מחפש מארז זול עם חלון. - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מארז זול עם חלון.

alex.turovsky

Recommended Posts

http://tms.co.il/product_info.php?cPath=25_192&products_id=802

ואם אתה מחפש משהו ממש זול ולא חשובה לך האיכות, אז יש את זה - http://www.solopc.co.il/Product.asp?Pid=5353&Cat2Cat1ID=18&Cat2ID=0&aff=Zap〈=HE

הראשון זה מארז שלא רציתי בדיוק בגלל הדיבה שרואים שם יותר מדיי ברזלים,את הכלבים של הכוננים הקשיחים מימין ואת הספק מלמעלה . . .מגעיל.

המטרה שלי היא לא להתלהג איזה שלד מארז יפה יש לי, אלא לתת גישה לאנשים רק לחומרה עצמה ובעיקר ל VOODOO 5 5500 ולVOODOO 2 שכנראה יישבו אצלי בפנים(זה בעצם 3 . כרטיס 2D פשוט של CIRRUS LOGIC 5446 מלפני 10 שנים, ושני מאיצי 3D VOODOO 2 מחוברים ביניהם ב SLI).

לגבי המארז השני:

התמונה פה להדגמה בלבד. שים לב מה רשום בעצם במקום חלון:

25CM FAN

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס,לידיעתך:

MUSTIFF זה CODEGEN עם שם אחר!!!

המארזים שלהם איכותיים להפליא,אבל הספקים שלהם ממש אבל ממש לא ברמה

וד"א, אם לא ראית למארז הזה אין חלון,יש מין כמו באורורה אבל לא ניתנת להחלפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה התחלנו עם כאלה שנכנסים להודעה\ לא קוראים את ההודעה אלא רק את הנושא ומגיבים . . . שניים לפנייך הציעו דומים ואמראתי בפירוש ל-א ר-ו-צ-ה מ-א-ר-ז ע-ם ח-ל-ו-ן מ-כ-ע-ו-ר ש-ר-ו-א-י-ם ב-ו א-ת ה-ב-ר-ז-ל-י-ם ש-ל ה-כ-ו-נ-נ-י-ם ו ה-ס-פ-ק כ-ח

אבל תודה בכל זאת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה התחלנו עם כאלה שנכנסים להודעה\ לא קוראים את ההודעה אלא רק את הנושא ומגיבים . . . שניים לפנייך הציעו דומים ואמראתי בפירוש ל-א ר-ו-צ-ה מ-א-ר-ז ע-ם ח-ל-ו-ן מ-כ-ע-ו-ר ש-ר-ו-א-י-ם ב-ו א-ת ה-ב-ר-ז-ל-י-ם ש-ל ה-כ-ו-נ-נ-י-ם ו ה-ס-פ-ק כ-ח

חח גבר תגובה קטלנית ביותר!!!!

ראית מה כתבתי על המאסטיף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה? עוזרים לך ואתה עוד בא בתלונות?

קראתי את האשכול הזה הודעה הודעה, וקראתי שאתה לא רוצה לראות את החלק הקידמי וגם ווידאתי שאף אחד לא המליץ על המארז הזה.

שראיתי את התמונה של המארז זה לא נראה שרואים את כל מה שמקדימה, אלא מעט. עכשיו זה נראה קצת אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה? עוזרים לך ואתה עוד בא בתלונות?

קראתי את האשכול הזה הודעה הודעה, וקראתי שאתה לא רוצה לראות את החלק הקידמי וגם ווידאתי שאף אחד לא המליץ על המארז הזה.

שראיתי את התמונה של המארז זה לא נראה שרואים את כל מה שמקדימה, אלא מעט. עכשיו זה נראה קצת אחרת.

אופיר, אבל אחי, לא הגבתי ככה סתם. במה שונה מה שאתה הצעת ממה שהציעו השניים לפנייך ? ראה בבקשה:

זה

SuperLanboy_front.jpeg

או זה

m701_1.jpg

=================================================================

בגלל זה רציתי משהו אחר . . . ולהפתעתי הרבה - פשוט לא מצאתי שום דבר אחר חוץ מהAURORA.

כרגע קניתי את ה AURORA 570S (special edition)x השחורה וכבר הרכבתי את מחשב ה VOODOO. אני אפתח על זה פוסט נפרד.

אני אעדן אותכם בהמשך. אם יש שאלות או משהו - בכיף :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...