחושב שהיה תיקו חכו ותראו, אני עוד לא יכול להבין מי בחר שישראל תנצח, בסדר חולמים חולמים אבל עדין רציתי לדעת מה אתם חושבים שבאמת ינצח לא מה שאתם מקווים כי גם אני מקווה שישראל תנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...